Kup Boberček 2020 (SLO)

Znak plivačkog takmičenja i link nanjihovu stranicu
ORGANIZATOR: Plivački klub “Fužinar”, Ravne, Na gradu 6, SI-2390 Ravne na Koroškem, Slovenija, tel/faks:+386/03-17-55-380, +386/02-82-23-167, e-Pošta: info@pkfuzinar.si, Web: http://www.pkfuzinar.si/,  / (English-https://translate.google.com/) /
DATUM: Subota, 18.04.2020.,
MESTO: Ravne na Koroškem,
BAZEN: Gradski bazen Ravne na Koroškem, Olimpijski bazen 50m, 10 staza, temperatura vode 26,5 oC,
MERENJE:  Elektronsko, PZS Timing,
NAGRADE:  

  • Prvih troje plivača svake discipline, kategorije dobijaju medalje,
  • Prve tri štafete dobijaju pehar,
  • Nabolji u zbiru FINA bodova (2019) u svim 4 finalnih disciplina (50m delfin, leđno, prsno, slobodno) u svim kategorijama dobijaju pehare

PRIJAVE: Prijave klubova je on-lajn na PZS, strani klubovi do četvrtka, 16.04.2020.,
Prijave slati na PK “Fužinar”, Ravne, Na gradu 6, SI-2390 Ravne na Koroškem, Slovenija, faks: +386/02-82-23-167, e-Pošta: info@pkfuzinar.si, Web: http://www.pkfuzinar.si/,
ODJAVE:  do četvrtka 16.04.2020.,
STARTNINA:  je 5 € po startu plivača i potrebno ju je izmiriti pre početka takmičenja. Startnina se plaća za sve koji su u startnoj listi a nisu odjavljeni do navedenog roka za odjave, pre početka takmičenja,
OBAVEZA KLUBOVA: Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost, za njihovo zdravstveno stanje i bezbednost odgovaraju klubovo čiji su članovi,
ISHRANA: PK “Fužinar će organizovati ishranu plivača na bazenu, zato molimo sve klubove, da u prijavi navedu broj potrebnih obroka,
PROGRAM: 

  • Zagrevanje: sat pre početka takmičenja (od 09:00),
  • 1. deo: početak takmičenja od 10:00,
  • 2. deo: 90 minuta po završetku 1. dela,
KATEGORIJE
KATMUŠKIŽENSKI
A2006.2007.
B2007.2008.
V2008.2009.
G2009. i mlađi2010. i mlađe
PROGRAM TAKMIČENJA
1. DEO (ženski i muški)2. DEO (ženski i muški)
50m delfinŽ + Mkvalifikacije50m prsnoŽ + Mkvalifikacije
100m prsnoŽ + Mdirektno finale100m delfinŽ + Mdirektno finale
50m leđnoŽ + Mkvalifikacije50m slobodnoŽ + Mkvalifikacije
100m slobodnoŽ + Mdirektno finale100m leđnoŽ + Mdirektno finale
50m delfinŽ + MFinale A, B, V, G50m prsnoŽ + MFinale A, B, V, G
50m leđnoŽ + MFinale A, B, V, G50m slobodnoŽ + MFinale A, B, V, G
8×50m slobodno (mešani sastav) po jedan dečak/devojčica iz svake starostne kategorije (mlađi mogu menjati starije)
Obavezan redosled: Dečak/Devojčica A, B, V, G

PROPOZICIJE/PROPOSITION(SLO)