2nd STEP OPEN CHAMPIONSHIP 2018 (KOS)

Znak takmičenja i organizatora takmičenja

DATUM: 03./04.11.2018.godine,    (English-https://translate.google.com/)
MESTO: Priština, Kosovo,
BAZEN: Takmičenje se održava na bazenu SC Step, 25m / 5 staza, temperatura vode 26oC i vazduha 28oC,
TAKMIČENJE: je pojedinačno i ekipno,
PRAVILA: Takmičenje će se odvijati po FINA pravilima
MERENJE: Elektronsko,
BROJ DELOVA: Takmičenje se sastoji iz 2 dela,

  • 03/11/2018 – Subota, popodnevni deo sa početkom u 17:00 sati,
  • 04/11/2018 – Nedelja, prepodnevni deo sa početkom u 10:00 sati,

STARTNINA: 3 € po startu,
BROJ PRIJAVA: Svaki plivač može plivati neograničeni broj disciplina,
BODOVANJE:

  • Ekipa koja ima najviše zlatnih medalja u muškoj konkurenciji biće proglašena NAJBOLJOM MUŠKOM EKIPOM na takmičenju,
  • Ekipa koja ima najviše zlatnih medalja u ženskoj konkurenciji biće proglašena NAJBOLJOM ŽENSKOM EKIPOM na takmičenju,
  • Muški i ženski plivač koji ima najviše zlatnih medalja iz 4 discipline, će biti proglašen najboljim MUŠKIM i ŽENSKIM plivačom,

NAGRADE:

  • Najbolja 3 plivača po kategoriji u svakoj disciplini biće nagrađeni medaljama,
  • Najbolja Muška i najbolja Ženska ekipa će primiti novčanu nagradu od 300 € po timu M/Ž,
  • Najbolji Muški i najbolji ženski plivači u A kategoriji će dobiti novčane nagrade uznosima 200 €, 100 € i 50 € (1., 2. i 3. mesto),
  • Najbolji plivač u svakoj kategoriji će dobiti pehar,

PRIJAVE: rok za prijave je 4 dana pre početka takmičenja,  30.10.2018. Prijave molimo slati sledećim osobama za kontakt: Rita Zeqiri, e-Pošta: ritazeqiri95@hotmail.commmilomir@gmail.com, prijavni obrazci će uskoro biti na linkovima na dnu ove stranice,
SMEŠTAJ: Svi klubovi i učesnici zainteresovani za smeštaj trebaju poslati spisak sa brojem učesnika (muški, ženski i članovi tima) na gornju mejl adresu kako bi imali dovoljno vremena da Vam predstavimo neke potencijalne ponude / predloge,

KATEGORIJE
KATMUŠKIKATŽENSKI
A2004. i starijiA2004. i starije
B2005. / 2006.B2005. / 2006.
C2007. / 2008.C2007. / 2008.
D2009.D2009.
E2010.E2010.
PROGRAM TAKMIČENJA
1. Deo: Subota popodne  (Tehnički sastanak: 15:00)
Zagrevanje: 16:00 – 16:45
Takmičenje: 17:00
RBPOLDISCIPLINAKATEGORIJE
1.Ž4 × 50m mešovito štafetaA
2.M4 × 50m mešovito štafetaA
3.Ž100m SlobodnoABCD
4.M100m SlobodnoABCD
5.Ž100m LeđnoABCD
6.M100m LeđnoABCD
7.Ž100m PrsnoABCD
8.M100m PrsnoABCD
9.Ž100m DelfinABCD
10.M100m DelfinABCD
11.Ž200m SlobodnoABC
12.M200m SlobodnoABC
2. Deo: Nedelja prepodne
Zagrevanje: 09:00 – 09:45
Takmičenje: 10:00
RBPOLDISCIPLINAKATEGORIJE
13.Ž100m MešovitoABC
14.M100m MešovitoABC
15.Ž50m SlobodnoABCDE
16.M50m SlobodnoABCDE
17.Ž50m LeđnoABCDE
18.M50m LeđnoABCDE
19.Ž50m PrsnoABCDE
20.M50m PrsnoABCDE
21.Ž50m DelfinABCDE
22.M50m DelfinABCDE
23.Ž200m MešovitoABC
24.M200m MešovitoABC

PROPOZICIJE/PROPOSITION(ENG) 
ONLAJN/ON-LINE(ENG) 
LENEX ENTRY FILE 
XLS ENTRY FILE(ENG) 

Rezultati takmičenja
Ekipno Muški
1. Sandanski – BUL – 22 zlatne, 5 srebrnih, 6 bronzanih
2. G.D.S Sport – BUL – 11 zlatnih, 1 srebro
3. Beta Sharks – MKD – 3 zlatne, 6 srebrnih i 1 bronza

Ekipno ženski
1. Step – KOS – 16 zlatnih, 10 srebrnih i 5 bronzi
2. Makedonija – MKD – 6 zlatnih, 2 srebra, 6 bronzi
3. Sandanski – BUL – 5 zlatnih, 6 srebra, 5 bronzi

Pojedinačni pobednici po kategorijama
Muški A:
1. Jordan Jančev / Sandanski-BUL – 5 zlatnih
2. Atanas Avramov / Sandanski-BUL – 4 zlatne, 1 srebro
3. Radostin Krastev / Sandanski-BUL – 2 zlatne, 2 bronze

Muški B:
Martin Mitov / Sandanski-BUL – 4 zlatne

Muški C:
Mario Jordanov / G.D. Sport – BUL – 5 zlata i 1 srebro

Muški D:
Petar Šopov / G.D. Sport – BUL  – 6 zlatnih

Muški E:
1. Nikola Velkovski / Vardar – MKD – 2 zlata, 2 srebra (FINA 168)
2. Leonel Iliev / Beta Sharks – MKD – 2 zlata, 2 srebra (FINA 160)

Ženski A:
1. Mia Krstevska / Orion – MKD – 3 zlata, 1 srebro (FINA 576)
2. Eda Zequru / Step – KOS – 3 zlata, 1 srebro (FINA 557)
3. Fjorda Shabani / Step – KOS – 3 zlata

Ženski B:
Marija Mitova / Sandanski – BUL – 5 zlatnih

Ženski C:
Iva Kitanoviќ / Makedonija – MKD – 5 zlatnih

Ženski D:
Adora Hoxha / Step – KOS – 4 zlatne, 1 srebrna

Ženski E:
Lisa Emini / Nemo – KOS – 3 zlatne