Делфин куп 2019 (MKD)

Знак пливачког клуба "Делфин" из Скопја и линк на њихову матичну страницу

ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Делфин”, Скопје, Булевар Јане Сандански 19/2-3, Скопје, aleksandarf@yahoo.com, pvkdelfin@pvkdelfin.org.mk, WEB: www.pvkdelfin.org.mk Текући рачун: 300000001619936, ЕДБ 4030003468403, Комерцијална банка, тел: +389 78 386 236; +389-2-24-31-587,     (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ:  08-09.06.2019.године,
МЕСТО: Скопје,
БАЗЕН: Затворен олимпијски базен “Центар”, 50m, 8 стаза, температура воде 26,5 0C и базен за загревање од 25m × 12m за загревање,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско,
ПРАВИЛА: Пливачко такмичење ће се одвијати по правилима FINA и ПФ  Македоније,
БРОЈ НАСТУПА: Сваки учесник има право на неограничен број наступа.
СТАРТНИНА: 180 денара по старту за домаће такмичаре, а за госте из иностранства 3 € по старту.  
НАПОМЕНА: Пливачи мугу наступити у свим дисциплинама у АПСОЛУТНОЈ категорији,
НАГРАДЕ:
  • Првих троје сваке индивидуалне дисциплине добијају медаље
  • Најбољи пливач и пливачица у А (апсолутној) категорији добијају новчане награде, робне награде и пехар, а остале категорије разне награде и пехар.
  • Најбољи ће бити добијени на основу збира из четири најбоље дисциплине (укључујући и дисциплине у апсолутној категорији) по FINA таблици,
НАПОМЕНА ЗА ПЛИВАЧЕ: За време додела медаља и признања, пливачи морају бити обучени у одговарајућу спортску опрему.
ПРИЈАВЕ:
Пријаве се примају најкасније до 03.06.2019.године. Пријава мора да садржи:
  • званично име клуба (тачно име и скраћеница на swimrankings.net)
  • име и презиме пливача, пол и датум рођења, (како је отворен и постоји на swimrankings.net)
  • дисциплине и најбоље време на 50m базену.
ОДЈАВЕ: Одјаве се уважавају најкасније до 05.06.2019.године
Пријавом клубови гарантују за здравствену способност својих пријављених пливача.
КАТЕГОРИЈЕ: МУШКИ ЖЕНСКИ
Категорија А Апсолутна/Open Апсолутна/Open
Категорија Б 2003. и 2004. 2003. и 2004.
Категорија Ц 2005. и 2006. 2005. и 2006.
Категорија Д 2007. и 2008. 2007. и 2008.
Категорија Е 2009. и 2010. 2009. и 2010.
Категорија Ф 2011. и млађи 2011. и млађе
ПРОГРАМ И РАСПОРЕД ДИСЦИПЛИНА
I део Субота, 08.06.2019.године
Рапсливавање: 16:00 Такмичење: 17:00
50m слободно М/Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
50m прсно М/Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
200m мешовито М/Ж А
100m делфин М/Ж А, Б, Ц, Д, Е
200m прсно М/Ж А
100m леђно М/Ж А, Б, Ц, Д, Е
200m слободно М/Ж А
II део Субота, 09.06.2019.године
Распливавање: 08:00 Такмичење: 09:00
50m леђно М/Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
50m делфин М/Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
100m слободно М/Ж А, Б, Ц, Д, Е
200m леђно М/Ж А
100m прсно М/Ж А, Б, Ц, Д, Е
200m делфин М/Ж А
400m слободно М/Ж А
PROPOSITION/ПРОПОЗИЦИЈЕ (ENG)
PROPOSITION/ПРОПОЗИЦИЈЕ (MKD)