14th ISC Claudius Cup 2016 (HUN)

INTERNATIONAL SWIMMING COMPETITION
14th Claudius CUP 2016

 

ДАТУМ: 03./04.12.2016.године, субота и недеља,
МЕСТО: Szombathely, Hungary,
БАЗЕН: Indoor Swimming Pool, Hungaru, 9700 Szombathely, Bartók B. krt. 41, 50m, 8 lanes,
КЛУБ ОРГАНИЗАТОР: Szombathelyi Vízmű SC,
ОРГАНИЗАТОР: Mr Peter Tejes, Phone: +36203373226, е-пошта: petermilky@gmail.com,
ПРАВИЛА: Такмичење се одржава по правилима мађарске пливачке федерације поштујући сва FINA правила, правило једног старта, одјава финала максимум 15 минута по објави резултата,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: аутоматско – Omega електроником,
ТИП ТАКМИЧЕЊА: Појединачно и екипно,
ПРАВО НАСТУПА: Сви регистровани пливачи Мађарске пливачке федерације или земље клуба који наступа, са валидним лекарским здравственим прегледом, старији од 01.01.1985.године,
ПРИЈАВЕ: Пријаве пливача вршити преко www.cis-online.net система до 30.11.2016.године до поноћи, сва питања на е-пошту: petermilky@gmail.com ,
СТАРТНИНА: 1.000,00 HUF (3,5 €) по старту. Молимо најавити пријаве у пред-пријавама између 23. и 30. новембра 2016.године, молимо, најавите ваше учешће од 11.11.2016.године
НАГРАДЕ:
— Сви пливачи, по времену у квалификацијама, рангирају се по групама година у финале,
— Додела медаља је у поподневном делу после финала,
— три пливача сваке финалне и свеке специфичне групе добијају медаље,
—Заједно са финалима, базирано по набиљим индивидуалним резултатима у LEN бодовима, најбоља три пливача добијају екстра награде по групама година,
КОНТАКТ: на е-пошту: petermilky@gmail.com,

КАТЕГОРИЈЕ
А 2001. и старији
Б 2002.
Ц 2003.
Д 2004.
Е 2005. и млађи

 

КВАЛИФИКАЦИЈЕ 03.12.2016.
09:00 – технички састанак / распливавање
10:00 – почетак такмичења
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
“Jövő Bajnokai felmérő”, “Champions of the future”
time-trial heats:
200m IM and 100m personal nr.1
1. 400m краул мушки А,Б,Ц,Д,Е
2. 400m мешовито женски А,Б,Ц,Д,Е
3. 100m леђно мушки А,Б,Ц,Д,Е
4. 100m леђно женски А,Б,Ц,Д,Е
5. 200m делфин мушки А,Б,Ц,Д,Е
6. 200m
делфин женски
А,Б,Ц,Д,Е
7. 100m прсно мушки А,Б,Ц,Д,Е
8. 100m прсно женски А,Б,Ц,Д,Е
9. 200m слободно мушки А,Б,Ц,Д,Е
10. 200m слободно женски А,Б,Ц,Д,Е
11. 200m мешовито мушки А,Б,Ц,Д,Е

 

ФИНАЛЕ 03.12.2016.
16:00 – технички састанак / распливавање
17:00 – почетак такмичења
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1. 400m краул мушки А,Б,Ц,Д,Е
2. 400m мешовито женски А,Б,Ц,Д,Е
3. 100m леђно мушки А,Б,Ц,Д,Е
4. 100m леђно женски А,Б,Ц,Д,Е
5. 200m делфин мушки А,Б,Ц,Д,Е
6. 200m
делфин женски
А,Б,Ц,Д,Е
7. 100m прсно мушки А,Б,Ц,Д,Е
8. 100m прсно женски А,Б,Ц,Д,Е
9. 200m слободно мушки А,Б,Ц,Д,Е
10. 200m слободно женски А,Б,Ц,Д,Е
11. 200m мешовито мушки А,Б,Ц,Д,Е

 

КВАЛИФИКАЦИЈЕ 04.12.2016.
08:00 – технички састанак / распливавање
09:00 – почетак такмичења
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1. 400m краул женски А,Б,Ц,Д,Е
2. 400m мешовито мушки А,Б,Ц,Д,Е
3. 100m леђно женски А,Б,Ц,Д,Е
4. 100m леђно мушки А,Б,Ц,Д,Е
5. 200m делфин женски А,Б,Ц,Д,Е
6. 200m
делфин мушки
А,Б,Ц,Д,Е
7. 100m прсно женски А,Б,Ц,Д,Е
8. 100m прсно мушки А,Б,Ц,Д,Е
9. 200m слободно женски А,Б,Ц,Д,Е
10. 200m слободно мушки А,Б,Ц,Д,Е
11. 200m мешовито женски А,Б,Ц,Д,Е
10. 200m слободно мушки А,Б,Ц,Д,Е
11. 200m мешовито женски А,Б,Ц,Д,Е

 

ФИНАЛЕ 04.12.2016.
16:00 – технички састанак / распливавање
17:00 – почетак такмичења
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1. 400m краул женски А,Б,Ц,Д,Е
2. 400m мешовито мушки А,Б,Ц,Д,Е
3. 100m леђно женски А,Б,Ц,Д,Е
4. 100m леђно мушки А,Б,Ц,Д,Е
5. 200m делфин женски А,Б,Ц,Д,Е
6. 200m
делфин мушки
А,Б,Ц,Д,Е
7. 100m прсно женски А,Б,Ц,Д,Е
8. 100m прсно мушки А,Б,Ц,Д,Е
9. 200m слободно женски А,Б,Ц,Д,Е
10. 200m слободно мушки А,Б,Ц,Д,Е
11. 200m мешовито женски А,Б,Ц,Д,Е
10. 200m слободно мушки А,Б,Ц,Д,Е
11. 200m мешовито женски А,Б,Ц,Д,Е

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(ENG)

Овај унос је објављен под Вести и означен са . Забележите сталну везу.

Затворено за коментаре.