Младост-Розенфелд 2021 (SRB)

Знак такмичења и линк на њихову званичну старницу
ДАТУМ ОДРЖАВАЊА: Субота, 08.05.2021.године,    (English-https://translate.google.com/)
ПО ПРАВИЛИМА: Такмичење се одржава по правилима FINA и ПСС,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Мерење времена ALGE електроником,
БАЗЕН: Затворени, дужине 25m, 8 стаза, температура 26 °C и ваздуха 28 °C,
ТИП ТАКМИЧЕЊА: Такмичење је појединачно
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у две (2) индивидуалне дисциплине у сваком делу програма и једној штафети,   

КАТЕГОРИЈЕ:
КАТ ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
А (A) 2006. / 2007. 2005. / 2006.
Б (B) 2008. 2007.
В (C) 2009. 2008.
Г (D) 2010. 2009.
Д (E) 2011. 2010.
Ђ (F) 2012. 2011.
Е (G) 2013. 2012.
Ж (H) 2014. и млађе 2013. и млађи
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:
I део
Распливавање: 09:00 Технички састанак: 09:00
Такмичење: 10:00
РБ ДИСЦИПЛИНА М/Ж КАТЕГОРИЈЕ
1. 50m Краул М Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
2. 50m Краул Ж Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
3. 50m Прсно М Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
4. 50m Прсно Ж Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
5. 50m Делфин М Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
6. 50m Делфин Ж Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
7. 50m Леђно М Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
8. 50m Леђно Ж Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
9. 100m Краул М Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
10. 100m Краул Ж Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
11. 100m Мешовито М Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
12. 100m Мешовито Ж Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
13. 4×50m Мешовито М Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
14. 4×50m Мешовито Ж Д, Ђ, Е, Ж (E, F, G, H)
II део
Распливавање: 14:00
Такмичење: 15:00
РБ ДИСЦИПЛИНА М/Ж КАТЕГОРИЈЕ
1. 200m Краул М А, Б, В, Г (A, B, C, D)
2. 200m Краул Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
3. 100m Прсно М А, Б, В, Г (A, B, C, D)
4. 100m Прсно Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
5. 100m Леђно М А, Б, В, Г (A, B, C, D)
6. 100m Леђно Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
7. 100m Делфин М А, Б, В, Г (A, B, C, D)
8. 100m Делфин Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
9. 100m Краул М А, Б, В, Г (A, B, C, D)
10. 100m Краул Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)
11. 200m Мешовито М А, Б, В, Г (A, B, C, D)
12. 200m Мешовито Ж А,Б, В, Г (A, B, C, D)
13. 4×100m Мешовито М А, Б, В, Г (A, B, C, D)
14. 4×100m Мешовито Ж А, Б, В, Г (A, B, C, D)

ШТАФЕТЕ: Састав шфатете 4×100m мешовито мора бити 2АБ(AB)+2ВГ(CD), а 4×50m мешовито мора бити заступљена са 2ДЂ(EF)+2ЕЖ(GH),
ПРОГРАМ:

  • 09:00 – распливавање (I Део)
  • 09:00 – технички састанак
  • 10:00 – почетак такмичења
  • 14:00 – распливавање (II Део)
  • 15:00 – почетак такмичења

СТАРТНИНА: Стартнина је 800 динара или 8 €, број рачуна: 275-10220663682-93,
НАГРАДЕ:

  • Три првопласирана у свакој категорији награђују се медаљом.
  • Најбоље испливани резултат по FINA бодовима у мушкој и женској конкуренцији у свакој категорији се посебно награђује,
  • Екипи са највише освојених златних медаља додељује се пехар екипног победника,
  • Трка 100m прсно за мушке у Б (B) категорији je МЕМОРИЈАЛНА “Милош Најдановски” и победник се посебно награђује,

РОК ЗА ПРИЈАВЕ: Пријаве слати до 06.05.2021.године на адресу е-Поште: pkproleter1947@gmail.com ,
Манифестација се одржава у складу са прописаним мерама Кризног штаба за сузбијање болести COVID-19, Здравствреним протоколом ПСС и осталим нормативним актима ПСС и спортским правилима ПСС. На сва питања која нису регулисана изводом из пропозиција овог такмичења, примењују се Међународна правила пливања и остала правила ФИНА,
ПРОПОЗИЦИЈЕ / PROPOSITION (SRB)
ПРИЈАВНИ/LENEX_ENTRY_FILE
ОНЛАЈН/ON-LINE_ЛИНК