Orion Kup 2017 (MKD)

Plivački klub "Orion" iz Skopja, njihov znak i link na matičnu stranicu klubaMEĐUNARODNI PLIVAČKI MITING
ORION KUP 2017

 


ORGANIZATOR:
PVK “Orion”, pvkorion@yahoo.com, Jane: +389-71-358-254, Zorica: +389-71-318548,
DATUM: 20./21.05.2017.godine,
MESTO: Skopje, Makedonija,
BAZEN: Olimpijski gazen “Centar”, Skopje, 50 metarskom zatvorenom bazenu, 8 staza, temperature vode 26 °C, na raspolaganju bazen za zagrevanje dužine 25m,
PRIJAVE: Rok za prijave je četvrtak, 18.05.2017.godine, prijave posle ovog roka nisu dozvoljene. Prijave slati na e-poštu: aleksandarf@yahoo.com i pvkorion@yahoo.com, Molimo da prijave budu u Lenex prijavnom obrazcu, ukoliko se šalje u Word ili  Excel formatu, svaka prijava mora sadržati: Ime i Prezime plivača, Datum rođenja, Ime kluba, i najbolje isplivano vreme u posledljih godinu dana na odgovarajućem bazenu,
TEHNIČKI SASTANAK: Tehnički sastanak delegata će se održati u 17:00 na olimpijskom bazenu,
STARTNINA: 180 denari po startu ili 3 € za inostrane plivače. Svaki plivač ima pravo na neograničen broj
prijava,
MJERENJE VREMENA: Elektronsko merenje vremena, Omega timing,
NAGRADE:
— Prva tri mjesta u svakoj kategoriji i svakoj disciplini bit će nagrađena medaljama,
— Najbolji plivači po kategorijama dobijaju pehare. Za najboljeg plivača u kategoriji proglašava se plivač zbirom 3 najvrednija rezultata po FINA tablici,
NAPOMENA:
Takmičenje se održava po pravilima FINA, LEN Plivačke Federacije R. Makedonije
— Svi plivači koji žele da učestvuju na takmičenju moraju biti psihofizički zdravi,  
— Klubovi koji prijavljuju svoje plivače na takmičenje, snose u celosti odgovornost za njihovo zdravstveno stanje,   
— Organizator takmičenja ne snosi nikakvu odgovornost ukoliko za vreme takmičenja i po završetku takmičenja dođe do neželjenih posledica,

KATEGORIJE
MUŠKI / MALEŽENSKE / FEMALE
A2000. i starijiA1999. i starije
B2001. / 2002.B2000. / 2001.
C2003. / 2004.C2002. / 2003.
D2005. /  2006.D2004. / 2005.
E2007.E2006. / 2007
F2008.F2008.
G2009. i mlađiG2009. i mlađe
PROGRAM TAKMIČENJA
1. DEO: 20.05.2017, Subota
Rasplivavanje: 16:00
Svečano otvaranje: 17:00
Početak takmičenja: 17:15
BR.DISCIPLINAKATEGORIJEPOL
150m SlobodnoSpecijalna olimpijadaM/Ž
250m SlobodnoSVIM/Ž
350m PrsnoSVIM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplinama 50m slobodno i 50m prsno
4100m LeđnoA, B, C, DM/Ž
5100m DelfinA, B, C, DM/Ž
Proglašenje pobednika u discpiplinama 100m leđno i 100m delfin
6200m SlobodnoA, B, C, DM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplini 200m slobodno
2. DEO: 21.05.2017, Nedelja
Rasplivavanje: 08:00
Početak: 09:00
BR.DISCIPLINAKATEGORIJEPOL
750m LeđnoSVIM/Ž
850m DelfinSVIM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplinama 50m leđno i 50m delfin
9100m SlobodnoA, B, C, DM/Ž
10100m PrsnoA, B, C, DM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplinama 100m slobodno i 100m prsno
11200m MešovitoA, B, C, DM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplini 200m mešovito i pobednicima u kategoriji

PROPOSITION(ENG)
PROPOZICIJE(MKD)
PRIJAVNI_LENEX_ENTRY_FILE
Original proposition of organizer, Page 1Original proposition of organizer, Page 2Original proposition of organizer, Page 3Originalne propozicije organizatora, strana 1Originalne propozicije organizatora, strana 2Originalne propozicije organizatora, strana 3