NAZIV NATJECANJA: 19. Lima kup / ENGLISH(translate.google.com)
ORGANIZATOR: Plivački klub Osijek, mob: +385 91 611 2266, mob: +385 91 611 2261, e-Pošta: pkosijekzito@gmail.com,
DATUM: 02.10.2021.g,
MJESTO: Trg Dražena Petrovića 2, 32010 Vukovar,
BAZEN: Plivalište Vukovar, 25m / 8 pruga,
MJERENJE VREMENA: Elektronsko (Colorado Timie Systems),
PRIJAVE: do 30.09.2021 do 24:00, klubovi iz Hrvatske prijave mogu vršiti putem LENED-a, a klubovi iz inozemstva prijave mobu vršiti putem LENEX-a (fajl za prijavu će biti objavljen 15 dana prije natjecanja na stranicama kluba- www.pkosijek.hr ,
ODJAVE: do 01.10.2021. do 12:00,
STARTNINA: 100 kn po plivaču,
TAKMIČENJE: Se održava u jednom dijelu,
NAGRADE:
ORGANIZATOR: Plivački klub Osijek, mob: +385 91 611 2266, mob: +385 91 611 2261, e-Pošta: pkosijekzito@gmail.com,
DATUM: 02.10.2021.g,
MJESTO: Trg Dražena Petrovića 2, 32010 Vukovar,
BAZEN: Plivalište Vukovar, 25m / 8 pruga,
MJERENJE VREMENA: Elektronsko (Colorado Timie Systems),
PRIJAVE: do 30.09.2021 do 24:00, klubovi iz Hrvatske prijave mogu vršiti putem LENED-a, a klubovi iz inozemstva prijave mobu vršiti putem LENEX-a (fajl za prijavu će biti objavljen 15 dana prije natjecanja na stranicama kluba- www.pkosijek.hr ,
ODJAVE: do 01.10.2021. do 12:00,
STARTNINA: 100 kn po plivaču,
TAKMIČENJE: Se održava u jednom dijelu,
NAGRADE:
- Prva tri mjesta u svakoj kategoriji i svakoj disciplini bit će nagrađena medaljama,
- Prva tri mjesta u štafeti bit će nagrađena peharima,
- Organizator će nagraditi 4 najusppješnijih plivača i 4 najuspješnije plivačice u svakoj kategoriji A B V G (A B C D),
prema zbroju isplivanih vremena u četiri discipline: 50m delfin + 50m leđno + 50m prsno + 50m slobodno
NAPOMENA:
- Troškove puta i smještaja snose sami sudionici,
- Organizator ne snosi odgovornost za izgubljene ili oštećene stvari i ozljede,
- Pristup bazenu za plivače je isključivo u papučama,
- Natjecanje će se održati sukladno važećim epidemiološkim mjerama na dan natjecanja,
-
Delegat kluba dužan je na ulazu plivačitša predati Evidencijsku listu (u prilogu poziva
natjecanja),
KATEGORIJE | ||
DJEČACI | KAT | DJEVOJČICE |
2008. | A (A) | 2008. |
2009 | B (B) | 2009. |
2010 | V (C) | 2010. |
2011. i mlađi | G (D) | 2011. i mlađe |
PROGRAM TAKMIČENJA | |||
Rasplivavanje: 10:00 | |||
Sastanak delegata: 10:00 | |||
Početak: 11:00 | |||
RB. | DISCIPLINA | POL | KAT. |
1. | 50m delfin | M/Ž | A, B, V, G (A, B, C, D) |
2. | 50m leđno | M/Ž | A, B, V, G (A, B, C, D) |
3. | 50m prnos | M/Ž | A, B, V, G (A, B, C, D) |
4. | 50m slobodno | M/Ž | A, B, V, G (A, B, C, D) |
5. | 8 × 50m slobodno | M/Ž | 4 dječaka ABVG (ABCD) + 4 djevojčice ABVG (ABCD) |
PROPOZICIJE/PROPOSITION(CRO/ENG)
LENEX_PRIJAVNI/ENTRY_FILE
EVIDENCIONA_LISTA/RECORDS_LISTS