Aquana Swim 2017 (BiH)


Znak Gradskog Olimpijskog bazena u Banja Luci i link na njihovu zvaničnu stranicu
VII Međunarodni plivački miting

  ‘’AQUANA SWIM 2017’’

 

DATUM ODRŽAVANJA:  28.01.2017.godine,
ORGANIZATOR: JP “Aquana” doo, Veljka Mladenovića bb (Gradski Olimpijski bazen), Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina,
BAZEN: 50x25m, 26,5 °C / Takmičenje će se održati u u 50m-skom bazenu / Indoor Olympic Swimming Pool, 50x25m, 26,5 °C/ Competition will be held in a 50m swimming pool.
KONTAKT/CONTACT: +387 66 119 183 (Goran Đukić),
RASPLIVAVANJE/WARM UP: 10h-10:50h/ 10-10:50 A.M.,
TAKMIČENJE/COMPETITION: 11:00,
STARTNINA/ENTRY FEE: 5 KM po startu za domaće takmičare/ 5 € per start
MJERENJE/ TIMING: Elektronsko OMEGA/ OMEGA Timing
NAGRADE/ AWARDS:  
— Najbolje tri plasirana plivača-ce u svakoj disciplini dobijaju medalje.
— Najbolji rezultati po FINA bodovima isplivanih u dvije trka dobijaju pehare.
*** Best tree swimmers in all categories will be awarded with medals.
*** Best results (according to the FINA points) in male and female category in two races will receive cup.
PRIJAVE/ENTRY: Do 26.01.2017.godine / Till 26th January 2017,
PRIJAVE SLATI: Na E-mail: sasa.tatar@gmail.com , gtsatelit@gmail.com
SUDIJE/JUDGES: 
— Žaklina Kondić Miljanović,
— Jelena Račić,
— Vanja Čanković,

KATEGORIJE/AGE GROUPS
K. STAROST K. STAROST
M1 2000. i stariji Ž1 2002. i starije
M2 2001./2002. Ž2 2003./2004.
M3 2003./2004. Ž3 2005./2006.
M4 2005./2006. Ž4 2007./2008.
M5 2007. i mlađi Ž5 2009. i mlađe
PROGRAM TAKMIČENJA
Subota / Saturday
Rasplivavanje: 10:00 – 10:50 – Warm up
Ceremonija otvaranja: 10:50 – Opening ceremony
Početak takmičenja: 11:00 – Start competition
MUŠKI ŽENSKI
1. 50m leđno M4, M5 Ž4, Ž5
2. 100m slobodno M1, M2, M3 Ž1, Ž2, Ž3
3. 200m prsno M1, M2, M3 Ž1, Ž2, Ž3
4. 50m prsno M4, M5 Ž4, Ž5
5. 100m delfin M1, M2, M3 Ž1, Ž2, Ž3
6. 200m leđno M1, M2, M3 Ž1, Ž2, Ž3
7. 200m mješovito M1, M2, M3, M4, M5 Ž1, Ž2, Ž3, Ž4, Ž5
Dodjela medalja / Medal Ceremony
MUŠKI ŽENSKI
8. 50m slobodno M4, M5 Ž4, Ž5
9. 100m leđno M1, M2, M3 Ž1, Ž2, Ž3
10. 200m delfin M1, M2, M3 Ž1, Ž2, Ž3
11. 50m delfin M4, M5 Ž4, Ž5
12. 100m prsno M1, M2, M3 Ž1, Ž2, Ž3
13. 200m slobodno M1, M2, M3, M4, M5 Ž1, Ž2, Ž3, Ž4, Ž5
14. 4×50m slobodno štafeta M4, M5 Ž4, Ž5
Proglašenje najboljih takmičara u svojoj kategoriji
Victory ceremony best swimmers in each category

PROPOZICIJE / PROPOSITION
ONLAJN / ON-LINE (Privremeno, odatle brzo nestaju – Biće trajni na REZULTATI po završetku)
LENEX_POZIVNICA / LENEX ENTY FORM