1st STEP OPEN CHAMPIONSHIP 2017 (KOS)

Znak takmičenja i organizatora takmičenja


DATUM:
30.09./01.10.2017.godine,
MESTO: Priština, Kosovo,
BAZEN: Takmičenje se održava na bazenu SC Step, 25m / 5 staza, temperatura vode 26oC i vazduha 28oC,
TAKMIČENjE: je pojedinačno i ekipno,
PRAVILA: Takmičenje će se odvijati po FINA pravilima
MERENjE: Elektronsko,
BROJ DELOVA: Takmičenje se sastoji iz 3 dela,
— 30.09.2017 – Subota, jutarnji deo sa početkom u 09:00 sati,
— 30.09.2017 – Subota, popodnevni deo sa početkom u 16:30 sati,
— 01.10.2017 – Nedelja, prepodnevni deo sa početkom u 09:00 sati,
STARTNINA: 3 € po startu,
BROJ PRIJAVA: Svaki plivač može plivati 6 disciplina (2 po delu takmičenja) i 2 štafete,
ŠTAFETE: Mogu nastupiti samo 5 štafeta sa najboljim prijavnim vremenom,

KATEGORIJE
KAT MUŠKI KAT ŽENSKI
A Apsolutno 2001. i stariji A Apsolutno 2003. i starije
B 2002. / 2003. B 2004. / 2005.
V 2004. / 2005. V 2006. / 2007.
G 2006. i mlađi G 2008. i mlađe

BODOVANjE:
— Individualno: 8 najboljih rezultata po kategoriji (10-8-6-5-4-3-2-1),
— Štafete: 5 najboljih rezultata po kategoriji (20-16-12-10-8),
— Dve najbolje ekipe sa najboljim bodovima u Muškoj i Ženskoj konkurenciji biće proglašene najboljim ekipama,
— Nabolji plivač će biti proglašen kao NAJBOLjI PLIVAČ na osnovu rezultata iz 3 najbolje isplivane discipline po FINA tablicama,
NAGRADE:
— Najbolja 3 plivača po kategoriji i disciplini biće nagrađeni medaljama,
— Najbolje plasirana ekipa će biti nagrađena sa iznosom od 1000 €,
— Fond nagrada od 1000 € za najbolje plivače biće podeljen proporcionalno po kategorijama i o tome će odluku doneti tročlani sudijski žiri:
Botko Trandafilov, Aleksandar Filipčev i Agron Zeqiri,
PRIJAVE: rok za prijave je 4 dana pre početka takmičenja, do 26.09.2017.godine. Prijave molimo slati sledećoj osobi za kontakt: Rita Zeqiri, e-Pošta: ritazeqiri95@hotmail.com,
SMEŠTAJ: Svi klubovi i učesnici zainteresovani za smeštaj trebaju poslati spisak sa brojem učesnika (muški, ženski i članovi tima) na gornju mejl adresu kako bi imali dovoljno vremena da Vam predstavimo neke potencijalne ponude / predloge,

1st STEP OPEN CHAMPIONSHIP
PROGRAM TAKMIČENjA
1. Deo: Subota prepodne
Zagrevanje: 08:00 – 08:45
Takmičenje: 09:00
RB POL DISCIPLINA KATEGORIJE
1. Ž 4 × 50m mešovito štafeta A
2. M 4 × 50m mešovito štafeta A
3. Ž 200m Prsno AB
4. M 200m Prsno AB
5. Ž 50m Leđno ABVG
6. M 50m Leđno ABVG
7. Ž 400m Slobodno AB
8. M 400m Slobodno AB
9. Ž 100m Delfin ABVG
10. M 100m Delfin ABVG
11. Ž 200m Slobodno ABVG
12. M 200m Slobodno ABVG
2. Deo: Subota popodne
Zagrevanje: 15:30 – 16:15
Takmičenje: 16:30
RB POL DISCIPLINA KATEGORIJE
1. M 100m Leđno ABVG
2. Ž 100m Leđno ABVG
3. M 200m Delfin AB
4. Ž 200m Delfin AB
5. M 100m Slobodno ABVG
6. Ž 100m Slobodno ABVG
7. M 50m Prsno ABVG
8. Ž 50m Prsno ABVG
9. M 200m Mešovito AB
10. Ž 200m Mešovito AB
11. 4 × 50m mešovito (2M + 2Ž) A
3. Deo: Nedelja prepodne
Zagrevanje: 08:00 – 08:45
Takmičenje: 09:00
RB POL DISCIPLINA KATEGORIJE
1. Ž 100m Prsno ABVG
2. M 100m Prsno ABVG
3. Ž 200m Leđno AB
4. M 200m Leđno AB
5. Ž 50m Delfin ABVG
6. M 50m Delfin ABVG
7. Ž 100m Mešovito ABVG
8. M 100m Mešovito ABVG
9. Ž 50m Slobodno ABVG
10. M 50m Slobodno ABVG
11. Ž 400m Mešovito AB
12. M 400m Mešovito AB

PROPOZICIJE/PROPOSITION(ENG)

Ovaj unos je objavljen pod Najave i označen sa , . Zabeležite stalnu vezu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

 

NAPOMENA: Da bi Vaš komentar bio objavljen, morate da kliknete na link u mejlu koji u roku do par minuta dobijete od nas na adresu e-pošte koju ste upisali u polje iznad. Ako potvrdni mejl ne vidite u svom poštanskom sandučetu, proverite neželjenu poštu (spam).