4. Step Open 2020 (KOS)


Link na stranicu organizatora takmičenja
DATUM ODRŽAVANJA: 25/26.07.2020.godine,  /  ENGLISH(translate.google.com) 
ORGANIZATOR: PK “Step”, Priština, Kosovo (SC Step, Prishtina, Kosovo), Opština Priština i Plivačka federacija Kosova,
MESTO: Priština, Kosovo,
BAZEN: SC “Step”, Priština, 25m, 5 staza, temperatura vode 260C, temperatura vazduha vode 280C,
MERENJE: Elektronsko,
TAKMIČENJE: je pojedinačno,
PRAVILA: Takmičenje će se održati po pravilima FINA,
OBJAVA: rezultata na https://plivanje.info/ i na https://www.swimrankings.net/,
BROJ DELOVA: Takmičenje će se održati u 3 dela,

  • 1. deo – 25.07.2020, Subota po podne
    • zagrevanje od 16:00 – 16:45,
    • takmičenje od 17:00,
  • 2. deo – 26.07.2020, Nedelja pre podne,
    • zagrevanje od 09:00 – 09:45,
    • takmičenje od 10:00,
  • 3. deo – 26.07.2020, Nedelja po podne,
    • zagrevanje od 16:00 – 16:45,
    • takmičenje od 17:00,
  • TEHNIČKI SASTANAK: 25.07.2020. Subota u 15:00

OGRANIČENJA: Nema ograničenja u broju individualnih prijava. Pojedine discipline su limitirane brojem grupa koje će moći da nastupe, na osnovu prijavljenih isplivanih vremena,
STARTNINA: Iznosi 3 € po startu. Startninu treneri moraju platiti pre početka takmičenja,
PRIJAVE: Do 22.07.2020. do 23:59, i molimo da prijave pošaljete na sledeće adrese: besart.gh.shala@gmail.com i mmilomir@gmail.com,
NAGRADE: 

  • Najbolja tri plivača u svakoj disciplini i kategoriji će biti nagrađeni sa medaljama,
  • Najbolji plivači i plivačice po kategorijama biće nagrađeni paharom, po zbiru bodova 4 najbolje isplivane discipline po FINA tablicama, sledećim novčanim nagradama:
    • 1. mesto – 200 €,
    • 2. mesto – 100 €,
    • 3. mesto – 50 €,
  • Najbolji plivači u grupama godina B, V i G će biti nagrađeni peharom,

SMEŠTAJ:

  • HOTEL DARDANIA, 10 € / osoba / noć, 50m od bazena,
  • ishrana u prostorijama restorana na bazenu,
KATEGORIJE
MUŠKIŽENSKI
AAps- 2005. i starijiAps – 2005. i starije
B2006 – 2007.2006 – 2007.
V2008 – 2009.2008 – 2009.
G2010. i mlađi2010. i mlađe
PROGRAM TAKMIČENJA
1. DEO – Subota, 25.07.2020.
Raspliv: 16:00 – 16:45
Takmičenje: 17:00
DISCIPLINAKATEGORIJE
400mslobodno M/ŽOTVORENO (10 plivača)
200mprsno M/ŽOTVORENO (10 plivača)
200mdelfin M/ŽOTVORENO (10 plivača)
200mleđno M/ŽOTVORENO (10 plivača)
400mMešovito M/ŽOTVORENO (10 plivača)
1500mslobodno M/ŽOTVORENO (10 plivača)
2. DEO – Nedelja, 26.07.2020
Raspliv: 09:00 – 09:45
Takmičenje: 10:00
DISCIPLINAKATEGORIJE
200mslobodno M/ŽOTVORENO (10 plivača)
50mprsno M/ŽABVG – Kvalifikacije
50mslobodno M/ŽABVG – Kvalifikacije
50mleđno M/ŽABVG – Kvalifikacije
50mdelfin M/ŽABVG – Kvalifikacije
100mmešovito M/ŽABV
Pauza od 30 minuta
100mleđno M/ŽABV – Kvalifikacije
100mprsno M/ŽABV – Kvalifikacije
100mdelfin M/ŽABV – Kvalifikacije
100mslobodno M/ŽABV – Kvalifikacije
200mmešovito M/ŽOTVORENO (10 plivača)
3. DEO – Nedelja, 26.07.2020
Raspliv: 16:00 -16:45
Takmičenje: 17:00
DISCIPLINAKATEGORIJE
50mleđno M/ŽFinale
50mprsno M/ŽFinale
50mslobodno M/ŽFinale
50mdelfin M/ŽFinale
Pauza od 30 minuta
100mleđno M/ŽFinale
100mprsno M/ŽFinale
100mdelfin ŽFinale
100mslobodno M/ŽFinale

PROPOZICIJE / PROPOSITION(ENG) 
ONLAJN_LINK_/_ON-LINE_LINK
LENEX_POZIVNICA_/_LENEX_ENTRY_FORM 
EXCEL_PRIJAVNI_FAJL_/_ENTRY_FORM(ENG)