Kup Kragujevca 2014 (SRB)

Znak takmičenja plivačkog kluba "Kragujevac" iz Kragujevca i link na njihovu stranicu
Kup Kragujevca 2014

 

DATUM: Takmičenje se održava u subotu, 15.11.2014.godine na bazenima SC Park, Kragujevac,
ORGANIZATOR: Plivački klub “Radnički” iz Kragujevca,
KONTAKT ADRESA: Ul. Bazenska bb, Kragujevac,
ADRESA KLUBA: Plivački klub “Radnički”, Ul. Kralja Aleksandra I Karađorđevića 56, 34.000 Kragujevac,
KATEGORIJE: Takmičenje se održava na zatvorenom bazenu dužine 50m sa 8 (10) staza, temperatura vode 26 oC i vazduha 28 oC,
PRAVILA: Takmičenje se održava po pravilima FINA i PSS,
MERENJE VREMENA: Automatsko – elektronikom
TAKMIČENJE: Pojedinačno i ekipno
BODOVANJE: Ekipni pobednik dobija se sabiranjem FINA  bodova za po 2 najbolja plasirana plivača i po 2 najbolje plasirane plivačice po disciplini i kategoriji iz kluba (računaju se samo plasmani do 16 mesta), a štafete se boduju dvostruko,

KATEGORIJE:
MUŠKI
ŽENSKI
A2007. i mlađiA2007. i mlađe
B2005./2006.B2005./2006.
C2003./2004.C2003./2004.
D2001./2002.D2001./2002.
E1999./2000.E1999./2000.
F1997./1998.F1997./1998.
G1996. i starijiG1996. i starije

ODGOVORNOST: Klubovi prijavom preuzimaju kompletnu odgovornost za zdravstveno stanje plivača,
GUBITCI: Organizator nije odgovoran za gubitke, oštećenja i posledice,
ROK ZA PRIJAVE: Prijave plivača slati najkasnije do 11.11.2014.godine u Lenex formatu (klubovi iz inostranstva mogu da šalju u Word ili Excel formatu) na e-mail: boki86nis@gmail.com.
STARTNINA: Startnina za učešće iznosi 800 dinara za domaće i 7 € – evra za plivače iz inostranstva,
BROJ PRIJAVA: Takmičari grupa A, B i C imaju pravo nastupa u po dve discipline prvog dela programa i u štafeti 4×50m slobodno (na kraju prvog dela) a takmičari iz grupa D, E F i G imaju pravo nastupa u jednoj 50-metarskih disciplina prvog dela programa i u dve discipline drugog dela programa, kao i u štafeti 4×50m mešovito, na kraju drugog dela. Svaki klub ima pravo da prijavi najviše po dve štafete po kategoriji.

PROGRAM:
09:00h– tehnički sastanak / rasplivavanje
10:00– takmičenje (prvi deo)
RB.STILPOLKATEGORIJE
1.50m kraulM,ŽA, B, C, D, E, F, G
2.50m delfinM,ŽA, B, C, D, E, F, G
3.50m prsnoM,ŽA, B, C, D, E, F, G
4.50m leđnoM,ŽA, B, C, D, E, F, G
5.100m kraulM,ŽA, B, C
6.4x50m slobodnoM,Ž(A+B+C)
Pauza 45 minuta / rasplivavanje
Takmičenje (drugi deo)
1.100m kraulM,ŽD, E, F, G
2.100m delfinM,ŽD, E, F, G
3.100m prsnoM,ŽD, E, F, G
4.100m leđnoM,ŽD, E, F, G
5.200m kraulM,ŽD, E, F, G
6.200m mešovitoM,ŽD, E, F, G
7.4x50m mešovitoM,Ž(D+ E+F+G)

NAGRADE:
— Medalje za prva tri takmičara po disciplinama i kategoriji,
— Najbolji u muškoj i ženskoj konkurenciji po kategorijama (zbir dva najbolja rezultata po FINA bodovima) nagrađuje se robnom nagradom,
— Najbolji plivač i plivačica mitinga (zbir dva najbolja rezultata po FINA bodovima) dobijaju pahar i novčanu nagradu,
— Prvoplasirana ekipa dobija pehar,
— Nagrade za najmlađeg takmičara i takmičarku,
*** Plivački klub “Radnički”, www.pkradnicki.com . Tekući račun: 160-125174-41. ,
*** e-Pošta: nidzzakg@gmail.com , Tel: +381-60-40-400-38
PROPOZICIJE(SRB)/PROPOSITION(SRB)
PROPOSITION(ENG)/PROPOZICIJE(ENG)
POZIVNICA_LENEX_FAJL
ONLAJN_LINK