DATUM: 06./08.10.2017.godine,
ORGANIZATOR: Plivački klub “Briz” i Opština Burgas,
MESTO: Burgas,
BAZEN: zatvoreni, 25m “Meden Rudnik”, Burgas,
MJERENJE: Colorado timing system,
KONTAKT: +359-888-449-665 – Sonja Stojčeva; +359-884-002-981 – Jančo Stojčev; e-pošta: pkbriz@abv.bg;
PRIJAVE: do 24.09.2017.godine,
PRAVILA: po pravilima Plivačkog saveza Bugarske i FINA,
TEHNIČKI SASTANAK: će se održati 06.10.2017. u 14:00 na bazenu,
NAGRADE:
— najbolja 3 plivača/plivačice svake kategorije dobijaju medalju i ostala priznanja,
— najbolja isplivana 3 vremena po FINA tablicama biće nagrađena novčanim nagradama u iznosu 150,100 i 50 € za muške i ženske takmičare pojedinačno,
STARTNINA: 10 € po plivaču,
OGRANIČENJE: Broj nastupa je ograničen na maksimum 4 discipline po plivaču, 800m slobodno je ograničena na 2 grupe, 400m slobodno je ograničena na 5 grupa i 400m mešovito na 3 grupe plivača,
ORGANIZATOR: Plivački klub “Briz” i Opština Burgas,
MESTO: Burgas,
BAZEN: zatvoreni, 25m “Meden Rudnik”, Burgas,
MJERENJE: Colorado timing system,
KONTAKT: +359-888-449-665 – Sonja Stojčeva; +359-884-002-981 – Jančo Stojčev; e-pošta: pkbriz@abv.bg;
PRIJAVE: do 24.09.2017.godine,
PRAVILA: po pravilima Plivačkog saveza Bugarske i FINA,
TEHNIČKI SASTANAK: će se održati 06.10.2017. u 14:00 na bazenu,
NAGRADE:
— najbolja 3 plivača/plivačice svake kategorije dobijaju medalju i ostala priznanja,
— najbolja isplivana 3 vremena po FINA tablicama biće nagrađena novčanim nagradama u iznosu 150,100 i 50 € za muške i ženske takmičare pojedinačno,
STARTNINA: 10 € po plivaču,
OGRANIČENJE: Broj nastupa je ograničen na maksimum 4 discipline po plivaču, 800m slobodno je ograničena na 2 grupe, 400m slobodno je ograničena na 5 grupa i 400m mešovito na 3 grupe plivača,
KATEGORIJE: | ||
KAT | MUŠKARCI | ŽENE |
A | 2001. i stariji | 2001. i starije |
B | 2002. i 2003. | 2002. i 2003. |
V | 2004. i 2005. | 2004. i 2005. |
G | 2006. do 2008. | 2006. do 2008. |
PROGRAM TAKMIČENJA | ||
06.10.2017. popodne | ||
Zagrevanje: 14:30 – 16:15 | ||
Početak takmičenja: 16:30 | ||
RB | DISCIPLINA | KATEGORIJA |
1. | 100m Slobodno | ABVG |
2. | 100m Leđno | ABVG |
3. | 200m Delfin | AB |
4. | 50m Prsno | ABVG |
5. | 800m Slobodno | ABV |
07.10.2017. prepodne | ||
Zagrevanje: 07:00 – 08:45 | ||
Početak takmičenja: 09:00 | ||
RB | DISCIPLINA | KATEGORIJA |
1. | 50m Leđno | ABVG |
2. | 100m Delfin | ABVG |
3. | 400m Mešovito | ABV |
4. | 200m Prsno | ABV |
5. | 4 × 50m Slobodno | |
07.10.2017. popodne | ||
Zagrevanje: 14:30 – 16:15 | ||
Početak takmičenja: 16:30 | ||
RB | DISCIPLINA | KATEGORIJA |
1. | 200m Slobodno | ABVG |
2. | 100m Mešovito | ABVG |
3. | 100m Prsno | ABVG |
4. | 200m Leđno | ABV |
5. | 4 × 50m Mešovito | |
08.10.2017. prepodne | ||
Zagrevanje: 07:00 – 08:45 | ||
Početak takmičenja: 09:00 | ||
RB | DISCIPLINA | KATEGORIJA |
1. | 50m Slobodno | ABVG |
2. | 50m Delfin | ABVG |
3. | 200m Mešovito | ABVG |
4. | 400m Slobodno | ABV |
5. | 4 × 50m Slobodno mešano | |