3rd Step Open Championship 2019 (KOS)

Знак такмичења и организатора такмичења


ДАТУМ:
02./03.11.2019.године,     (English-https://translate.google.com/)
МЕСТО: Приштина, Косово,
БАЗЕН: Такмичење се одржава на базену SC Step, 25m / 5 стаза, температура воде 26оC и ваздуха 28оC,
ТАКМИЧЕЊЕ: је појединачно и екипно,
ПРАВИЛА: Такмичење ће се одвијати по FINA правилима
МЕРЕЊЕ: Електронско,
БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење се састоји из 2 дела, 

  • 02/11/2019 – Субота, поподневни део са почетком у 17:00 сати,
  • 03/11/2019 – Недеља, преподневни део са почетком у 10:00 сати,

СТАРТНИНА: 3 € по старту,
БРОЈ ПРИЈАВА: Сваки пливач може пливати неограничени број дисциплина,
БОДОВАЊЕ:

  • Екипа која има највише златних медаља у мушкој конкуренцији биће проглашена НАЈБОЉОМ МУШКОМ ЕКИПОМ на такмичењу,
  • Екипа која има највише златних медаља у женској конкуренцији биће проглашена НАЈБОЉОМ ЖЕНСКОМ ЕКИПОМ на такмичењу,
  • Мушки и женски пливач који има највише златних медаља из 4 дисциплине, ће бити проглашен најбољим МУШКИМ и ЖЕНСКИМ пливачом,

НАГРАДЕ:

  • Најбоља 3 пливача по категорији у свакој дисциплини биће награђени медаљама,
  • Најбоља Мушка и најбоља Женска екипа ће примити новчану награду од 300 € по тиму М/Ж,
  • Најбољи Мушки и најбољи женски пливачи у А категорији ће добити новчане награде узносима 200 €, 100 € и 50 € (1., 2. и 3. место),
  • Најбољи пливач у свакој категорији ће добити пехар,

ПРИЈАВЕ: рок за пријаве је 3 дана пре почетка такмичења,  30.10.2019. Пријаве молимо слати следећим особама за контакт: Rita Zeqiri, е-Пошта: ritazeqiri95@hotmail.com, mmilomir@gmail.com, пријавни образци су на линковима на дну ове странице,
СМЕШТАЈ: Сви клубови и учесници заинтересовани за смештај требају послати списак са бројем учесника (мушки, женски и чланови тима) на  ову адресу е-Поште: ritazeqiri95@hotmail.com, како би имали довољно времена да Вам представимо неке потенцијалне понуде / предлоге,

КАТЕГОРИЈЕ
КАТ МУШКИ КАТ ЖЕНСКИ
А 2004. и старији А 2004. и старије
Б 2005. / 2006. Б 2005. / 2006.
Ц 2007. / 2008. Ц 2007. / 2008.
Д 2009. / 2010. Д 2009. / 2010.
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. Део: 02/11/2019 Субота пoподне  (Технички састанак: 15:00)
Загревање: 16:00 – 16:45
Такмичење: 17:00
РБ ПОЛ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1. Ж 4 × 50m мешовито штафета А
2. М 4 × 50m мешовито штафета А
3. Ж 100m Слободно АБЦД
4. М 100m Слободно АБЦД
5. Ж 100m Леђно АБЦД
6. М 100m Леђно АБЦД
7. Ж 100m Прсно АБЦД
8. М 100m Прсно АБЦД
9. Ж 100m Делфин АБЦД
10. М 100m Делфин АБЦД
11. Ж 200m Слободно АБЦ
12. М 200m Слободно АБЦ
2. Део: 03/11/2019 Недеља преподне
Загревање: 09:00 – 09:45
Такмичење: 10:00
РБ ПОЛ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
13. Ж 100m Мешовито АБЦ
14. М 100m Мешовито АБЦ
15. Ж 50m Слободно АБЦД
16. М 50m Слободно АБЦД
17. Ж 50m Леђно АБЦД
18. М 50m Леђно АБЦД
19. Ж 50m Прсно АБЦД
20. М 50m Прсно АБЦД
21. Ж 50m Делфин АБЦД
22. М 50m Делфин АБЦД
23. Ж 200m Мешовито АБЦ
24. М 200m Мешовито АБЦ

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(ENG)
ОНЛАЈН/ON-LINE(ENG) 
Lenex ENTRY FILE 
EXCEL ENTRY FILE(ENG) 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

НАПОМЕНА: Да би Ваш коментар био објављен, морате да кликнете на линк у мејлу који у року до пар минута добијете од нас на адресу е-поште коју сте уписали у поље изнад. Ако потврдни мејл не видите у свом поштанском сандучету, проверите нежељену пошту (спам).

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.