Aquana Swim 2017 (BiH)


Знак Градског Олимпијског базена у Бања Луци и линк на њихову званичну страницу
VII Међународни пливачки митинг

  ‘’AQUANA SWIM 2017’’

 

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:  28.01.2017.године,
ОРГАНИЗАТОР: ЈП „Aquana“ доо, Вељка Младеновића бб (Градски Олимпијски базен), Бања Лука, Република Српска, Босна и Херцеговина,
БАЗЕН: 50x25m, 26,5 °C / Такмичење ће се одржати у u 50m-ском базену / Indoor Olympic Swimming Pool, 50x25m, 26,5 °C/ Competition will be held in a 50m swimming pool.
КОНТАКТ/CONTACT: +387 66 119 183 (Горан Ђукић),
РАСПЛИВАВАЊЕ/WARM UP: 10h-10:50h/ 10-10:50 A.M.,
ТАКМИЧЕЊЕ/COMPETITION: 11:00,
СТАРТНИНА/ENTRY FEE: 5 KM по старту за домаће такмичаре/ 5 € per start
МЈЕРЕЊЕ/ TIMING: Електронско OMEGA/ OMEGA Timing
НАГРАДЕ/ AWARDS:  
— Најбоље три пласирана пливача-це у свакој дисциплини добијају медаље.
— Најбољи резултати по FINA бодовима испливаних у двије трка добијају пехаре.
*** Best tree swimmers in all categories will be awarded with medals.
*** Best results (according to the FINA points) in male and female category in two races will receive cup.
ПРИЈАВЕ/ENTRY: До 26.01.2017.године / Till 26th January 2017,
ПРИЈАВЕ СЛАТИ: На E-mail: sasa.tatar@gmail.com , gtsatelit@gmail.com
СУДИЈЕ/JUDGES: 
— Жаклина Кондић Миљановић,
— Јелена Рачић,
— Вања Чанковић,

КАТЕГОРИЈЕ/AGE GROUPS
К. СТАРОСТ К. СТАРОСТ
М1 2000. и старији Ж1 2002. и старије
М2 2001./2002. Ж2 2003./2004.
М3 2003./2004. Ж3 2005./2006.
М4 2005./2006. Ж4 2007./2008.
М5 2007. и млађи Ж5 2009. и млађе
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
Субота / Saturday
Распливавање: 10:00 – 10:50 – Warm up
Церемонија отварања: 10:50 – Opening ceremony
Почетак такмичења: 11:00 – Start competition
МУШКИ ЖЕНСКИ
1. 50m леђно М4, М5 Ж4, Ж5
2. 100m слободно М1, М2, М3 Ж1, Ж2, Ж3
3. 200m прсно М1, М2, М3 Ж1, Ж2, Ж3
4. 50m прсно М4, М5 Ж4, Ж5
5. 100m делфин М1, М2, М3 Ж1, Ж2, Ж3
6. 200m леђно М1, М2, М3 Ж1, Ж2, Ж3
7. 200m мјешовито М1, М2, М3, М4, М5 Ж1, Ж2, Ж3, Ж4, Ж5
Додјела медаља / Medal Ceremony
МУШКИ ЖЕНСКИ
8. 50m слободно М4, М5 Ж4, Ж5
9. 100m леђно М1, М2, М3 Ж1, Ж2, Ж3
10. 200m делфин М1, М2, М3 Ж1, Ж2, Ж3
11. 50m делфин М4, М5 Ж4, Ж5
12. 100m прсно М1, М2, М3 Ж1, Ж2, Ж3
13. 200m слободно М1, М2, М3, М4, М5 Ж1, Ж2, Ж3, Ж4, Ж5
14. 4×50m слободно штафета М4, М5 Ж4, Ж5
Проглашење најбољих такмичара у својој категорији
Victory ceremony best swimmers in each category

ПРОПОЗИЦИЈЕ / PROPOSITION
ОНЛАЈН / ON-LINE (Привремено, одатле брзо нестају – Биће трајни на РЕЗУЛТАТИ по завршетку)
LENEX_ПОЗИВНИЦА / LENEX ENTY FORM

Овај унос је објављен под Вести и означен са , , , . Забележите сталну везу.

Затворено за коментаре.