Banská Bystrica Cup 2018 (SVK)

Знак пливачког клуба УМБ Банска Бистрица и линк на њихову матичну страницу

QUALIFICATION:

  • Youth Olympic Games 2018 – Buenos Aires / Argentina,
  • European Championships 2018 – Glasgow / Great Britain,
  • Junior European Championships 2018 – Helsinky / Finland,

ДАТУМ: 07./08.04.2018.године,
БАЗЕН: 50m затворени базен, 8 стаза,
МЕСТО: Cesta na stadion 30, базен “Stiavnicky”, Banska Bystrica,
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб Матеј Беј Универзитета Банска Бистрица,
МЈЕРЕЊЕ: Електронско, систем “Omega”, са пуним графичким семафором,
ПРЕЛИМИНАРНЕ ПРИЈАВЕ: најкасније до 02.02.2018.године,
КОНАЧНЕ ПРИЈАВЕ: не касније од 09.03.2018.године, на e-mail: swimm@umbbb.sk и копија на miroslav.simun@gmail.com, пријаве у Lenex фајл формату или пријавни фајл са свим потребним подацима: Година рођења, пол, пливачки клуб, пријавно време најбоље испливано,
СТАРТНИНА: 6 € по старту, стартнина се плаћа у готовини приликом доласка клуба на базен,
ПРАВИЛА: такмичење ће се одвијати по FINA и SPF правилима и правилима овог такмичења, организатор задржава право лимитирати у поједининим дисциплинама број група на старту. Све дисциплине су индивидуалне, све се пливају редовно, без финала.  Такмичари ће бити у групама пливача, зависно од пријављених вермена. Организатор задржава право да не додели признање/одличје такмичару који се није појавио на додели, 
ПРАВИЛО:
једног старта,
ПРИЈАВЕ: У Lenex формату или на општем образцу,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: крајњи рок за пријаве је 09.03.2018.године,

КАТЕГОРИЈЕ
КАТ МУШКАРЦИ ЖЕНЕ
А 2003. 2004.
Б 2002. 2003.
Ц 2001. 2002.
Д 2000. и старији 2001. и старије
ПРОГРАМ
Субота, 07.април 2018.
Загревање: 12:45 – 13:45
Церемонија отварања: 14:00
РБ. ДУЖ.
СТИЛ
КАТЕГОРИЈА
1. 50m делфин мушкарци апсолутна
2. 50m делфин жене апсолутна
3. 200m слободно мушкарци апсолутна
4. 200m слободно жене апсолутна
5. 50m прсно мушкарци апсолутна
6. 50m прсно жене апсолутна
7. 100m леђно мушкарци А, Б, Ц, Д
8. 100m леђно жене А, Б, Ц, Д
9. 400m мјешовито мушкарци апсолутна
10. 400m мјешовито жене апсолутна
11. 50m прсно мушкарци само пливачи УМБ ББ
12. 50m прсно жене само пливачи УМБ ББ
13. 200m прсно мушкарци апсолутна
14. 200m прсно жене апсолутна
15. 100m слободно мушкарци А, Б, Ц, Д
16. 100m слободно жене А, Б, Ц, Д
17. 200m делфин мушкарци апсолутна
18. 200m делфин жене апсолутна
Недјеља, 08.април 2018.
Загревање: 07:50 – 08:50
Такмичење: 09:00
РБ. ДУЖ. СТИЛ КАТЕГОРИЈА
19. 50m слободно мушкарци апсолутна
20. 50m слободно жене апсолутна
21. 200m мјешовито мушкарци А, Б, Ц, Д
22. 200m мјешовито жене А, Б, Ц, Д
23. 50m леђно мушкарци апсолутна
24. 50m леђно жене апсолутна
25. 100m прсно мушкарци А, Б, Ц, Д
26. 100m прсно жене А, Б, Ц, Д
27. 400m слободно мушкарци апсолутна
28. 400m слободно жене апсолутна
29. 50m слободно дечаци само пливачи УМБ ББ
30. 50m слободно девојчице само пливачи УМБ ББ
31. 100m делфин мушкарци А, Б, Ц, Д
32. 100m делфин жене А, Б, Ц, Д
33. 200m прсно мушкарци апсолутна
34. 200m прсно жене апсолутна

ПРИЗНАЊА И НАГРАДЕ: Најбољи такмичар и такмичарака у категоријма А, Б, Ц, Д по најбољим перфомансама у FINA бодовима једне дисциплине биће награђени званичним наградама “Купа Банска Бистрица 2018”,
МЕДАЉЕ: Првих троје такмичара сваке дисциплине и категорије биће награђени медаљама,
НОВЧАНЕ НАГРАДЕ: 3 најбоља такмичара и 3 најбоље такмичарке по најбољим FINA бодовима из најбоље бодоване дисциплине биће награђени новчаним наградама:

  • 500,
  • 350,
  • 150 €, као и испливавање новог рекорда такмичења са 100 €,

ТЕХНИЧКИ САСТАНАК: 07.04.2018. од 11.00 – 12.45 на базену,
ПРИГОВОР: Се прихвата 15 минута по завршетку трке и такса износи 20 €,
РЕЗУЛТАТИ: ће бити објављени на сајту www.poumb.sk после такмичења. Ако су вам потребни резултати у штампаној верзији, молимо, обратите се захтевом на е-пошту,
НАПОМЕНА: један тим може бити максимално 10-15 особа! Све остало можете наћи у оригиналним пропозицијама организатора, смештај и остале понуде,
ОДЈАВЕ: до 04.априла 2018. до 12:00, после тог датума, клубови ће платити стартнине као да такмичар наступа.
НАПОМЕНА: Субота, 07.априла у 20:30 је пријем за тренере, особље, госте и спозноре,
ПОЗНАТИ УЧЕСНИЦИ МИТИНГА:
Marleen Veldhuis /Nederland/ – Olympic, World and European Champion
Ranomi Kromowidjojo/Nederland/ – Olympic, World and European Champion
Cameron van der Burgh /South Africa/ – Olympic and World Champion,
Commonwealt and
All-Africa Games Champion
Marco Koch /Germany/ – World and European Champion
Fabio Scozzoli /Italy/ – World and European Champion
Péter Bernek /Hungary/ – World and European Champion
Evelyn Verrasztóo /Hungary/ – European Champion
Zsuzsanna Jakabos /Hungary/ – European Champion
Jenny Mensing /Germany/ – European Champion
Gergő Kis /Hungary/ – European Champion
Nelson da Silva Junior /Brasil/ – South American Champion
… Gábor Balog, Krisztián Takács, Sharon van Rouwendaal, Edgar Crespo,
Benjamin Grátz,
Dalma Sebestyén, Bence Biczó, Kristóf Milák,
Andrej Barna, Barbora Závadová, Richard Nagy, Johaness Skagius,
Katarína Listopadová,
Tomáš Klobučnik… и још много врхунских пливача.
PROPOSITION(ENG)/ПРОПОЗИЦИЈЕ(ENG)
PRELIMINARY_ENTRY_FORM/ПРЕЛИМИНАРНЕ_ПРИЈАВЕ
INVITATION_ACCOMODATION/ПОЗИВНИЦА_СМЈЕШТАЈ

Овај унос је објављен под Најаве и означен са , . Забележите сталну везу.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

НАПОМЕНА: Да би Ваш коментар био објављен, морате да кликнете на линк у мејлу који у року до пар минута добијете од нас на адресу е-поште коју сте уписали у поље изнад. Ако потврдни мејл не видите у свом поштанском сандучету, проверите нежељену пошту (спам).