2. Teuta kup 2019 (ALB)

Znak plivačkog saveza Albanije i na njihovu zvaničnu stranicu
DATUM: 07./09.06.2019.godine, počev u petak a završava u nedelju,   (English-https://translate.google.com/)
ORGANIZATOR: Plivački savez Albanije, Plivački savez Kosova i Plivački klub “Teuta” iz Drača,
MESTO: Drač, Albanija,
BAZEN: Otvoreni Olimpijski bazen “Taq Dafa”, Drač, 50m sa 8 staza i temperaturom vode 26,5 °C ,
MERENJE VREMENA: Elektronsko, “Quince” elektronika,
PRAVILA: Takmičenje je organizovano po pravilima FINA, Plivačkog saveza Albanije, Plivačkog saveza Kosova i pravilima ovog takmičenja. Plivači će plivati u grupama po 8, raspoređeni po prijavljenim isplivanim vremenima, najbolja grupa nastupa poslednja,
NAPOMENA: Organizator takmičanja zadržavaju pravo da u zavisnosti od broja plivača omoguće plivanje tri najbrže grupe svake discipline na početku jutarnjih kvalifikacija, u jutarnjem delu programa,
MERENJE VREMENA: Elektronsko,
PRAVO NASTUPA: Svaki plivač ima neograničeno pravo nastupa u svakom delu programa,
STARTNINA: Startnina je ALB-LEK 450,00 – po svakom nastupu plivača, za inostrane takmičare 3,5 € po startu. Startnina se mora platiti organizatoru pre početka takmičenja,
SMEŠTAJ: Za sve klubove iz inostranstva imamo obezbedili smo određeni broj soba u našem zvaničnom hotelu. Zbog ograničenog broja, molimo da se što pre informišete i rezervišete. Za sve informacije o smještaju kontaktirajte g. Jurgen Fici na e-poštu: jurgenfici@yahoo.com , ili na mob.: +355 (0) 675850361 (Viber),
PRIJAVE: poslati najkasnije do 03.06.2019. (sreda) do 24:00. na e-poštu: komisioni.garave@gmail.com . U najskorije vreme biće dostupni prijavni obrasci u Lenex-u i odgovarajućoj Excel tabeli (namenskoj za ovo takmičenje),
NAGRADE:

  • Tri prvoplasirana takmičara u svakoj kategoriji dobijaju medalje,
  • Plivači/plivačice iz kategorija , B, C, D, E i F će dobiti medalje u prepodnevnom delu takmičenja po završetku svake discipline,
  • Plivači/plivačice iz kategorije A medalje dobijaju po isplivavanju finalnih trka u popodnevnim satima,
  • Najuspešniji takmičari/takmičarke biće nagrađeni novčanim nagradama (prema zbiru FINA bodova iz 3 najbolje isplivane discipline), po tabeli u prilogu:
KATEGORIJAŽENSKI I MUŠKI
A1. mesto – 300 €
2. mesto – 200 €
3. mesto – 100 €
B1. mesto – 150 €
2. mesto – 100 €
3. mesto – 50 €
C1. mesto – 100 €
D1. mesto – 100 €
E1. mesto – 50 €
F1. mesto – 50 €
  •   Klubovi sa najviše zlatnih medalja će biti nagrađeni peharom i novčanim nagradama:
    • 1. mesto – 800 €
    • 2. mesto – 500 €
    • 3. mesto – 300 €
KATEGORIJE TAKMIČARA
KŽENSKIKMUŠKI
AAPSOLUTNOAAPSOLUTNO
B2002. i 2003.B2001. i 2002.
C2004. i 2005.C2003. i 2004.
D2006. i 2007.D2005. i 2006.
E2008. i 2009.E2007. i 2008.
F2010. i mlađeF2009. i mlađi

BROJ DELOVA: Takmičenje će se održati u pet (5) delova,
SATNICA:

  • Petak, 08.06.2019. – Takmičenje:
    • 15:00 – sastanak delegata u prostorijama bazena,
    • 16:00 – zagrevanje plivača,
    • 17:00 – početak takmičenja,
  • Subota, 09.06.2019. – Kvalifikacije:
    • 08:30 – zagrevanje plivača,
    • 09:30 – svečana ceremonija otvaranja takmičenja,
    • 10:00 – početak takmičenja,
  • Subota, 09.06.2019. – Finala:
    • 16:00 – zagrevanje plivača,
    • 17:00 – početak takmičenja,
  • Nedelja, 10.06.2019. – Kvalifikacije:
    • 08:30 – zagrevanje takmičara,
    • 09:30 – početak takmičenja,
  • Nedelja, 10.06.2019. – Finala:
    • 16:00 – zagrevanje plivača,
    • 17:00 – početak takmičenja,
PROGRAM TAKMIČENJA
I DEO – 08.06.2019.godine, PETAK – 15:00 -Takmmičenje
RB.D.DISCIPLINAPOLKATEGORIJE
1.1500m SlobodnoM / ŽA, B
2.400m MešovitoM / ŽA, B
3.200m LeđnoM / ŽA, B, C (QUALIF.)
4.200m PrsnoM / ŽA, B, C (QUALIF.)
II DEO – 09.06.2019.godine, SUBOTA – 10:00 – Kvalifikacije
5.50m DelfinM / ŽA, B, C, D, E, F
6.200m SlobodnoM / ŽA, B, C, D
7.100m LeđnoM / ŽA, B, C, D, E
8.200m DelfinM / ŽA, B, C
9.200m MešovitoM / ŽA, B, C, D, E
10.50m SlobodnoM / ŽA, B, C, D, E, F
11.800m SlobodnoM / ŽA, B
III DEO – 09.06.2019.godine, SUBOTA – 17:00 – Finala
5F.50m DelfinM / ŽAPSOLUTNO
6F.200m SlobodnoM / ŽAPSOLUTNO
4F.200m PrsnoM / ŽAPSOLUTNO
7F.100m LeđnoM / ŽAPSOLUTNO
8F.200m DelfinM / ŽAPSOLUTNO
9F.200m MešovitoM / ŽAPSOLUTNO
10F.50m SlobodnoM / ŽAPSOLUTNO
11F.800m SlobodnoM / ŽAPSOLUTNO
IV DEO – 10.06.2019.godine, NEDELJA – 09:30 – Kvalifikacije
12.50m LeđnoM / ŽA, B, C, D, E, F
13.400m SlobodnoM / ŽA, B, C
14.100m PrsnoM / ŽA, B, C, D, E
15.100m DelfinM / ŽA, B, C, D
16.100m SlobodnoM / ŽA, B, C, D, E
17.50m PrsnoM / ŽA, B, C, D, E, F
V DEO – 10.06.2019.godine, NEDELJA – 17:00 – Finala
12F.50m LeđnoM / ŽAPSOLUTNO
13F.400m SlobodnoM / ŽAPSOLUTNO
14F.100m PrsnoM / ŽAPSOLUTNO
3F.200m LeđnoM / ŽAPSOLUTNO
15F.100m DelfinM / ŽAPSOLUTNO
16F.100m SlobodnoM / ŽAPSOLUTNO
17F.50m PrsnoM / ŽAPSOLUTNO

PROPOZICIJE(ENG)/PROPOSITION(ENG)
PRIJAVNI_FAJL/ENTRY_LENEX_FILE (dok ne bude postavljen fajl, automatski će ves preusmeravati na HOME stranicu)
PRIJAVNI_FAJL/EXCEL_ENTRY_FILE (dok ne bude postavljen fajl, automatski će ves preusmeravati na HOME stranicu)