DATUM: 22./23.10.2016.godine
BAZEN: Sportski centar Boris Trajkovski (25x33m), Karpoš, Skopje pliva se na 25m, 8 staza, temperatura vode 26,5 oC,
MERENJE VREMENA: elektronsko, Omega Electronic
KATEGORIJE:
|
|||
MUŠKI | ŽENSKI | ||
A | Apsolutna | A | Apsolutna |
B | 1998./1999. | B | 1998./1999. |
C | 2000./2001. | C | 2000./2001. |
D | 2002./2003. | D | 2002./2003. |
E | 2004./2005. | E | 2004./2005. |
F | 2006. i mlađi | F | 2006. i mlađe |
PRAVILA:
— Takmičenje će se odvijati po FINA, LEN pravilima i pravilima Plivačke Federacije Makedonije,
— Pre podne će se plivati kvalifikacije a u popodne će plivati A i B finale, A finale kao Otvoreno a B finale B kategorija i mlađi,
— B finale se pliva samo u 50m i 100m disciplinama,
— Medalje osvojene u prepodnevnom delu i za kategoriju A iz finala se dele za sve kategorije u prepodnevnom delu,
— U finalnom delu, medalje dobijaju samo A finale,
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo nastupa u neograničenom broju disciplina,
NAPOMENA: U slučaju većeg broja prijava, no što je planirao (uobičajeno na takmičenju), plivale bi se dodatne kvalifikacije za finala, 3 najbrže grupe, i omogućilo bi se dodatno vreme za zagrevanje 30 minuta, za ostale takmičare,
STARTNINA:
— 180,00 MKD po startu za domaće takmičare, ili 3 € po startu za takmičare iz
inostranstva, za prijave u Lenex format fajlu,
— 240,00 MKD po startu za domaće takmičare, ili 4 € po startu za takmičare iz
inostranstva, za prijave u PDF, World, Excel dokumentu,
— 480,00 MKD po startu za domaće takmičare, ili 7 € po startu za takmičare iz
inostranstva, za prijave primljene posle 21,10,2016. u 12:00,
Startnine se moraju platiti organizatoru pre početka takmičenja,
NAGRADE:
— Prvih troje svake kategorije dobijaju medalje,
— Zbir 4 najbolje isplivane discipline po FINA tablicama u apsolutnoj kategoriji je kriterijum za dodelu pehara u MUŠKOJ i ŽENSKOJ konkurenciji,
PROGRAM: Subota 22.10.2016
|
||||
KVALIFIKACIJE | FINALE | |||
zagrevanje od 08:00 | zagrevanje od 16:00 | |||
takmičenje od 09:00 | takmičenje od 17:00 | |||
1 | 50m delfin – svi | 1 | 1500m slobodno – direktno A finale muški | |
2 | 400m slobodno – A | 2 | 50m delfin – A i B finale | |
3 | 100m leđno – svi | 3 | 400m slobodno – A finale | |
4 | 200m prsno – svi A do D | 4 | 100m leđno – A i B finale | |
5 | 200m delfin – svi A do D | 5 | 200m prsno – A finale | |
6 | 100m slobodno – svi | 6 | 200m delfin – A finale | |
7 | 50m prsno – svi | 7 | 100m slobodno – A i B finale | |
8 | 200m mešovito – A do D | 8 | 50m prsno – A i B finale | |
9 | 200m mešovito – A finale | |||
PROGRAM: Nedelja 23.10.2016
|
||||
KVALIFIKACIJE | FINALE | |||
zagrevanje od 08:00 | zagrevanje od 15:00 | |||
takmičenje od 09:00 | takmičenje od 16:00 | |||
1 | 50m leđno – svi | 1 | 800m slobodno – direktno A finale ženski | |
2 | 100m prsno – svi | 2 | 50m leđno – A i B finale | |
3 | 200m slobodno – A do D | 3 | 100m prsno – A i B finale | |
4 | 400m mešovito – A | 4 | 200m slobodno – A finale | |
5 | 200m leđno – A do D | 5 | 400m mešovito – A finale | |
6 | 100m delfin – svi | 6 | 200m leđno – A finale | |
7 | 50m slobodno – svi | 7 | 100m delfin – A i B finale | |
8 | 100m mešovito – svi | 8 | 50m slobodno – A i B finale | |
9 | 100m mešovito – A i B finale | |||
PRIJAVE: dostaviti organizatoru najkasnije do 20.10.2016. na adresu e-pošte: pk.beta@yahoo.com,
Kontakt: +389-75-360-554 Mimi Gorgioska,
NAPOMENA: Svaki klub u celosti odgovara za zdravstvenu sposobnost svojih plivača.
SMEŠTAJ: 23 € za noćenje sa doručkom, informacije na tel: +389-75-360554, Mimi Gorgioska, e-pošta: pk.beta@yahoo.com,
PRIJAVNI FAJL/LENEX_ENTRY_FILE
PROPOZICIJE/PROPOSITION (ENG)
ONLAJN_REZULTATI/ON-LINE_RESULTS