IX Aquana Swim 2019 (BiH)

Znak Gradskog Olimpijskog bazena u Banja Luci i link na njihovu zvaničnu stranicuMeđunarodni plivački miting

  ‘’IX AQUANA SWIM 2019’’

 
DATUM ODRŽAVANJA:  02.02.2019.godine,  ENGLISH(translate.google.com) 
ORGANIZATOR: JP “Aquana” doo, Veljka Mladenovića bb (Gradski Olimpijski bazen), Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina,
BAZEN: 50x25m, 26,5 °C / Takmičenje će se održati u u 25m-skom bazenu / Indoor Olympic Swimming Pool, 50x25m, 26,5 °C/ Competition will be held in a 25m swimming pool,
KONTAKT/CONTACT: +387 66 119 183 (Goran Đukić),
RASPLIVAVANJE/WARM UP: 10h-10:50h/ 10-10:50 A.M.,
TAKMIČENJE/COMPETITION: 11:00 / 11:00 A.M.,
STARTNINA/ENTRY FEE: 5 KM po startu za domaće takmičare/ 5 € per start,
MJERENJE/ TIMING: Elektronsko OMEGA/ OMEGA Timing,
NAGRADE/ AWARDS:
  • Najbolje tri plasirana plivača-ce u svakoj disciplini dobijaju medalje.
  • Najbolji rezultati po FINA bodovima isplivanih u dvije trka dobijaju pehare.
  • Best tree swimmers in all categories will be awarded with medals.
  • Best results (according to the FINA points) in male and female category in two races will receive cup.
PRIJAVE/ENTRY: Do 30.01.2019.godine / Till 30.th January 2019,
PRIJAVE SLATI: Na e-poštu: gtsatelit@gmail.com ,
KATEGORIJE/AGE GROUPS

K.

STAROST

K.

STAROST

M1

2002. i stariji

Ž1

2004. i starije

M2

2003./2004.

Ž2

2005./2006.

M3

2005./2006.

Ž3

2007./2008.

M4

2007./2008.

Ž4

2009./2010.

M5

2009. i mlađi

Ž5

2011. i mlađe
PROGRAM TAKMIČENJA

Subota / Saturday
Rasplivavanje: 10:00 – 10:50 – Warm up
Ceremonija otvaranja: 10:50 – Opening ceremony
Početak takmičenja: 11:00 – Start competition



MUŠKI

ŽENSKI

1.

50m leđno

M4, M5

Ž4, Ž5

2.

100m slobodno

M1, M2, M3

Ž1, Ž2, Ž3

3.

200m prsno

M1, M2, M3

Ž1, Ž2, Ž3

4.

50m prsno

M4, M5

Ž4, Ž5

5.

100m delfin

M1, M2, M3

Ž1, Ž2, Ž3

6.

200m leđno

M1, M2, M3

Ž1, Ž2, Ž3

7.

200m mješovito

M1, M2, M3, M4, M5

Ž1, Ž2, Ž3, Ž4, Ž5
Dodjela medalja / Medal Ceremony



MUŠKI

ŽENSKI

8.

50m slobodno

M4, M5

Ž4, Ž5

9.

100m  leđno

M1, M2, M3

Ž1, Ž2, Ž3

10.

200m delfin

M1, M2, M3

Ž1, Ž2, Ž3

11.

50m delfin

M4, M5

Ž4, Ž5

12.

100m prsno

M1, M2, M3

Ž1, Ž2, Ž3

13.

200m slobodno

M1, M2, M3, M4, M5

Ž1, Ž2, Ž3, Ž4, Ž5

14.

4×50m slobodno štafeta

M4, M5

Ž4, Ž5
Proglašenje najboljih takmičara u svojoj kategoriji
Victory ceremony best swimmers in each category
PROPOZICIJE / PROPOSITION
ONLAJN / ON-LINE (Privremeno, odatle brzo nestaju – Biće trajni na REZULTATI 2019  par dana po završetku i na dalje)
LENEX_POZIVNICA / LENEX ENTY FORM

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.