13. Новембар 2016 (MKD)

Facebook страница пливачког клуба "Бета" из Скопја
Спортски центар "Борис Трајковски" и линк на њихову званичну страницуМЕЂУНАРОДНИ ПЛИВАЧКИ МИТИНГ
13. Новембар 2016

 

ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб Бета, Скопје, Македонија,
ДАТУМ: 22./23.10.2016.године
БАЗЕН: Спортски центар Борис Трајковски (25x33m), Карпош, Скопје плива се на 25m, 8 стаза, температура воде 26,5 оC, 
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: електронско, Omega Electronic

КАТЕГОРИЈЕ:
МУШКИ ЖЕНСКИ
A Апсолутна A Апсолутна
Б 1998./1999. Б 1998./1999.
Ц 2000./2001. Ц 2000./2001.
Д 2002./2003. Д 2002./2003.
Е 2004./2005. Е 2004./2005.
Ф 2006. и млађи Ф 2006. и млађе

ПРАВИЛА:
— Такмичење ће се одвијати по FINA, LEN правилима и правилима Пливачке Федерације Македоније,
— Пре подне ће се пливати квалификације а у поподне ће пливати А и Б финале, А финале као Отворено а Б финале Б категорија и млађи,
— Б финале се плива само у 50m и 100m дисциплинама,
— Медаље освојене у преподневном делу и за категорију А из финала се деле за све категорије у преподневном делу,
— У финалном делу, медаље добијају само А финале,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у неограниченом броју дисциплина,
НАПОМЕНА: 
У случају већег броја пријава, но што је планирао (уобичајено на такмичењу), пливале би се додатне квалификације за финала, 3 најбрже групе, и омогућило би се додатно време за загревање 30 минута, за остале такмичаре,
СТАРТНИНА: 
— 180,00 MKD по старту за домаће такмичаре, или 3 € по старту за такмичаре из
иностранства, за пријаве у Lenex формат фајлу,
— 240,00 MKD по старту за домаће такмичаре, или 4 € по старту за такмичаре из
иностранства, за пријаве у PDF, World, Excel документу,
— 480,00 MKD по старту за домаће такмичаре, или 7 € по старту за такмичаре из
иностранства, за пријаве примљене после 21,10,2016. у 12:00,
Стартнине се морају платити организатору пре почетка такмичења,
НАГРАДЕ:
— Првих троје сваке категорије добијају медаље,
— Збир 4 најбоље испливане дисциплине по FINA таблицама у апсолутној категорији је критеријум за доделу пехара у МУШКОЈ  и ЖЕНСКОЈ конкуренцији,

ПРОГРАМ: Субота 22.10.2016
КВАЛИФИКАЦИЈЕ ФИНАЛЕ
загревање од 08:00 загревање од 16:00
такмичење од 09:00 такмичење од 17:00
1 50m делфин – сви 1 1500m слободно –  директно А финале мушки
2 400m слободно – А 2 50m делфин – А и Б финале
3 100m леђно – сви 3 400m слободно – А финале
4 200m прсно – сви А до Д 4 100m леђно – А и Б финале
5 200m делфин – сви А до Д 5 200m прсно – А финале
6 100m слободно – сви 6 200m делфин – А финале
7 50m прсно – сви 7 100m слободно – А и Б финале
8 200m мешовито – А до Д 8 50m прсно – А и Б финале
9 200m мешовито – А финале
ПРОГРАМ: Недеља 23.10.2016
КВАЛИФИКАЦИЈЕ ФИНАЛЕ
загревање од 08:00 загревање од 15:00
такмичење од 09:00 такмичење од 16:00
1 50m леђно – сви 1 800m слободно – директно А финале женски
2 100m прсно – сви 2 50m леђно – А и Б финале
3 200m слободно – А до Д 3 100m прсно – А и Б финале
4 400m мешовито – А 4 200m слободно – А финале
5 200m леђно – А до Д 5 400m мешовито – А финале
6 100m делфин – сви 6 200m леђно – А финале
7 50m слободно – сви 7 100m делфин – А и Б финале
8 100m мешовито – сви 8 50m слободно – А и Б финале
9 100m мешовито – А и Б финале

ПРИЈАВЕ: доставити организатору најкасније до 20.10.2016. на адресу е-поште: pk.beta@yahoo.com,
Контакт: +389-75-360-554 Мими Горгиоска,
НАПОМЕНА: Сваки клуб у целости одговара за здравствену способност својих пливача.
СМЕШТАЈ: 23 € за ноћење са доручком, информације на тел: +389-75-360554, Мими Горгиоска, е-пошта: pk.beta@yahoo.com,
ПРИЈАВНИ ФАЈЛ/LENEX_ENTRY_FILE
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION (ENG)
ОНЛАЈН_РЕЗУЛТАТИ/ON-LINE_RESULTS

Овај унос је објављен под Вести и означен са , . Забележите сталну везу.

Затворено за коментаре.