Srđan i Maksim 2012 (BiH)

Znak plivačkog kluba Leotar iz Trebinja i link na njihovu zvaničnu stranicuVIII međunarodni memorijalni plivački miting
“Srđan i Maksim 2012”

1. DATUM: 16/17.06.2012. godine
2. BAZEN: SRC „Banje“, Trebinje, 50m, 8 staza, temperatura vode 25 °C
3. MJERENJE: Elektronsko, Sprint elektronika
4. OBRADA:Milomir Milovanović – Miki
5. BROJ DELOVA: Takmičenje je iz dva dijela:

Subota
  • 15:00h – sastanak delegata i rasplivavanje
  • 15:45h – svečani defile i otvaranje takmičenja
  • 16:00h – početak takmičenja
Nedelja
  • 11.00h -takmičenje

6. STARTOVI: Takmičari su razvrstani po serijama od 8 plivača, po vrijednosti propisano prijavljenih rezultata. Najbolja grupa nastupa poslednja
7. TIP TAKMIČENJA: Takmičenje je pojedinačno i ekipno
8. PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo nastupa u 2 (dvije) discipline svakog dijela programa, ne računajući štafete
9. NAGRADE:

  • Tri prvoplasirana takmičara u svim kategorijama nagrađuju se medaljama
  • Pobjednička ekipa dobija po pehar (bodovi po ključu: 10,8,6,5,4,3,2,1, štafete dvostruko)
  • Najvredniji rezultat u muškoj i ženskoj konkurenciji po FINA bodovima, biće posebno nagrađeni
  • Trka 100m PRSNO APSOLUTNO za muškarce je MEMORIJALNA i pobjednik se posebno nagrađuje

10. STARTNINA: po prijavljenom takmičaru iznosi 20,00 KM – 10,00 €
11. KATEGORIJE:

MUŠKARCIŽENE
A 2000 i mlađi/and youngerA 2002 i mlađe/and younger
B 1998 – 1999B 2000 – 2001
C 1996 – 1997C 1998 – 1999
D 1995 i stariji/and olderD 1997 i starije/and older

12. ROK ZA PRIJAVE: Prijave dostaviti najkasnije do ponedjeljka 11.06.2012.godine do 24.00h na adrese:

12a. ROK ZA ODJAVE : do 14.06.2012.godine 
13. INFORMACIJE: Na kontakt telefone:

  • +387 65 645 209 (Veljko)
  • +387 65 997 328 (Brano)

14. PROGRAM TAKMIČENJA:

I dioI st Parth
15:00h rasplivavanjevarming up
16:00h takmičenjecompetition
50m kraulM/ŽABCDfreestyle M/F
100m prsnoM/ŽABCDbreaststroke M/F
50m leđnoM/ŽABCDbreastroke M/F
100m delfinM/ŽABCDbutterfly M/F
200m kraulM/ŽABCDfreestyle M/F
4x50m kraulM/ŽABFreestyle M/F
II dioII nd  Parth
10:00h rasplivavanjevarming up
11:00h takmičenjecompetition
100m kraulM/ŽABCDfreestyle M/F
50m prsnoM/ŽABCDbreaststroke M/F
100m leđnoM/ŽABCDbreastroke M/F
50m delfinM/ŽABCDbutterfly M/F
200m mješovitoM/ŽABCDIndividual Medley M/F
400m kraulM/ŽABCDfreestyle M/F
4x50m kraulM/ŽCDFreestyle M/F

15. Propozicije (PDF) (nije menjan sadržaj propozicija- datum, znači sve je +7 dana)
16. Lenex prijavni fajl
17. Excel prijavni fajl
18. On-line link
19. Smještaj