Sharks kup 2019 (BiH)

Plivački klub "Sharks" iz Sarajeva i link na njihovu matičnu stranicu
V MEĐUNARODNI PLIVAČKI MITING
ORGANIZATOR: Plivački klub “Sharks”, Sarajevo,      (English-https://translate.google.com/)
DATUM: 28.09.2019.godine,
MJESTO: Sarajevo, Bosna i Hercegovina,
BAZEN: Olimpijski bazen “Otoka”, Sarajevo, 25m / 8 staza,
STARTNINA: 6 KM po prijavljenoj disciplini, 4 € za goste iz inostranstva,
PRAVILA: Na takmičenju će se poštovati pravila FINA i PS BiH,
PRIJAVE DO: 25.09.2019.godine, do 23:59 sati na propisanom Lenex obrazcu koji će se nalaziti na stranicama https://plivanje.info/rezultati/ kao i u dnu najave ovog takmičenja, ili priloženim Excel tabelama, takođe u dnu najave ovog takmičenja,
ODJAVE DO: 26.09.2019.godine do 22:00 sata,
PRELIMINARNE STARTNE LISTE: 26.09.2019.godine oko 23:59,
KONAČNE STARTNE LISTE: 26.09.2019.godine oko 23:59,
KLUBSKE STARTNE LISTE: 26.09.2019.godine oko 01:00,
MEDALJE: za prva tri plasmana u svakoj kategoriji, muško i žensko,
PEHARI: za najbolje takmičare po kategorijama, posebno muški, posebno ženski, po zbiru 4 najbolje discipline,
NAGRADE: najmlađim takmičarima u muškoj i ženskoj konkurenciji,
EKIPNO BODOVANJE: boduje se najboljih 16 plasmana po kategorijama godina (muški i ženski zajedno), svaka kategorija 16 plasmana, po ključu: 20,16,14,13,12,…,1, štafete se boduju dvostrukim bodovima, 100 bodova za BiH rekord individualno i 200 bodova za BiH rekord u štafetama,
PRIJAVE: broj prijava je neograničen, svaki plivač može plivati sve discipline u svojoj kategoriji. Broj štafeta je neograničen, svaki plivač može plivati samo u jednoj štafeti,
NAPOMENA: Na takmičenju mogu nastupiti i stariji plivači, kao VK, bez prava na nagrade, priznanja, samo se priznaje ispivano vreme, plivaju u prvim grupama i nije potrebno prijaviti isplivano vreme, već samo dostaviti listu plivača i disciplina koje bi plivali. Ko zna da ih prijavi u Lenex-u, neka izvrši prijavu, ko nezna, dovoljno je poslati listu tih plivača i njihove discipline mejlom,
KATEGORIJE TAKMIČARA (muški i ženski)
KAT GODIŠTA GODINE
A 2013. i mlađi do 6 godina
B 2012. 7 godina
C 2011. 8 godina
D 2010. 9 godina
E 2009. 10 godina
F 2008. 11 godina
G 2007. 12 godina
H 2006. 13 godina
SATNICA TAKMIČENJA
Raspliv 08:15
Sastanak delegata 08:45
Završetak raspliva 09:15
Svečani defile 09:15
Početak takmičenja 09:30
PROGRAM TAKMIČENJA
DISCIPLINE KATEGORIJE
25m daskice A, B
25m slobodno A, B, C
25m leđno A, B, C
25m prsno A, B, C
50m slobodno D, E, F, G, H
100m slobodno D, E, F, G, H
50m leđno D, E, F, G, H
50m prsno D, E, F, G, H
50m delfin D, E, F, G, H
100m mješovito D, E, F, G, H
4×50m slobodno štafeta (D+E), (F+G+Hh)
PROPOZICIJE
PRIJAVNI_FAJL_Lenex
PRIJAVNI_Excel_FAJL(BiH)
ENTRY_EXCEL_FILE(ENG)
ONLAJN/ONLINE