27. Меморијал Анте Ламбаша 2019 (SRB)

Пливачки клуб Баракуда и линк на њихову страницу

ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Баракуда”, Устаничка 180/а, тел (Viber; WhatsApp):  +381-62-555-854, е-Пошта: info@pkbarakuda.orgwww.pkbarakuda.org,   ENGLISH(translate.google.com)  
ПОКРОВИТЕЉ: Секретаријат за спорт и омладину Града Београда,
ДАТУМ: 02 – 03.03.2019.године,
МЕСТО: Београд, Аутопут 2, Нови Београд,
БАЗЕН: СРЦ “11. Април”, Нови Београд, 50m, 8 стаза,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско,
ПРИЈАВЕ: У LENEX фајл формату, који је доступан на сајту ПСС, (и на страницама plivanje.info), 
ПРИЈАВЕ ДО: Среда, 27.02.2019.године на е-пошту: info@pkbarakuda.org
ПРИЈАВЕ СЛАТИ: Путем електронске поште на: info@pkbarakuda.org,  
ОДЈАВЕ ДО: Последњи рок за корекцију пријаве је Петак, 01.03.2019.године, до 12 сати,
СТАРТНИНА: 1.500 динара по такмичару или 600 динара по старту (за мањи број пријављених дисциплина),
ПРАВИЛА: По правилима ПСС, FINA и правилима овог такмичења,
РАЗВРСТАВАЊЕ: Такмичари су разврстани по групама, по пријављеном времену, без обзира на узраст. Најбржа група стартује последња, Категорије су затворене, осим категорије М 1 / Ж 1 у којој право наступа имају сви пливачи, без обзира на узраст или категорију.
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у шест дисциплина по избору, Орзанизатор има право да ограничи број такмичара у појединим дисциплинама,
ПОБЕДНИК МЕМОРИЈАЛА:
је онај такмичар и такмичарка који освоји највише FINA бодова из две дисциплине,
ПОБЕДНИЦИ КАТЕГОРИЈЕ: Такмичар и такмичарка из категорије 2, 3, 4, 5 са највише освојених FINA бодова из две дисциплине, победници су такмичења за категорију,

*/** – такса за неиспливан лимит износи 2.000 динара,
НАГРАДЕ:

  • Прва три такмичара у свакој дисциплини и категорији биће
    награђени медаљама,
  • Најуспешнији такмичар и најуспешнија такмичарка у категоријама 2, 3, 4, 5 добијају робне награде,
  • Победници Меморијала и у мушкој и у женској категорији, награђују се са 20.000,00 динара,

СМЕШТАЈ: Сви зантересовани за смештај се могу обратити организатору на горе наведене контакте до 25.02.2019.,
ТРОШКОВИ: 
Све трошкове сносе учесници такмичења, осим такмичара који улазе у реципроцитет и остале такмичаре по позиву,
НАПОМЕНЕ:

  • Организатор не одговара за личне ствари учесника такмичења,
  • Својом пријавом клубови гарантују да су сви пријављени такмичари лекарски прегледани и као такви, способни за такмичење,
  • * Такмичење се одржава према одредбама Закона о спорту, Такмичарском правилнику ПСС и осталим нормативним актима ПСС. На сва питања која нису регулисана изводом из пропозиција овог такмичења, Такмичарским правилнико и Правилником о организацији такмичења и учешћу на такмичењу, примењују се Међународна правила пливања и остала правила ФИНА,
КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ ЖЕНСКИ
1 апсолутна 1 апсолутна
2 2003. и 2004. 2 2004. и 2005.
3 2005. и 2006. 3 2006. и 2007.
4 2007. 4 2008.
5 2008. и млађи 5 2009. и млађе
САТНИЦА И ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
Субота 02.03.2019.године
1. део – почетак у 09:00
08:00 – састанак делегата и распливавање
КАТЕГОРИЈЕ
50m слободно М/Ж 1/2/3/4/5
200m леђно М/Ж 1/2/3
100m делфин М/Ж 1/2/3/4/5
200m прсно М/Ж 1/2/3
400m слободно
Лимит М:5:12.99*
Лимит Ж:5:25,99*
М/Ж 1/2/3
Распливавање за 2. део такмичења: 17:00
Субота, 02.03.2019.
2. део – почетак у 18:00
50m делфин М/Ж 1/2/3/4/5
50m леђно М/Ж 1/2/3/4/5
400m мешовито М/Ж 1
100m прсно М/Ж 1/2/3/4/5
200m слободно
Лимит М:2:44,99**
Лимит Ж: 2:59,99**
М 1/2/3/4/5
Недеља 03.03.2019.године
3. део – почетак у 08:45
 
08:00 – распливавање
КАТЕГОРИЈЕ
100m слободно М/Ж 1/2/3/4/5
50m прсно М/Ж 1/2/3/4/5
100m леђно М/Ж 1/2/3/4/5
200m мешовито М/Ж 1/2/3/4
800m слободно
Лимит М: 10:41,99**
Лимит Ж:11:27.99**
М/Ж 1

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(SRB) 
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(EX-YU)     
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(ENG)     
ПРИЈАВНИ/LENEX FILE     
ОНЛАЈН/ON-LINE     
ПРИЈАВНИ/EXCEL FILE     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.