Orion kup 2018 (MKD)

Plivački klub "Orion" iz Skopja, njihov znak i link na matičnu stranicu kluba

ORGANIZATOR:
PVK “Orion”, pvkorion@yahoo.com, Jane: +389-71-358-254, Zorica: +389-71-318548,    (English-https://translate.google.com/)
DATUM: 19./20.05.2018.godine,
MESTO: Skopje, Makedonija,
BAZEN: Olimpijski bazen “Centar”, Skopje, 50 metarskom zatvorenom bazenu, 8 staza, temperature vode 26 °C, na raspolaganju bazen za zagrevanje dužine 25m sa 6 staza,
PRIJAVE: Rok za prijave je četvrtak, 17.05.2018.godine, prijave posle ovog roka nisu dozvoljene. Prijave u Word i Excel poslati najkasnije do 15.05.2018. Prijave slati na e-poštu: aleksandarf@yahoo.com i pvkorion@yahoo.com, Molimo da prijave budu u Lenex prijavnom obrazcu, ukoliko se šalje u Word ili  Excel formatu, svaka prijava mora sadržati: Ime i Prezime plivača, Datum rođenja, Ime kluba, i najbolje isplivano vreme u posledljih godinu dana na odgovarajućem bazenu,
TEHNIČKI SASTANAK: Tehnički sastanak delegata će se održati u 17:00 na olimpijskom bazenu,
STARTNINA: 180 denari po startu ili 3 € za inostrane plivače. Svaki plivač ima pravo na neograničen broj prijava,
MJERENJE VREMENA: Elektronsko merenje vremena, Omega timing,
NAGRADE:

  • Prva tri mjesta u svakoj kategoriji i svakoj disciplini bit će nagrađena medaljama,
  • Najbolji plivači po kategorijama dobijaju pehare. Za najboljeg plivača u kategoriji proglašava se plivač zbirom 3 najvrednija rezultata po FINA tablici,

NAPOMENA:

  • Takmičenje se održava po pravilima FINA, LEN Plivačke Federacije R. Makedonije,
  • Svi plivači koji žele da učestvuju na takmičenju moraju biti psihofizički zdravi,
  • Klubovi koji prijavljuju svoje plivače na takmičenje, snose u celosti odgovornost za njihovo zdravstveno stanje, 
  • Organizator takmičenja ne snosi nikakvu odgovornost ukoliko za vreme takmičenja i po završetku takmičenja dođe do neželjenih posledica,
KATEGORIJE
MUŠKI / MALEŽENSKE / FEMALE
A2000. i starijiA2000. i starije
B2001. / 2002.B2001. / 2002.
C2003. / 2004.C2003. / 2004.
D2005. /  2006.D2005. / 2006.
E2007.E2007
F2008.F2008.
G2009. i mlađiG2009. i mlađe
PROGRAM TAKMIČENJA
1. DEO: 19.05.2018, Subota
Rasplivavanje: 16:00
Svečano otvaranje: 17:00
Početak takmičenja: 17:15
BR.DISCIPLINAKATEGORIJEPOL
150m SlobodnoSpecijalna
olimpijada
M/Ž
250m SlobodnoSVIM/Ž
350m PrsnoSVIM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplinama 50m slobodno i 50m prsno
4100m LeđnoA, B, C, D, EM/Ž
5100m DelfinA, B, C, D, EM/Ž
Proglašenje pobednika u
discpiplinama 100m leđno i 100m delfin
6200m SlobodnoA, B, C, D, EM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplini 200m slobodno
2. DEO: 20.05.2018, Nedelja
Rasplivavanje: 08:00
Početak: 09:00
BR.DISCIPLINAKATEGORIJEPOL
750m LeđnoSVIM/Ž
850m DelfinSVIM/Ž
Proglašenje pobednika u
disciplinama 50m leđno i 50m delfin
9100m SlobodnoA, B, C, D, EM/Ž
10100m PrsnoA, B, C, D, EM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplinama 100m slobodno i 100m prsno
11200m MešovitoA, B, C, D, EM/Ž
Proglašenje pobednika u disciplini 200m mešovito i pobednicima u kategoriji

PROPOZICIJE(MKD)
PRIJAVNI_LENEX_ENTRY_FILE