Орион куп 2018 (MKD)

Пливачки клуб "Орион" из Скопја, њихов знак и линк на матичну страницу клуба

ОРГАНИЗАТОР:
ПВК “Орион”, pvkorion@yahoo.com, Јане: +389-71-358-254, Зорица: +389-71-318548,    (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: 19./20.05.2018.године,
МЕСТО: Скопје, Македонија,
БАЗЕН: Олимпијски базен “Центар”, Скопје, 50 метарском затвореном базену, 8 стаза, температуре воде 26 °C, на располагању базен за загревање дужине 25m са 6 стаза,
ПРИЈАВЕ: Рок за пријаве је четвртак, 17.05.2018.године, пријаве после овог рока нису дозвољене. Пријаве у Word и Excel послати најкасније до 15.05.2018. Пријаве слати на е-пошту: aleksandarf@yahoo.com и pvkorion@yahoo.com, Молимо да пријаве буду у Lenex пријавном образцу, уколико се шаље у Word или  Excel формату, свака пријава мора садржати: Име и Презиме пливача, Датум рођења, Име клуба, и најбоље испливано време у последљих годину дана на одговарајућем базену,
ТЕХНИЧКИ САСТАНАК: Технички састанак делегата ће се одржати у 17:00 на олимпијском базену,
СТАРТНИНА: 180 денари по старту или 3 € за иностране пливаче. Сваки пливач има право на неограничен број пријава,
МЈЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско мерење времена, Omega timing,
НАГРАДЕ:

  • Прва три мјеста у свакој категорији и свакој дисциплини бит ће награђена медаљама,
  • Најбољи пливачи по категоријама добијају пехаре. За најбољег пливача у категорији проглашава се пливач збиром 3 највреднија резултата по FINA таблици,

НАПОМЕНА:

  • Такмичење се одржава по правилима FINA, LEN Пливачке Федерације Р. Македоније,
  • Сви пливачи који желе да учествују на такмичењу морају бити психофизички здрави,
  • Клубови који пријављују своје пливаче на такмичење, сносе у целости одговорност за њихово здравствено стање, 
  • Организатор такмичења не сноси никакву одговорност уколико за време такмичења и по завршетку такмичења дође до нежељених последица,
КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ / MALE ЖЕНСКЕ / FEMALE
А 2000. и старији А 2000. и старије
Б 2001. / 2002. Б 2001. / 2002.
Ц 2003. / 2004. Ц 2003. / 2004.
Д 2005. /  2006. Д 2005. / 2006.
Е 2007. Е 2007
Ф 2008. Ф 2008.
Г 2009. и млађи Г 2009. и млађе
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. ДЕО: 19.05.2018, Субота
Распливавање: 16:00
Свечано отварање: 17:00
Почетак такмичења: 17:15
БР. ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ ПОЛ
1 50m Слободно Специјална
олимпијада
М/Ж
2 50m Слободно СВИ М/Ж
3 50m Прсно СВИ М/Ж
Проглашење победника у дисциплинама 50m слободно и 50m прсно
4 100m Леђно А, Б, Ц, Д, Е М/Ж
5 100m Делфин А, Б, Ц, Д, Е М/Ж
Проглашење победника у
дисцпиплинама 100m леђно и 100m делфин
6 200m Слободно А, Б, Ц, Д, Е М/Ж
Проглашење победника у дисциплини 200m слободно
2. ДЕО: 20.05.2018, Недеља
Распливавање: 08:00
Почетак: 09:00
БР. ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ ПОЛ
7 50m Леђно СВИ М/Ж
8 50m Делфин СВИ М/Ж
Проглашење победника у
дисциплинама 50m леђно и 50m делфин
9 100m Слободно А, Б, Ц, Д, Е М/Ж
10 100m Прсно А, Б, Ц, Д, Е М/Ж
Проглашење победника у дисциплинама 100m слободно и 100m прсно
11 200m Мешовито А, Б, Ц, Д, Е М/Ж
Проглашење победника у дисциплини 200m мешовито и победницима у категорији

ПРОПОЗИЦИЈЕ(MKD)
ПРИЈАВНИ_LENEX_ENTRY_FILE

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *