1st STEP OPEN CHAMPIONSHIP 2017 (KOS)

Знак такмичења и организатора такмичења


ДАТУМ:
30.09./01.10.2017.године,
МЕСТО: Приштина, Косово,
БАЗЕН: Такмичење се одржава на базену SC Step, 25m / 5 стаза, температура воде 26оC и ваздуха 28оC,
ТАКМИЧЕЊЕ: је појединачно и екипно,
ПРАВИЛА: Такмичење ће се одвијати по FINA правилима
МЕРЕЊЕ: Електронско,
БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење се састоји из 3 дела,
— 30.09.2017 – Субота, јутарњи део са почетком у 09:00 сати,
— 30.09.2017 – Субота, поподневни део са почетком у 16:30 сати,
— 01.10.2017 – Недеља, преподневни део са почетком у 09:00 сати,
СТАРТНИНА: 3 € по старту,
БРОЈ ПРИЈАВА: Сваки пливач може пливати 6 дисциплина (2 по делу такмичења) и 2 штафете,
ШТАФЕТЕ: Могу наступити само 5 штафета са најбољим пријавним временом,

КАТЕГОРИЈЕ
КАТ МУШКИ КАТ ЖЕНСКИ
А Апсолутно 2001. и старији А Апсолутно 2003. и старије
Б 2002. / 2003. Б 2004. / 2005.
В 2004. / 2005. В 2006. / 2007.
Г 2006. и млађи Г 2008. и млађе

БОДОВАЊЕ:
— Индивидуално: 8 најбољих резултата по категорији (10-8-6-5-4-3-2-1),
— Штафете: 5 најбољих резултата по категорији (20-16-12-10-8),
— Две најбоље екипе са најбољим бодовима у Мушкој и Женској конкуренцији биће проглашене најбољим екипама,
— Набољи пливач ће бити проглашен као НАЈБОЉИ ПЛИВАЧ на основу резултата из 3 најбоље испливане дисциплине по FINA таблицама,
НАГРАДЕ:
— Најбоља 3 пливача по категорији и дисциплини биће награђени медаљама,
— Најбоље пласирана екипа ће бити награђена са износом од 1000 €,
— Фонд награда од 1000 € за најбоље пливаче биће подељен пропорционално по категоријама и о томе ће одлуку донети трочлани судијски жири:
Ботко Трандафилов, Александар Филипчев и Agron Zeqiri,
ПРИЈАВЕ: рок за пријаве је 4 дана пре почетка такмичења, до 26.09.2017.године. Пријаве молимо слати следећој особи за контакт: Rita Zeqiri, е-Пошта: ritazeqiri95@hotmail.com,
СМЕШТАЈ: Сви клубови и учесници заинтересовани за смештај требају послати списак са бројем учесника (мушки, женски и чланови тима) на горњу мејл адресу како би имали довољно времена да Вам представимо неке потенцијалне понуде / предлоге,

1st STEP OPEN CHAMPIONSHIP
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. Део: Субота преподне
Загревање: 08:00 – 08:45
Такмичење: 09:00
РБ ПОЛ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1. Ж 4 × 50m мешовито штафета А
2. М 4 × 50m мешовито штафета А
3. Ж 200m Прсно АБ
4. М 200m Прсно АБ
5. Ж 50m Леђно АБВГ
6. М 50m Леђно АБВГ
7. Ж 400m Слободно АБ
8. М 400m Слободно АБ
9. Ж 100m Делфин АБВГ
10. М 100m Делфин АБВГ
11. Ж 200m Слободно АБВГ
12. М 200m Слободно АБВГ
2. Део: Субота поподне
Загревање: 15:30 – 16:15
Такмичење: 16:30
РБ ПОЛ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1. М 100m Леђно АБВГ
2. Ж 100m Леђно АБВГ
3. М 200m Делфин АБ
4. Ж 200m Делфин АБ
5. М 100m Слободно АБВГ
6. Ж 100m Слободно АБВГ
7. М 50m Прсно АБВГ
8. Ж 50m Прсно АБВГ
9. М 200m Мешовито АБ
10. Ж 200m Мешовито АБ
11. 4 × 50m мешовито (2М + 2Ж) А
3. Део: Недеља преподне
Загревање: 08:00 – 08:45
Такмичење: 09:00
РБ ПОЛ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1. Ж 100m Прсно АБВГ
2. М 100m Прсно АБВГ
3. Ж 200m Леђно АБ
4. М 200m Леђно АБ
5. Ж 50m Делфин АБВГ
6. М 50m Делфин АБВГ
7. Ж 100m Мешовито АБВГ
8. М 100m Мешовито АБВГ
9. Ж 50m Слободно АБВГ
10. М 50m Слободно АБВГ
11. Ж 400m Мешовито АБ
12. М 400m Мешовито АБ

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(ENG)

Овај унос је објављен под Најаве и означен са , . Забележите сталну везу.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

НАПОМЕНА: Да би Ваш коментар био објављен, морате да кликнете на линк у мејлу који у року до пар минута добијете од нас на адресу е-поште коју сте уписали у поље изнад. Ако потврдни мејл не видите у свом поштанском сандучету, проверите нежељену пошту (спам).