11. Април Пливко 2018 (SRB)

Линк на информације о такмичењу

ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “11. април”, Београд, Ауто пут бр. 2, 11070 Нови Београд, 180-191210012975-45 Alpha Bank, Београд, www.pk11april.com, е-пошта: gp11april@gmail.com, тел: +381-65-31-86-837 (Борис Дробац, Директор такмичења),   (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 14./15.04.2018.године
МЕСТО:  11070 Нови Београд, Ауто пут бр. 2,
БАЗЕН: Затворени базен СРЦ “11. Април”, 50m, 8 стаза, базен за распливавање дужине 25m са 5 стаза, температура воде 26 оC, температура ваздуха 28 оC,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: Уторак, 10.април 2018.године до 23:59, на е-Пошту: gp11april@gmail.com
СТАРТНИНА: 500 динара по старту сваке индивидуалне дисциплине,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Аутоматско мерење времена – Colorado Timing 6) – обрада података – Vračar Electronic System,
УЖИВО: Пренос такмичења, стартне листе и резултати уживо: www.pk11april.com,

ТАКМИЧАРСКЕ КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ ЖЕНСКИ
Г 2006. (12) 2007. (11)
Д 2007. (11) 2008. (10)
Ђ 2008. и млађи (10 и млађи) 2009. имлађе (9 и млађе)

ПРАВО НАСТУПА: Такмичари могу наступити највише у 2 индивидуалне дисциплине по далу такмичења.  Свака екипа може да пријави само по једну штафету,
РАСПОРЕД НАСТУПА: Такмичари ће бити распоређени по групама у односу на вредност пријављеног резултата. Група такмичара са најбољим пријављеним резултатом наступа као последња (финална),
НАГРАДЕ:

  • Три првопласирана такмичара у свим индивидуалним дисциплинама по категорији ће бити награђени медаљама,
  • Медаљама ће бити награђене и три најуспешније штафете,
  • Такмичар и такмичарка ( Г и Д категорија заједно) који остваре највећи збир FINA бодова из дисциплина 400m слободно и 200m мешовито ће бити награђени пригодном робном наградом,

ДОДЕЛА МЕДАЉА И НАГРАДА: Медаље и награде за најмлађе такмичаре ће се делити по завршетку свих трка одеђене дисциплине у делу такмичења намењеном за ту такмичарску категорију, а у складу са распоредом који је дефинисан програмом догађаја. Од освајача медаља се очекује да се на церемонији доделе појаве на време и у адекватној спортској опреми,
ВАЖНЕ НАПОМЕНЕ:

  • Такмичење се одржава према одредбама Закона о спорту, такмичарским правилником Пливачког савеза Србије (у даљем тексту ПСС) и осталим нормативним актима ПСС. На сва питања која нису регулисана изводом из пропозиција овог такмичења, Такмичарским правилником ПСС и Правилником о организацији такмичења и учешћу на такмичењима ПСС, примењују се Међународна правила пливања и остала правила FINA,
  • Сви такмичари који желе да учествују на такмичењу, без обзира на узраст, пол и такмичарску категорију морају бити потпуно психофизички здрави и способни за такмичење у складу са Законом о спорту и Правилником о утврђивању здравствене способности за обављање спортских активности и учествовање на спортским такмичењима,
  • Клубови који пријаве своје такмичаре као и појединце који се пријаве за такмичење аутоматски сносе сву законску и материјалну одговорност за здравствену способност пријављених такмичара без обзира на узраст, пол и такмичарску категорију,  Организатор не сноси било какав вид одговорнисти за здравствено стање свих учесника пре, за време и после завршетка такмичења,
I ДЕО – Субота, 14.04.2018 (квалификације)
12:30 – састанак делегата и расплив, 13:00 – такмичење
II ДЕО – Недеља, 15.04.2018.године (Квалификације)
12:30 – расплив, 13:00 – такмичење
1. 400m слободно – мушкарци Г, Д 14. 200m слободно – мушкарци Г, Д
2. 400m слободно – жене Г, Д 15. 200m слободно – жене Г, Д
3. 50m делфин – мушки Г, Д, Ђ 16. 50m леђно – мушкарци Г, Д, Ђ
4. 50m делфин – жене Г, Д, Ђ 17. 50m леђно – жене Г, Д, Ђ
5. 100m леђно – мушкарци Г, Д, Ђ 18. 100m делфин – мушкарци Г, Д, Ђ
6. 100m леђно – мушкарци Г, Д, Ђ 19. 100m делфин – жене Г, Д, Ђ
Доделе медаља за 400m слободно и 50m делфин М/Ж  Г, Д, Ђ Доделе медаља за 200m слободно и 50m леђно М/Ж  Г, Д, Ђ
7. 200m прсно – мушкарци Г, Д 20. 200m леђно – мушкарци Г, Д
8. 200m прсно – жене Г, Д 21. 200m леђно – жене Г, Д
9. 100m слободно – мушкарци Г, Д, Ђ 22. 100m прсно – мушкарци Г, Д, Ђ
10. 100m слободно – жене Г, Д, Ђ 23. 100m прсно – жене Г, Д, Ђ
Доделе медаља за 100m леђно и 200m прсно М/Ж  Г, Д, Ђ Доделе медаља за 100m делфин и 200m леђно М/Ж  Г, Д, Ђ
11. 50m прсно – мушкарци Г, Д 24. 50m слободно – мушкарци Г, Д, Ђ
12. 50m прсно – жене Г, Д 25. 50m слободно – жене Г, Д, Ђ
13. 4×50m мешовити (мешани с) Г и Д и Ђ 26. 200m мешовито – мушкарци Г, Д
Доделе медаља за 100m слободно и 50m прсно М/Ж  Г, Д, Ђ 27. 200m мешовито – жене Г, Д
Додела медаља 4×50m мешовито (мешани с), М/Ж  Г и Д и Ђ Додела медаља 100m прсно, 50m слободно и 200m мешовито М/Ж  Г, Д, Ђ
Проглашење најбољих такмичара

PROPOSITION(SRB/ENG/ПРОПОЗИЦИЈЕ(SRB/ENG)
ПРИЈАВНИ ФАЈЛ/LENEX ENTRY FILE
ОНЛАЈН/ON-LINE