24. memorijal Ante Lambaša 2016 (SRB)

Plivački klub Barakuda i link na njihovu stranicu24. MEMORIJAL
Ante Lambaša 2016

 

ORGANIZATOR:Plivački klub “Barakuda”, Ustanička 180/a, tel (Viber): +381-62-555-854, e-pošta:
pkbeograd@gmail.comwww.pkbarakuda.org,
DATUM: 29. i 30.10.2016.godine,
MESTO: Beograd, Autoput 2, Novi Beograd
BAZEN: SC “11. April”, Novi Beograd, 50m, 8 staza,
MERENJE VREMENA:Elektronsko,
DATUM: 29. i 30.10.2016.godine,
PRIJAVE: U LENEX fajl formatu, koji je dostupan na sajtu PSS,
PRIJAVE DO: 26.10.2016.godine na e-poštu: pkbeograd@gmail.com,
ODJAVE DO: Petak, 28.10.2016.godine, do 20:00 časova,
PRAVO NASTUPA:Svaki takmičar ima pravo nastupa u neograničenom broju disciplina,
STARTNINA: 350,00 dinara po startu,
NAGRADE:
— Tri prvoplasirana takmičara/ke u svim kategorijama biće nagrađeni medaljama,
— Najuspešniji takmičar i najuspešnija takmičarka u kategorijama B, C, D dobijaju robne nagrade,
— Pobednik/ca memorijala nagrađuje se novčano:
—— 1. mesto 35.000 dinara
—— 2. mesto 25.000 dinara
—— 3. Mesto 15.000 dinara
— Takmičar ili takmičarka koji osvoji najviše FINA bodova iz 4 discipline programa, od kojih je bar jedna po izboru mora biti 400m (kraul ili mešovito), 200m (delfin, leđno ili prsno) 800m ili 1500m slobodno, pobednik/ca je Memorijala Ante Lambaša za 2016.godinu,
— Takmičar i takmičarka iz kategorije B, C i D sa najviše osvojenih FINA bodova iz 4 discipline programa (2 iz prvog dela i 2 iz drugog dela programa) pobednik/ca je takmičenja za kategoriju,
SMJEŠTAJ: Svi zanteresovani za smeštaj se mogu obratiti organizatoru na gore navedene kontakte,
PRAVILA: Po pravilima PSS, FINA i pravilima ovog takmičenja,
RASPLIV: Na raspolaganju dodatni bazen od 25m,
RAZVRSTAVANJE: Takmičari su razvrstani po grupama, po prijavljenom vremeu, bez obzira na uzrast. Najbrža grupa nastupa poslednja,
PRAVO NASTUPA:Svaki takmičar ima pravo nastupa u neograničenom broju disciplina. Kategorije su zatvorene, osim kategorije “A”, u kojoj pravo nastupa imaju svi plivači, bez obzira na uzrast ili kategoriju,
OGRANIČENJA NASTUPA:Za discipline 800m i 1500m slobodno, broj takmičara je ograničen na 16 muških i 16 ženskih takmičara (2 grupe),
TROŠKOVI: Sve troškove snose učesnici takmičenja, osim takmičara koji ulaze u reciprocitet, učesnika OI u Riu 2016 i ostale takmičare po pozivu,

KATEGORIJE
MUŠKIŽENSKI
AapsolutnaAapsolutna
B2000. i 2001.B2001. i 2002.
C2002. i 2003.C2003. i 2004.
D2004. i mlađiD2005. i mlađe
SATNICA I PROGRAM TAKMIČENJA
Subota 29.10.2016.godineNedelja 30.10.2016.godine
16:00 – sastanak delegata08:00 – rasplivavanje
16:00 – 16:50 – rasplivavanje09:00 – početak takmičenja
17:00 – početak takmičenja
KATEGORIJE
KATEGORIJE
50mprsno Ž(A; B; C; D)50mkraul M(A; B; C; D)
50mprsno M(A; B; C; D)50mkraul Ž(A; B; C; D)
50mdelfin Ž(A; B; C; D)50mleđno M(A; B; C; D)
50mdelfin M(A; B; C; D)50mleđno Ž(A; B; C; D)
200mkraul Ž(A; B; C; D)200mkraul M(A; B; C; D)
400mkraul M(apsolutna)400mkraul Ž(apsolutna)
100mleđno Ž(A; B; C; D)200mleđno M(apsolutna)
100mleđno M(A; B; C; D)200mleđno Ž(apsolutna)
400mmešovito Ž(apsolutna)200mmešovito M(A; B; C; D)
400mmešovito M(apsolutna)200mmešovito Ž(A; B; C; D)
100mdelfin Ž(A; B; C; D)200mdelfin M(apsolutna)
100mdelfin M(A; B; C; D)200mdelfin Ž(apsolutna)
200mprsno  Ž(apsolutna)100mprsno M(A; B; C; D)
200mprsno M(apsolutna)100mprsno Ž(A; B; C; D)
100mkraul Ž(A; B; C; D)100mkraul M(A; B; C; D)
1500mkraul M(apsolutna)1500mkraul Ž(apsolutna)
800mkraul Ž(apsolutna)800mkraul M(apsolutna)

PROPOZICIJE/PROPOSITION(SRB)
PROPOZICIJE/PROPOSITION(CRO)
PROPOZICIJE/PROPOSITION(ENG)
PROPOZICIJE/PROPOSITION(SLO)
PRIJAVNO_FAJL/LENEX_ENTRY_FILE
Onlajn_link/On-Line_link