28. Меморијал Анте Ламбаша Мастерс 2020 (SRB)

Пливачки клуб Баракуда и линк на њихову страницу
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Баракуда”, Устаничка 180/а, тел (Viber; WhatsApp): +381-62-555-854, е-Пошта: info@pkbarakuda.org, www.pkbarakuda.orgENGLISH(translate.google.com)  
ПОКРОВИТЕЉ: Секретаријат за спорт и омладину Републике Србије,
ДАТУМ: 07 – 08.03.2020.године,
МЕСТО: Београд, Тадеуша Кошћушка 63,
БАЗЕН: СРПЦ “Милан Гале Мушкатировић” (“25.Мај”), Београд, 50m, 8 стаза,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско,
ПРИЈАВЕ: У LENEX фајл формату, који је доступан на сајту ПСС или у Excel табели,
ПРИЈАВЕ ДО: Среда, 04.03.2020.године на е-Пошту: pkbeograd@gmail.com, до 20:00 сати,
ОДЈАВЕ ДО: Последњи рок за одјаве и корекције пријаве је Петак, 06.03.2020.године, до 20:00 сати,
СТАРТНИНА: 500 динара по старту, (за иностране клубове 5 € по старту),
ПРАВИЛА: По правилима ПСС, FINA и правилима овог такмичења,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у неограниченом броју дисциплина,
БРОЈ ГРУПА: Број такмичара је ограничен на 24 (3 групе) по дисциплини,
НАГРАДЕ:
  • Прва три такмичара у свакој дисциплини и категорији биће награђени медаљама,
СМЕШТАЈ: Сви зантересовани за смештај се могу обратити организатору на горе наведене контакте до 25.02.2020.,
НАПОМЕНЕ:
  • Организатор не одговара за личне ствари учесника такмичења,
  • Све трошкове сносе учесници такмичења,
  • Пријавом својих такмичара за ово такмичење, клубови потврђују да су њихови пливачи лекарски прегледани и као такви способни за такмичење,
  • * Такмичење се одржава према одредбама Закона о спорту РС, Такмичарском правилнику ПСС и осталим нормативним актима ПСС. На сва питања која нису регулисана изводом из пропозиција овог такмичења, Такмичарским правилником и Правилником о организацији такмичења и учешћу на такмичењу, примењују се Међународна правила пливања и остала правила ФИНА,
КОНТАКТ: Пливачки клуб “Баракуда”, Београд, Моб.тел (Viber; WhatsApp) +381-62-555-854, е-Пошта: info@pkbarakuda.org, www.pkbarakuda.org,
МАСТЕРС КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ ЖЕНСКИ
25-29; 30-34; 40-44;
45-49; 50-54; 55-59;
60-64; 65-69; 70-74;
75-79; 80-
25-29; 30-34; 40-44;
45-49; 50-54; 55-59;
60-64; 65-69; 70-74;
75-79; 80-
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА (и сатница)
Субота, 07.03.2020.године
1. ДЕО
18:00 – 18:30 – Распливавање и састанак делегата
18:35 – почетак такмичења
50m слободно
Недеља, 08.03.2020.године
2. ДЕО
11:00 – 11:30 – распивавање
11:35 – почетак такмичења
50m прсно
Недеља, 08.03.2020.године
3. ДЕО
18:00 – 18:30 – распивавање
18:35 – почетак такмичења
50m делфин
50m леђно
200m слободно
ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(EX-YU) 
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/LENEX_ENTRY_FILE
EXCEL_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/ENTRY_FILE