Zmaj 2019 (SRB)

Znak plivačkog kluba "Novi Sad" i link na njihovu matičnu stranicu

DATUM: Datum održavanja mitinga 01.06.2019.godine,   (English-https://translate.google.com/)
MESTO: Novi Sad, ,
BAZEN:  bazeni SPC “Vojvodina” (SPENS), 8 temperatura vode 26° C, 50m / 8 staza,
ADRESA: Novi Sad, Sutjeska 2,
PRAVILA: Takmičenje se odvija po pravilima FINA i PSS,
MERENJE VREMENA: Merenje vremena elektronsko,
BROJ DELOVA: Takmičenje se održava iz jednog dela,
PRAVO NASTUPA: Na takmičenju imaju pravo nastupa svi plivači iz Republike Srbije i inostranstva koje prijave klubovi registrovani u naconalnim federacijama.
BROJ NASTUPA: Svaki plivač ima pravo nastupa u neograničenom broju disciplina,
OSTALA PRAVILA:

  • Ulazak na bazen je na Vašu sopstvenu odgovornost,
  • Organizator nije odgovoran za gubitke, oštećenja i njihove posledice,
  • Prijavom plivača za takmičenje, plivački klubovi potvrđuju da je plivač zdravstveno sposoban za takmičenje, te snose odgovornost za njegovo zdravstveno stanje,

SATNICA:

  • 08:30 – Rasplivavanje i sastanak delegata, (Sastanak delegata održaće se u prostorijama PK “Novi Sad”)
  • 09:30 – Početak takmičenja,

MEMORIJALNA TRKA: Štafeta 4×50m mešovito muški 2006. i mlađi, žene 2007. i mlađe “Nenad Đorđević”,
NAGRADE:

  • Medalje za prva tri takmičara u svim disciplinama po kategorijama i polu,
  • Pehar za pobednike Memorijalne trke Nenad Đorđević,

PRIJAVE: Poslednji rok za prijeve je 29.05.2019.godine,
ODJAVE: Poslednji rok za odjavu je 30.05.2019.godine,
FORMAT PRIJAVA: Lexen fajl format, poslati na aca.rosic@gmail.com, prijavni LENEX fajl ćete moći učitati na www.serbia-swim.org.rs i na https://plivanje.info/Rezultati/ . Klubovi iz inostranstva prijavu ne moraju slati u Lenex prijavnom formatu već je mogu poslati u sopstvenom prijavnom dokumentu, STARTNINA: Iznosi 400,00 dinara (4€ za takmičare iz inostranstva) po prijavljenoj disciplini,
INFORMACIJE: Na internet stranici kluba – www.pknovisad.com, putem e-pošte: kancelarijapkns@gmail.com, tel: +381-21-426-444, Ranka Vujić: +381-60-555-02-81,
NAPOMENA:  Takmičenje se održava prema odredbama Zakona o sportu i ostalim zakonima i normativnim aktima i sportskim pravilima PSS. Na sva pitanja koja nisu rezulisana propozicijama ovog takmičenja i/ili Pravilnikom  za organizaciji takmičenja i priredbi, primenjuju se FINA pravila,

KATEGORIJE
KATŽENSKIMUŠKI
A (Seniori i stariji juniori)2003 i starije2002 i stariji
B (mlađi juniori)2004 i 2005.2003 i 2004.
C (Kadeti)2006  i 2007.2005 i 2006.
D (Pioniri)2008 i 2009.2007 i 2008.
E (Mlade nade)2010 i mlađe2009 i mlađi
PROGRAM TAKMIČENJA
4×50mMešovito2007. i mlađi muškarci (memorijalna trka)
i  2008. i mlađe žene
50mSlobodnoABCDE
50mLeđnoABCDE
100mDelfinAB
100mPrsnoAB
100mSlobodnoABCDE
200mLeđnoAB
50mDelfinABCDE
50mPrsnoABCDE
200mSlobodnoABCD
100mLeđnoABC
200mDelfinAB
200mPrsnoAB
200mMešovitoABCDE

PROPOZICIJE(SRB)