50. Лучкин покал 2019 (SLO)

Знак пливачког клуба "Рудар" (Lafarge Cement Trbovlje) из Трбовља и линк на њихову званичну страницу 50. Lucka’s Trophy 2019
50. Kup Lučka 2019
ОРГАНИЗАТОР: ПК Lafarge Цемент Трбовље, п.п.39, 1420 Трбовље,  (English-https://translate.google.com/)
БАЗЕН: Отворени базен, Трбовље, 50m, 8 стаза, температура воде 26°C,
ДАТУМ: Субота, 01.06.2019,године,
САТНИЦА:
  • 1. део: 8:00 – загревање, 9:00 – такмичење
  • 2. део: 14:00 – загревање, 15:00 – поподневно такмичење
ПРИЈАВЕ: путем мејла на адресу – pk.rudar@siol.net, за SLO клубове путем онлајна на ПЗС-АНА – SCT Timing PZS, до 29.05.2019.године,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: 29.05.2019.године, 
РОК ЗА ОДЈАВЕ: 30.05.2019.године, 
ИНФОРМАЦИЈЕ: http://www.pk-rudar.si/
ПРАВИЛА: Такмичење ће се одвијати у складу са FINA и PZS правилима пливања
МЕРЕЊЕ: Аутоматско, Timing PZS,
БРОЈ НАСТУПА: Број наступа по пливачу није ограничен.
СТАРТНЕ ЛИСТЕ: Стартне листе ће бити креиране по пријављеним временима за сваку категорију посебно по FINA правилима (SW3). Организатор задржава право измене сатнице почетка 2. дела такмичења и могућег лимитирања броја група у дисциплинама 1500/800m слободно,
СТАРТНИНА: 5 € по појединачном старту. Стартнина се мора измирити у канцеларији организатора пре почетка такмичења,
ОБРОК: Оброк (исхрану) је могуће наручити на базену,
НАГРАДЕ:
  • Прва три такмичара сваке категорије добијају медаље
  • Победник меморијалне трке (100m слободно) у све три групе година добијају пехар и медаље.
  • Прва три мушка и женска такмичара са највећим збиром три испливане дисциплине по LEN бодовима добијају новчане награде, а признаваће се највише две 50m дисциплине у бодовању, 
КАТЕГОРИЈЕ
К ЖЕНЕ МУШКАРЦИ
А 2003. и старије 2002. и старији
Б 2004. и 2005. 2003. и 2004.
Ц 2006. и 2007. 2005. и 2006.
Д 2008. и млађе 2007. и млађи
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. ДЕО (09:00-почетак)
РБ ДУЖ ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТ.
1. 50m леђно М/Ж А,Б,Ц,Д
2. 50m прсно М/Ж А,Б,Ц,Д
3. 200m мешовито М/Ж А,Б,Ц,Д
4. 100m делфин М/Ж А,Б,Ц,Д
5. 200m леђно М/Ж А,Б,Ц,Д
6. 200m прсно М/Ж А,Б,Ц,Д
7. 100m слободно-квалификације М/Ж А,Б,Ц,Д
8. 400m мешовито М/Ж А,Б,Ц
9. 1500m слободно М А,Б,Ц
10. 800m слободно Ж А,Б,Ц
2. ДЕО (15:00 – почетак)
РБ ДУЖ ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТ.
1. 50m слободно М/Ж А,Б,Ц,Д
2. 50m делфин М/Ж А,Б,Ц,Д
3. 100m леђно М/Ж А,Б,Ц,Д
4. 200m слободно М/Ж А,Б,Ц,Д
5. 100m прсно М/Ж А,Б,Ц,Д
6. 200m делфин М/Ж А,Б,Ц
7. 100m слободно-финале М А,Б,Ц,Д
8. 100m слободно- финале  меморијална трка Ж А,Б,Ц,Д
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(SLO)
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(ENG)
ПРИЈАВНИ/LENEX_ENTRY_FILE
ОНЛАЈН_ЛИНК/ON-LINE_LINK