28. Memorijal Ante Lambaša Masters 2020 (SRB)

Plivački klub Barakuda i link na njihovu stranicu
ORGANIZATOR: Plivački klub “Barakuda”, Ustanička 180/a, tel (Viber; WhatsApp): +381-62-555-854, e-Pošta: info@pkbarakuda.org, www.pkbarakuda.orgENGLISH(translate.google.com)  
POKROVITELJ: Sekretarijat za sport i omladinu Republike Srbije,
DATUM: 07 – 08.03.2020.godine,
MESTO: Beograd, Tadeuša Košćuška 63,
BAZEN: SRPC “Milan Gale Muškatirović” (“25.Maj”), Beograd, 50m, 8 staza,
MERENJE VREMENA: Elektronsko,
PRIJAVE: U LENEX fajl formatu, koji je dostupan na sajtu PSS ili u Excel tabeli,
PRIJAVE DO: Sreda, 04.03.2020.godine na e-Poštu: pkbeograd@gmail.com, do 20:00 sati,
ODJAVE DO: Poslednji rok za odjave i korekcije prijave je Petak, 06.03.2020.godine, do 20:00 sati,
STARTNINA: 500 dinara po startu, (za inostrane klubove 5 € po startu),
PRAVILA: Po pravilima PSS, FINA i pravilima ovog takmičenja,
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ima pravo nastupa u neograničenom broju disciplina,
BROJ GRUPA: Broj takmičara je ograničen na 24 (3 grupe) po disciplini,
NAGRADE:
  • Prva tri takmičara u svakoj disciplini i kategoriji biće nagrađeni medaljama,
SMEŠTAJ: Svi zanteresovani za smeštaj se mogu obratiti organizatoru na gore navedene kontakte do 25.02.2020.,
NAPOMENE:
  • Organizator ne odgovara za lične stvari učesnika takmičenja,
  • Sve troškove snose učesnici takmičenja,
  • Prijavom svojih takmičara za ovo takmičenje, klubovi potvrđuju da su njihovi plivači lekarski pregledani i kao takvi sposobni za takmičenje,
  • * Takmičenje se održava prema odredbama Zakona o sportu RS, Takmičarskom pravilniku PSS i ostalim normativnim aktima PSS. Na sva pitanja koja nisu regulisana izvodom iz propozicija ovog takmičenja, Takmičarskim pravilnikom i Pravilnikom o organizaciji takmičenja i učešću na takmičenju, primenjuju se Međunarodna pravila plivanja i ostala pravila FINA,
KONTAKT: Plivački klub “Barakuda”, Beograd, Mob.tel (Viber; WhatsApp) +381-62-555-854, e-Pošta: info@pkbarakuda.org, www.pkbarakuda.org,
MASTERS KATEGORIJE
MUŠKIŽENSKI
25-29; 30-34; 40-44;
45-49; 50-54; 55-59;
60-64; 65-69; 70-74;
75-79; 80-
25-29; 30-34; 40-44;
45-49; 50-54; 55-59;
60-64; 65-69; 70-74;
75-79; 80-
PROGRAM TAKMIČENJA (i satnica)
Subota, 07.03.2020.godine
1. DEO
18:00 – 18:30 – Rasplivavanje i sastanak delegata
18:35 – početak takmičenja
50m slobodno
Nedelja, 08.03.2020.godine
2. DEO
11:00 – 11:30 – raspivavanje
11:35 – početak takmičenja
50m prsno
Nedelja, 08.03.2020.godine
3. DEO
18:00 – 18:30 – raspivavanje
18:35 – početak takmičenja
50m delfin
50m leđno
200m slobodno
PROPOZICIJE/PROPOSITION(EX-YU) 
PRIJAVNI_FAJL/LENEX_ENTRY_FILE
EXCEL_PRIJAVNI_FAJL/ENTRY_FILE