Neptun kup 2020 (MKD)

Znak i link na zvanični sajt organizatora takmičenja, mitinga

ODGOĐENO DO DALJNJEGA: Detalje o tkamičenju ćemo dostaviti čim budemo znali tačan datum održavanja, budite u  toku, a mi ćemo gledati da Vas pravovremeno obavestimo, 
ORGANIZATOR: PK “Neptun”, Skopje, Mitropolit Teodosij Golanov 64A / 2-7, 1000 Skopje, Severna Makedonija, pkneptunskopje@gmail.com, tel: +389-02-3122-305, lica za kontakt i informacije: Tomi Stefanovski: +389-70-331-802, Vasil Velkov: +389-70-298-624,   ENGLISH(translate.google.com)
DATUM:  21-22.03.2020., (originalne propozicije u prilogu se odnose na prvobitan datum održavanja, kada je stupila na snagu odluka Vlade o neodržavanju javnih okupljanja), 
MESTO:
Skopje, Severna Makedonija,
TAKMIČENJE: U dva dela,
BAZEN: 25m / 8 staza, temperatura vode 260C, Sportskog centra “Boris Trajkovski” (A1 BAZEN), naselje Karpoš, Skopje,
MERENJE: Elektronsko (Sprint Tronik),
PRIJAVE: Rok za slanje prijava je sreda 18.03.2020.godine do 23:59. Prijave slati na e-Poštu: mmilomir@gmail.com i pkneptunskopje@gmail.com istovremeno,  putem Lenex-a ili preko  priložene EXCEL tabele na dnu propozicija (pažnja: razdvojeni su muški/ženski listovi prijava),
ODJAVE: Dopune prijava, izmene, odjave do četvrtka 19.03.2020.godine do 23:59.  Posle toga očekivati objavu kako konačne Startne liste, tako i klubskih startnih lista (Startna lista je opšta, a Klubske startne liste, boldirani plivači odabranog kluba) oko 01:00,
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo na neograničen broj nastupa, shodno kategorijama u programu takmičenja,
KOTIZACIJA: 200 denara po startu, za strane takmičare je 3,50 € po startu,
NAGRADE: 
  • U svakoj disciplini i kategoriji prva tri plasirana takmičara osvajaju medalje,
  • Za Najboljeg plivača u Kategoriji se proglašava plivač sa najviše FINA 2019 bodova iz zbira 4 isplivane discipline,
TEHNIČKI SASTANAK: Delegata će se održati u 15:00 na bazenu,
VAŽNE NAPOMENE:
  • Takmičenje se održava po pravilima FINA, LEN, i NPF Makedonije,
  • Svi takmičari koji žele da učestvuju, moraju biti psihofizički zdravi,
  • Klubovi koji prijavljuju svoje takmičare na takmičenje, snose celokupnu odgovornost za zdravstveno stanje svojih takmičara,
  • Organizator takmičenja ne snosi nikakvu odgovornost za vreme i po završetku takmičenja, ukoliko dođe do neželjenih posledica
KATEGORIJE : 1. DIO
MUŠKIŽENSKI
AApsolutnaApsolutna
B2004. / 2005.2004. / 2005.
V2006. / 2007.2006. / 2007.
G2008. / 2009.2008. / 2009.
D2010. i mlađi2010. i mlađe
PROGRAM:
1. Deo – Subota, 21. mart 2020.
Raspliv : 16:00
Takmičenje: 17:00
DISCIPLINEKATEGORIJE
1.50m LeđnoA, B, V, G, D
2.400m SlobodnoA, B, V
3.50m DelfinA, B, V, G, D
4.200m LeđnoA, B, V
5.100m PrsnoA, B, V, G
6.200m DelfinA, B, V
7.100m SlobodnoA, B, V, G
8.100m MešovitoA, B, V, G, D
PROGRAM:
2. Deo – Nedelja, 22. mart 2020.
Raspliv: 09:00
Takmičenje: 10:00
DISCIPLINEKATEGORIJE
1.50m SlobodnoA, B, V, G, D
2.200m MešovitoA, B, V, G
3.50m PrsnoA, B, V, G, D
4.100m LeđnoA, B, V, G
5.200m SlobodnoA, B, V
6.100m DelfinA, B, V, G
7.200m PrsnoA, B, V
PROPOZICIJE(MKD)/PROPOSITION(MKD)
PRIJAVNI_FAJL/LENEX_ENTRY_FILE
PRIJAVNI_FAJL/EXCEL_ENTRY_FILE
TAKMIČENJE_UŽIVO/ON-LINE_LINK