Grand Prix Brno 2013 (CZE)

Znak plivačkog kluba "Kometa" iz Brnoa, Češka Republika i link na njihovu matičnu stranicu

Međunarodni plivački miting
Grand Prix Brno 2013

ORGANIZATOR: Plivački klub „Kometa“, Brno, Češka Republika
DATUM: 16. i 17.11.2013.godine
BAZEN: Sportski centar „Tesla“, Brno, Halasovo    náměstí 7,    Brno    –    Lesná, 25m, 6 staza
MERENJE VREMENA: elektrkonsko, Omega electronic
TIP TAKMIČENJA: kategorije juniora i seniora (apsolutno)
STARTNINA: 3 € po startu
ODJAVA OD FINALA: 4 € po startu.
PRIJAVE: krajnji rok za prijave je 07.11.2013.godine na adresu KPSP Kometa Brno, Ponávka 3a, 602 00 Brno, CZECH, Telefon/faks: +420    541    244 257,    e-mail:    vcbrna@kometaplavani.cz . Organizator zadržava pravo da limitira broj startova takičara.
NAGRADE:

  • Pobednik svake discipline dobija nagradu od 1000 CZK, 2.mesto 600 CZK a 3. mesto 400CZK;
  • Najbolji rezultat muški i ženski po FINA bodovima, biće nagrađeni sa 14000 CZK;
  • Obaranje rekorda mitinga biće nagrađeno sa 5000 CZK;
  • Specijalne nagrade biće pripremljene za štafete 4×50 slobodno i za 4×50 mešovito kako za muškarce, tako i zažene;
SMEŠTAJ I ISHRANA:

  • Hotel Vista – noćenje i doručak / 550 CZK, Telefon: +420 541 217 088, mejl adresa: info@vistahotel.cz;
  • Hotel Prometheus – noćenje i doručak / 400 CZK – Telefon: +420 541 632 111, melj adresa: recepce@hotel-prometheus.cz.

PROGRAM:

SUBOTA 16.11.2013.10.00
Zagrevanje09.00 – 09:50
PREDTAKMIČENJE
1.200mslobodnomuškarci
2.200mslobodnožene
3.50mprsnomuškarci
4.50mprsnožene
5.200mleđnomuškarci
6.200mleđnožene
7.50mdelfinmuškarci
8.50mdelfinžene
9.200mprsnomuškarci
10.200mprsnožene
11.50mleđnomuškarci
12.50mleđnožene
13.200mdelfinmuškarci
14.200mdelfinžene
15.50mslobodnomuškarci
16.50mslobodnožene
17.200mmešovitomuškarci
18.200mmešovitožene
SUBOTA 16.11.2013.16:10
Zagrevanje15.00 – 16.00
FINALE
1a.200mslobodnomuškarci
2a.200mslobodnožene
3a.50mprsnomuškarci
4a.50mprsnožene
5a.200mleđnomuškarci
6a.200mleđnožene
7a.50mdelfinmuškarci
8a.50mdelfinžene
9a.200mprsnomuškarci
10a.200mprsnožene
11a.50mleđnomuškarci
12a.50mleđnožene
13a.200mdelfinmuškarci
14a.200mdelfinžene
15a.50mslobodnomuškarci
16a.50mslobodnožene
17a.200mmešovitomuškarci
18a.200mmešovitožene
21a.4×50mslobodnomuškarci
22a.4×50mslobodnožene
19a1500mslobodno brže grupemuškarci
20a800mslobodno brže grupežene
19.1500mslobodnomuškarci
20.800mslobodnožene
NEDELJA 17.11.201309.00
Zagrevanje08.00 – 08.50
PREDTAKMIČENJE
23.400mmešovitomuškarci
24.400mmešovitožene
25.100mdelfinmuškarci
26.100mdelfinžene
27.100mprsnomuškarci
28.100mprsnožene
29.100mleđnomuškarci
30.100mleđnožene
31.100mslobodnomuškarci
32.100mslobodnožene
33.100mmešovitomuškarci
34.100mmešovitožene
35.400mslobodnomuškarci
36.400mslobodnožene
NEDELJA 17.11.201314.30
Zagrevanje13.30 – 14.20
FINALE
23a.400mmešovitomuškarci
24a.400mmešovitožene
25a.100mdelfinmuškarci
26a.100mdelfinžene
27a.100mprsnomuškarci
28a.100mprsnožene
29a.100mleđnomuškarci
30a.100mleđnožene
31a.100mslobodnomuškarci
32a.100mslobodnožene
33a.100mmešovitomuškarci
34a.100mmešovitožene
35a.400mslobodnomuškarci
36a.400mslobodnožene
37a.4×50mmešovitomuškarci
38a.4×50mmešovitožene

MEMORIJALNE TRKE: 

  • 200m delfin muški je memorial of mr. Otakar Záboj
  • 100m mešovito muški je Memorial of Jiří Rouš
  • 200m slobodno muški i ženski je u finalnoj trci je GP Brno Memorial Bernarda Kočaře

BROJ DJELOVA: Takmičenje je iz 4 dela dela, subota i nedelja.
PROPOZICIJE/PROPOSITION(EN)