ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Нови Град”, Сарајево,
СУОРГАНИЗАТОР: Олимпијски базен “Отока”, Сарајево,
ГЕНЕРАЛНИ ПОКРОВИТЕЉ: BH Telecom, Сарајево,
МЕДИЈСКИ ПОКРОВИТЕЉ: Антена радио, Сарајево
ДАТУМ: Субота, 06.12.2014.године
ПО ПРАВИЛИМА: FINA а у складу са ПС БиХ и ПС КС
БАЗЕН: Олимпијски базен “Отока”, Сајарајево, 25m, 8 стаза
МЈЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: аутоматско, “Омега” електроника
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у неограниченом броју дисциплина.
РЕДОСЛИЈЕД: Такмичари су разврстани у групе по вриједности пријављених резултата.
НАГРАДЕ:
— Прва 3 такмичара у свакој категорији, награђују се медаљама.
— Пехар се добија сабирањем бодова из 4 индивидуалне дисциплине по категоријама.
— сви освајачи пехара ће добити и награде изненађења,
— посебне награде за најмлађе учеснике,
— Екипни победници се награђују пехаром, бодују се великим бодовима 16 пласмана (20,16,14,…,1 а штафете у двоструком броју бодова),
— бодује се само једна штафета клуба по категорији,
— категорије су затворене, сем у штафетама где могу пливати млађи за старије, годиште се рачуна по најстаријем пливачу,
— након 27 година, гости изненађења у Сарајеву,
СУОРГАНИЗАТОР: Олимпијски базен “Отока”, Сарајево,
ГЕНЕРАЛНИ ПОКРОВИТЕЉ: BH Telecom, Сарајево,
МЕДИЈСКИ ПОКРОВИТЕЉ: Антена радио, Сарајево
ДАТУМ: Субота, 06.12.2014.године
ПО ПРАВИЛИМА: FINA а у складу са ПС БиХ и ПС КС
БАЗЕН: Олимпијски базен “Отока”, Сајарајево, 25m, 8 стаза
МЈЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: аутоматско, “Омега” електроника
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у неограниченом броју дисциплина.
РЕДОСЛИЈЕД: Такмичари су разврстани у групе по вриједности пријављених резултата.
НАГРАДЕ:
— Прва 3 такмичара у свакој категорији, награђују се медаљама.
— Пехар се добија сабирањем бодова из 4 индивидуалне дисциплине по категоријама.
— сви освајачи пехара ће добити и награде изненађења,
— посебне награде за најмлађе учеснике,
— Екипни победници се награђују пехаром, бодују се великим бодовима 16 пласмана (20,16,14,…,1 а штафете у двоструком броју бодова),
— бодује се само једна штафета клуба по категорији,
— категорије су затворене, сем у штафетама где могу пливати млађи за старије, годиште се рачуна по најстаријем пливачу,
— након 27 година, гости изненађења у Сарајеву,
КАТЕГОРИЈЕ:
|
|||
ДЈЕЧАЦИ | ДЕВОЈЧИЦЕ | ||
А | 1995. и старији | А | 1997 и старије |
Б | 1996./1997. | Б | 1998./1999. |
Ц | 1998./ 1999. | Ц | 2000./2001. |
Д | 2000./2001. | Д | 2002./2003. |
Е | 2002./2003. | Е | 2004./2005. |
Ф | 2004. и млађи | Ф | 2006. и млађе |
Г | 2005. и млађи-даскице | Г | 2007. и млађи-даскице |
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
ГОСТИ ИЗНЕНАЂЕЊА |
|||
ДИСЦИПЛИНЕ | СПОЛ | КАТЕГОРИЈЕ | |
1 | 25m слободно-даскице | М,Ж | Г |
2 | 100m мјешовито | М,Ж | А, Б, Ц, Д, Е, Ф |
3 | 50m слободно | М,Ж | Д, Е, Ф |
4 | 100m слободно | М,Ж | А, Б, Ц |
5 | 50m леђно | М,Ж | Д, Е, Ф |
6 | 100m леђно | М,Ж | А, Б, Ц |
7 | 50m делфин | М,Ж | Д, Е, Ф |
8 | 100m делфин | М,Ж | А, Б, Ц |
9 | 50m прсно | М,Ж | Д, Е, Ф |
10 | 100m прсно | М,Ж | А, Б, Ц |
11 | 200m мјешовито | М,Ж | А, Б, Ц |
12 | 4×50m слободно | М,Ж | А, Б, Ц, Д, Е, Ф |
13 | 4×50m слободно | 2М + 2Ж | АПСОЛУТНА |
14 | 4×50m мјешовито | М,Ж | А, Б, Ц, Д, Е, Ф |
15 | 4×50m мјешовито | 2М + 2Ж | АПСОЛУТНА |
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: до четвртка, 04.12.2014.године до 23.00 на адресе: pknovigradsa@gmail.com и mmilomir@gmail.com.
ИНФОРМАЦИЈЕ: на телефон организатора (+387 61 222 526)
РОК ЗА ОДЈАВЕ: крајњи рок за одјаве је петак, 05.12.2014.године до 20.00 сати
СТАРТНИНА: Котизација је 20KM по такмичару, такмичари који пливају само даскице, не плаћају котизацију,
ИНФОРМАЦИЈЕ: на телефон организатора (+387 61 222 526)
РОК ЗА ОДЈАВЕ: крајњи рок за одјаве је петак, 05.12.2014.године до 20.00 сати
СТАРТНИНА: Котизација је 20KM по такмичару, такмичари који пливају само даскице, не плаћају котизацију,
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:
|
|
Долазак такмичара | 08:00 – 08:15 |
Распливавање | 08:15 – 09:15 |
Састанак делегата клубова | 08:30 |
Свечани дефиле клубова | 09:30 – 09:50 |
Почетак такмичења | 10:00 |
LENEX ПРИЈАВНИ ФАЈЛ
EXCEL ПРИЈАВНИ ФАЈЛ(BiH)
EXCEL ENTRY FILE(ENG)
ON-LINE ЛИНК