Mladost 2016 (BUL)

Mladost-91, plivački klub iz PlovdivaPlovdiv, evropski grad kupture 2019.godinePLOVDIV, EVROPSKI
GRAD KUPTURE 2019.

 

Drugi plivački miting
“MLADOST” – 2016

 

ORGANIZATOR:Opština Plovdiv, plivački klub Mladost-91 i Plivački savez Bugarske,
DATUM: 14./15.05.2016.godine (subota i nedelja),
BAZEN: 25m sa 5 staza, temperatura vode 27 oC,

GRUPE GODINA
MUŠKARCIŽENE
A.1998. i 1999.
B.2000. i 2001.2000. i 2001.
C.2002. i 2003.2002. i 2003.
D.2004.2004.
E.2005.2005.
F.2006. i 2007.2006. i 2007.

PRAVO NASTUPA: Svi plivački klubovi Bugarske plivačke federacije, i svi  plivački klubovi članovi svojih nacionalnih saveza,
BROJ NASTUPA:Svaki plivač grupa A, B, C i D može plivati u 4 individualne discipline i jednoj štafeti. Plivači grupa E i F mogu plivati 3 individualne discipline,
BROJ ŠTAFETA: Svaki klub može prijaviti samo jednu štafetu,
STARTNINA: Po plivaču, 20 BGN,
PRAVILA:
— za 50m i 100m discipline, svaki klub može prijaviti 4 plivača po grupi godina,
— za 200m discipline, klub može prijaviti 3 plivača po grupi godina,
— za 400m discipline, klub može prijaviti 2 prijave po grupi godina,
— ova pravila se neće primenjivati za klub, organizatora takmičenja,
— grupe nastupaju od najsporijih ka najbržim po vremenima,
NAPOMENA: Svi plivači ostaju u vodi, dok ne startuje sledeća grupa takmičara (leteći start),
MERENJE: Elektronsko merenje vremena,
OTVARANJE: 14.05.2016. (subota) u 09:00,
NAGRADE: Medalje za prva 3 plivača u svim grupama godina,
POSEBNE NAGRADE:Najbolji rezultati u svim grupama godina po FINA tablici, biće nagrađeni peharom, i nenovčanim nagradama,
NAJBOLJI REZULTATI:Najbolji rezultat (1 muški i 1 ženski) po FINA tabeli biće nagrađen sa 150 BGN,
TEHNIČKI SASTANAK:13.05.2016. (petak) u 18:00 u prostorijama bazena Mladost,
TROŠKOVI: Klubovi sami snose pokrivanje svih svojih troškova,
ROK ZA PRIJAVE:Molimo, dostavite Vaše prijave do 09.05.2016 do 24:00, na e-poštu: jpkmladost91@abv.bg ili slavirad1967@abv.bg,
INFORMACIJE: Za više informacija, kontaktirajte Stefana Georgijeva na tel: +359-88-71-58-527,

PROGRAM TAKMIČENJA
SUBOTA
Zagrevanje: 07:30 – 08:45
Takmičenje: 09:00
DISCIPLINA / STILPOL
1.200m slobodno – B, C, D, E, FŽ
2.200m slobodno – A, B, C, D, E, FM
3.50m delfin – B, C, D, E, FŽ
4.50m delfin – A, B, C, D, E, FM
5.200m prsno – B, C, DŽ
6.200m prsno – A, B, C, DM
7.100m leđno – B, C, D, EŽ
8.100m leđno – A, B, C, D, EM
9.200m delfin – B, CŽ
10.200m delfin – A, B, CM
11.4×50m slobodno štafetaŽ
12.4×50m slobodno štafetaM
SUBOTA
Zagrevanje: 14:30 – 15:45
Takmičenje: 16:00
DISCIPLINA / STIL
POL
13.50m slobodno – A, B, C, D, E, FM
14.50m slobodno – B, C, D, E, FŽ
15.100m prsno – A, B, C, D, EM
16.100m prsno – B, C, D, EŽ
17.200m leđno – A, B, C, DM
18.200m leđno – B, C, DŽ
19.400m slobodno – A, B, C, DM
20.400m slobodno – B, C, DŽ
21.100m mešovito – A, B, C, DM
22.100m mešovito – B, C, DŽ
MEDELJA
Zagrevanje: 08:00 – 09:15
Takmičenje: 09:30
DISCIPLINA / STIL
POL
23.50m leđno – B, C, D, E, FŽ
24.50m leđno – A, B, C, D, E, FM
25.100m delfin – B, C, D, EŽ
26.100m delfin – A, B, C, D, EM
27.50m prsno – B, C, D, E, FŽ
28.50m prsno – A, B, C, D, E, FM
29.200m mešovito – B, C, D, E, FŽ
30.200m mešovito – A, B, C, D, E, FM
31.100m slobodni – B, C, D, EŽ
32.100m slobodni – A, B, C, D, EM
33.4×50m mešovito štafetaŽ
344×50m mešovito štafetaM

PROPOZICIJE(ENG)