13. Новембар 2018 (MKD)

Знак такмичења и Facebook страница пливачког клуба "Бета" из Скопја
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб Бета Sharks, Скопје, Македонија,      (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 20./21.10.2018.године,
МЕСТО: Скопје, Македонија,
БАЗЕН: Спортски центар Борис Трајковски (25x33m), Карпош, Скопје, температура воде 26,5 оC,
ДИМЕНЗИЈЕ: 25m / 8 стаза,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: електронско, Colorado, 
ПРАВИЛА:

  • Такмичење ће се одвијати по FINA, LEN правилима и правилима Пливачке Федерације Македоније,
  • Пре подне ће се пливати квалификације а у поподне ће пливати А и Б финале, А финале као Отворено а Б финале Б категорија и млађи,
  • Б финале се плива само у 50m и 100m дисциплинама,
  • Медаље освојене у преподневном делу и за категорију А из финала се деле за све категорије у преподневном делу,
  • У финалном делу, медаље добијају само А финале,

ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у неограниченом броју дисциплина,
НАПОМЕНА: 
У случају већег броја пријава, но што је планирао (уобичајено на такмичењу), пливале би се додатне квалификације за финала, 3 најбрже групе, и омогућило би се додатно време за загревање 30 минута, за остале такмичаре,
ПРИЈАВЕ: дo уторка, 16.10.2018. до 24:00 сата на адресу е-поште: scbetasharks@gmail.com,  Контакт: +389-75-360-554 Мими Ѓорѓијоска,
СТАРТНИНА:

  • 300,00 MKD по старту за домаће такмичаре, или 5 € по старту за такмичаре из иностранства, за пријаве у Lenex формат фајлу, о року за пријаве,
  • 420,00 MKD по старту за домаће такмичаре, или 7 € по старту за такмичаре из иностранства, за пријаве примљене после рока за пријаве,  (од 17.10.2018. до 18.10.2018. до 24:00),
  • Стартнине се морају платити организатору пре почетка такмичења,

НАГРАДЕ:

  • Првих троје сваке категорије добијају медаље,
  • Збир 4 најбоље испливане дисциплине по FINA таблицама у апсолутној категорији је критеријум за доделу пехара у МУШКОЈ  и ЖЕНСКОЈ конкуренцији,

НАПОМЕНА: Сваки клуб у целости одговара за здравствену способност својих пливача.
СМЕШТАЈ: Информације о смјештају можете добити на е-Пошта:  scbetasharks@gmail.com,  , 

КАТЕГОРИЈЕ:
МУШКИ ЖЕНСКИ
A Апсолутна A Апсолутна
Б 2000./2001. Б 2000./2001.
Ц 2002./2003. Ц 2002./2003.
Д 2004./2005. Д 2004./2005.
Е 2006./2007. Е 2006./2007.
Ф 2008. и млађи Ф 2008. и млађе
ПРОГРАМ: Субота 20.10.2018
КВАЛИФИКАЦИЈЕ ФИНАЛЕ
загревање од 08:00 загревање од 16:00
такмичење од 09:00 такмичење од 17:00
1 1500m слободно – Бржа група М
1 50m делфин – сви 2 50m делфин – А и Б финале
2 400m слободно – А 3 400m слободно – А  финале
3 100m леђа – сви 4 100m леђно – А и Б финале
4 200m прсно – А до Д 5 200m прсно – А финале
5 200m делфин – А до Д 6 200m делфин – А финале
6 100m слободно – сви 7 100m слободно – А и Б финале
7 50m прсно – сви 8 50m прсно – А и Б финале
8 200m мешовито – А до Д 9 200m мешовито – А  финале
9 1500m слободно – спорија група М
ПРОГРАМ: Недеља 21.10.2018
КВАЛИФИКАЦИЈЕ ФИНАЛЕ
загревање од 08:00 загревање од 16:00
такмичење од 09:00 такмичење од 17:00
1 800m слободно – бржа група Ж
1 50m слободно – сви 2 50m слободно – А и Б  инале
2 100m прсно – сви 3 100m прсно – А и Б финале
3 400m мешовито – А 4 400m мешовито – А финале
4 200m слободно – А до Д 5 200m слободно – А финале
5 200m леђно – А до Д 6 200m леђно – А финале
6 100m делфин – сви 7 100m делфин – А и Б финале
7 50m леђно – сви 8 50m леђно – А и Б финале
8 100m мешовито – сви 9 100m мешовито – А и Б финале
9 800m слободно – спорија група Ж 10 50m слободно – А и Б финале

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION (MKD) 
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION (ENG) 

ПРИЈАВНИ ФАЈЛ/LENEX_ENTRY_FILE 
ОНЛАЈН/ONLINE – привремени линк (до месец дана)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.