27. Memorijal Ante Lambaša 2019 (SRB)

Plivački klub Barakuda i link na njihovu stranicu

ORGANIZATOR: Plivački klub “Barakuda”, Ustanička 180/a, tel (Viber; WhatsApp):  +381-62-555-854, e-Pošta: info@pkbarakuda.orgwww.pkbarakuda.org,   ENGLISH(translate.google.com)  
POKROVITELJ: Sekretarijat za sport i omladinu Grada Beograda,
DATUM: 02 – 03.03.2019.godine,
MESTO: Beograd, Autoput 2, Novi Beograd,
BAZEN: SRC “11. April”, Novi Beograd, 50m, 8 staza,
MERENJE VREMENA: Elektronsko,
PRIJAVE: U LENEX fajl formatu, koji je dostupan na sajtu PSS, (i na stranicama plivanje.info), 
PRIJAVE DO: Sreda, 27.02.2019.godine na e-poštu: info@pkbarakuda.org
PRIJAVE SLATI: Putem elektronske pošte na: info@pkbarakuda.org,  
ODJAVE DO: Poslednji rok za korekciju prijave je Petak, 01.03.2019.godine, do 12 sati,
STARTNINA: 1.500 dinara po takmičaru ili 600 dinara po startu (za manji broj prijavljenih disciplina),
PRAVILA: Po pravilima PSS, FINA i pravilima ovog takmičenja,
RAZVRSTAVANJE: Takmičari su razvrstani po grupama, po prijavljenom vremenu, bez obzira na uzrast. Najbrža grupa startuje poslednja, Kategorije su zatvorene, osim kategorije M 1 / Ž 1 u kojoj pravo nastupa imaju svi plivači, bez obzira na uzrast ili kategoriju.
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo nastupa u šest disciplina po izboru, Orzanizator ima pravo da ograniči broj takmičara u pojedinim disciplinama,
POBEDNIK MEMORIJALA:
je onaj takmičar i takmičarka koji osvoji najviše FINA bodova iz dve discipline,
POBEDNICI KATEGORIJE: Takmičar i takmičarka iz kategorije 2, 3, 4, 5 sa najviše osvojenih FINA bodova iz dve discipline, pobednici su takmičenja za kategoriju,

*/** – taksa za neisplivan limit iznosi 2.000 dinara,
NAGRADE:

  • Prva tri takmičara u svakoj disciplini i kategoriji biće
    nagrađeni medaljama,
  • Najuspešniji takmičar i najuspešnija takmičarka u kategorijama 2, 3, 4, 5 dobijaju robne nagrade,
  • Pobednici Memorijala i u muškoj i u ženskoj kategoriji, nagrađuju se sa 20.000,00 dinara,

SMEŠTAJ: Svi zanteresovani za smeštaj se mogu obratiti organizatoru na gore navedene kontakte do 25.02.2019.,
TROŠKOVI: 
Sve troškove snose učesnici takmičenja, osim takmičara koji ulaze u reciprocitet i ostale takmičare po pozivu,
NAPOMENE:

  • Organizator ne odgovara za lične stvari učesnika takmičenja,
  • Svojom prijavom klubovi garantuju da su svi prijavljeni takmičari lekarski pregledani i kao takvi, sposobni za takmičenje,
  • * Takmičenje se održava prema odredbama Zakona o sportu, Takmičarskom pravilniku PSS i ostalim normativnim aktima PSS. Na sva pitanja koja nisu regulisana izvodom iz propozicija ovog takmičenja, Takmičarskim pravilniko i Pravilnikom o organizaciji takmičenja i učešću na takmičenju, primenjuju se Međunarodna pravila plivanja i ostala pravila FINA,
KATEGORIJE
MUŠKI ŽENSKI
1 apsolutna 1 apsolutna
2 2003. i 2004. 2 2004. i 2005.
3 2005. i 2006. 3 2006. i 2007.
4 2007. 4 2008.
5 2008. i mlađi 5 2009. i mlađe
SATNICA I PROGRAM TAKMIČENJA
Subota 02.03.2019.godine
1. deo – početak u 09:00
08:00 – sastanak delegata i rasplivavanje
KATEGORIJE
50m slobodno M/Ž 1/2/3/4/5
200m leđno M/Ž 1/2/3
100m delfin M/Ž 1/2/3/4/5
200m prsno M/Ž 1/2/3
400m slobodno
Limit M:5:12.99*
Limit Ž:5:25,99*
M/Ž 1/2/3
Rasplivavanje za 2. deo takmičenja: 17:00
Subota, 02.03.2019.
2. deo – početak u 18:00
50m delfin M/Ž 1/2/3/4/5
50m leđno M/Ž 1/2/3/4/5
400m mešovito M/Ž 1
100m prsno M/Ž 1/2/3/4/5
200m slobodno
Limit M:2:44,99**
Limit Ž: 2:59,99**
M 1/2/3/4/5
Nedelja 03.03.2019.godine
3. deo – početak u 08:45
 
08:00 – rasplivavanje
KATEGORIJE
100m slobodno M/Ž 1/2/3/4/5
50m prsno M/Ž 1/2/3/4/5
100m leđno M/Ž 1/2/3/4/5
200m mešovito M/Ž 1/2/3/4
800m slobodno
Limit M: 10:41,99**
Limit Ž:11:27.99**
M/Ž 1

PROPOZICIJE/PROPOSITION(SRB) 
PROPOZICIJE/PROPOSITION(EX-YU)     
PROPOZICIJE/PROPOSITION(ENG)     
PRIJAVNI/LENEX FILE     
ONLAJN/ON-LINE     
PRIJAVNI/EXCEL FILE     

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.