Plivaj srcem 2019 (BiH)

Znak plivačkog kluba 22. April iz Banjaluke i link na njihovu stranicu

MESTO: Banja Luka,      (English-https://translate.google.com/)
DATUM: Subota, 05.10.2019.godine,
BAZEN: Gradski Oplimpijski bazen “GOB”, zatvoreni olimpijski bazen,
DIMENZIJE: 25m / 8 pruga, temperatura vode 26 oC,
ORGANIZATOR: APK “22. April”, Veljka Mlađenovića bb, Banja Luka 78 000 BiH, Tel: +387-65-546-378, e-Pošta: akademskipkbl@gmail.com,
RASPLIVAVANJE: 10.00,
POČETAK: 11.00,
MJERENJE: Omega electronic,
STARTNINA: 6,00 KM po disciplini i plaća se prije početka takmičenja, za goste iz inostranstva – 3,00 € po startu,
PRIJAVE: do 02.10.2019. na mejl adresu kluba,
SASTANAK DELEGATA: 05.10.2019 u 10.00,
PRAVILA:
  • Takmičenje se održava iz jednog dijela po pravilima FINA-e, a u skladu sa pravilima PSBiH i pravilima ovog takmičenja,
  • Grupe će biti formirane prema prijavljenim vremenima. Najbrža grupa nastupa posljednja,
  • Takmičari kategorija A, B, V, G, D i Đ mogu nastupati u neograničenom broju disciplina za svoje kategorije,
NAGRADE:
  • Prva tri mjesta u svakoj kategoriji i svakoj disciplini će biti nagrađena medaljama,
  • Plivač/plivačica sa najboljim zbirom bodova iz četiri discipline u svakoj kategoriji nagrađuje se peharom,
  • Za kategorije A i B zbir bodova se vrši za tri discipline od 100m i jednom disciplinom od 200m (200m kraul ili 200m mješovito),
  • Za kategorije B i G  vrši se zbir bodova za tri discipline od 50m i jednom disciplinom od 200m (200m kraul ili 200m mješovito),
  • Za kategorije D i Đ vrši se zbir bodova iz tri discipline od 25m,
NAPOMENA:
  • Troškove puta i boravka snose sami učesnici,
  • Organizator nije odgovoran za gubitke, oštećenja i njihove posljedice,
  • Prijavom plivača klubovi potvrđuju da je isti ljekarski sposoban za takmičenje, te snose odgovornost za njegovo zdravstveno stanje.
KATEGORIJE:
KATEGORIJE MUŠKARCI ŽENE
A Apsolutna Apsolutna
B 2004. / 2005. 2006. / 2007.
V 2006. / 2007. 2008. / 2009.
G 2008. / 2009. 2010. / 2011.
D 2010. / 2011. 2012. / 2013.
Đ 2012. i mlađi 2014. i mlađe
PROGRAM:
DISCIPLINA KATEGORIJE
25m leđno D, Đ
100m kraul A, B
50m leđno V, G 
25m kraul D, Đ
100m prsno A, B
50m kraul V, G
200m mješovito A, B, V, G
DODJELA MEDALJA-SVE KATEGORIJE
25m prsno D, Đ
100m delfin A, B
50m prsno V, G
25m delfin D, Đ
100m leđno A, B
50m delfin V, G
200m kraul A, B, V, G
DODJELA MEDALJA I NAGRADA
PROPOZICIJE
ON-LINE/ONLAJN
LENEX_FILE/PRIJAVNI_FAJL
PRIJAVNI_EXCEL_FAJL/ENTRY_EXCEL_FILE_(BiH)
PRIJAVNI_EXCEL_FAJL/ENTRY_EXCEL_FILE_(ENG)