IX Aquana Swim 2019 (BiH)

Знак Градског Олимпијског базена у Бања Луци и линк на њихову званичну страницуМеђународни пливачки митинг

  ‘’IX AQUANA SWIM 2019’’

 
ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:  02.02.2019.године,  ENGLISH(translate.google.com) 
ОРГАНИЗАТОР: ЈП “Aquana” доо, Вељка Младеновића бб (Градски Олимпијски базен), Бања Лука, Република Српска, Босна и Херцеговина,
БАЗЕН: 50x25m, 26,5 °C / Такмичење ће се одржати у u 25m-ском базену / Indoor Olympic Swimming Pool, 50x25m, 26,5 °C/ Competition will be held in a 25m swimming pool,
КОНТАКТ/CONTACT: +387 66 119 183 (Горан Ђукић),
РАСПЛИВАВАЊЕ/WARM UP: 10h-10:50h/ 10-10:50 A.M.,
ТАКМИЧЕЊЕ/COMPETITION: 11:00 / 11:00 A.M.,
СТАРТНИНА/ENTRY FEE: 5 KM по старту за домаће такмичаре/ 5 € per start,
МЈЕРЕЊЕ/ TIMING: Електронско OMEGA/ OMEGA Timing,
НАГРАДЕ/ AWARDS:
  • Најбоље три пласирана пливача-це у свакој дисциплини добијају медаље.
  • Најбољи резултати по FINA бодовима испливаних у двије трка добијају пехаре.
  • Best tree swimmers in all categories will be awarded with medals.
  • Best results (according to the FINA points) in male and female category in two races will receive cup.
ПРИЈАВЕ/ENTRY: До 30.01.2019.године / Till 30.th January 2019,
ПРИЈАВЕ СЛАТИ: На е-пошту: gtsatelit@gmail.com ,
КАТЕГОРИЈЕ/AGE GROUPS

К.

СТАРОСТ

К.

СТАРОСТ

М1

2002. и старији

Ж1

2004. и старије

М2

2003./2004.

Ж2

2005./2006.

М3

2005./2006.

Ж3

2007./2008.

М4

2007./2008.

Ж4

2009./2010.

М5

2009. и млађи

Ж5

2011. и млађе
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА

Субота / Saturday
Распливавање: 10:00 – 10:50 – Warm up
Церемонија отварања: 10:50 – Opening ceremony
Почетак такмичења: 11:00 – Start competition



МУШКИ

ЖЕНСКИ

1.

50m леђно

М4, М5

Ж4, Ж5

2.

100m слободно

М1, М2, М3

Ж1, Ж2, Ж3

3.

200m прсно

М1, М2, М3

Ж1, Ж2, Ж3

4.

50m прсно

М4, М5

Ж4, Ж5

5.

100m делфин

М1, М2, М3

Ж1, Ж2, Ж3

6.

200m леђно

М1, М2, М3

Ж1, Ж2, Ж3

7.

200m мјешовито

М1, М2, М3, М4, М5

Ж1, Ж2, Ж3, Ж4, Ж5
Додјела медаља / Medal Ceremony



МУШКИ

ЖЕНСКИ

8.

50m слободно

М4, М5

Ж4, Ж5

9.

100m  леђно

М1, М2, М3

Ж1, Ж2, Ж3

10.

200m делфин

М1, М2, М3

Ж1, Ж2, Ж3

11.

50m делфин

М4, М5

Ж4, Ж5

12.

100m прсно

М1, М2, М3

Ж1, Ж2, Ж3

13.

200m слободно

М1, М2, М3, М4, М5

Ж1, Ж2, Ж3, Ж4, Ж5

14.

4×50m слободно штафета

М4, М5

Ж4, Ж5
Проглашење најбољих такмичара у својој категорији
Victory ceremony best swimmers in each category
ПРОПОЗИЦИЈЕ / PROPOSITION
ОНЛАЈН / ON-LINE (Привремено, одатле брзо нестају – Биће трајни на РЕЗУЛТАТИ 2019  пар дана по завршетку и на даље)
LENEX_ПОЗИВНИЦА / LENEX ENTY FORM

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.