Пливај срцем 2019 (BiH)

Знак пливачког клуба 22. Април из Бањалуке и линк на њихову страницу

МЕСТО: Бања Лука,      (English-https://translate.google.com/)
ДАТУМ: Субота, 05.10.2019.године,
БАЗЕН: Градски Оплимпијски базен “ГОБ”, затворени олимпијски базен,
ДИМЕНЗИЈЕ: 25m / 8 пруга, температура воде 26 оC,
ОРГАНИЗАТОР: АПК “22. Април”, Вељка Млађеновића бб, Бања Лука 78 000 BiH, Тел: +387-65-546-378, е-Пошта: akademskipkbl@gmail.com,
РАСПЛИВАВАЊЕ: 10.00,
ПОЧЕТАК: 11.00,
МЈЕРЕЊЕ: Omega electronic,
СТАРТНИНА: 6,00 KM по дисциплини и плаћа се прије почетка такмичења, за госте из иностранства – 3,00 € по старту,
ПРИЈАВЕ: до 03.10.2019. на мејл адресу клуба,
САСТАНАК ДЕЛЕГАТА: 06.10.2019 у 10.00,
ПРАВИЛА:
  • Такмичење се одржава из једног дијела по правилима FINA-е, а у складу са правилима ПСБиХ и правилима овог такмичења,
  • Групе ће бити формиране према пријављеним временима. Најбржа група наступа посљедња,
  • Такмичари категорија А, Б, В, Г, Д и Ђ могу наступати у неограниченом броју дисциплина за своје категорије,
НАГРАДЕ:
  • Прва три мјеста у свакој категорији и свакој дисциплини ће бити награђена медаљама,
  • Пливач/пливачица са најбољим збиром бодова из четири дисциплине у свакој категорији награђује се пехаром,
  • За категорије А и Б збир бодова се врши за три дисциплине од 100m и једном дисциплином од 200m (200m краул или 200m мјешовито),
  • За категорије Б и Г  врши се збир бодова за три дисциплине од 50m и једном дисциплином од 200m (200m краул или 200m мјешовито),
  • За категорије Д и Ђ врши се збир бодова из три дисциплине од 25m,
НАПОМЕНА:
  • Трошкове пута и боравка сносе сами учесници,
  • Организатор није одговоран за губитке, оштећења и њихове посљедице,
  • Пријавом пливача клубови потврђују да је исти љекарски способан за такмичење, те сносе одговорност за његово здравствено стање.
КАТЕГОРИЈЕ:
КАТЕГОРИЈЕ МУШКАРЦИ ЖЕНЕ
A Апсолутна Апсолутна
Б 2004. / 2005. 2006. / 2007.
В 2006. / 2007. 2008. / 2009.
Г 2008. / 2009. 2010. / 2011.
Д 2010. / 2011. 2012. / 2013.
Ђ 2012. и млађи 2014. и млађе
ПРОГРАМ:
ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
25m леђно Д, Ђ
100m краул А, Б
50m леђно В, Г 
25m краул Д, Ђ
100m прсно А, Б
50m краул В, Г
200m мјешовито А, Б, В, Г
ДОДЈЕЛА МЕДАЉА-СВЕ КАТЕГОРИЈЕ
25m прсно Д, Ђ
100m делфин А, Б
50m прсно В, Г
25m делфин Д, Ђ
100m леђно А, Б
50m делфин В, Г
200m краул А, Б, В, Г
ДОДЈЕЛА МЕДАЉА И НАГРАДА
ПРОПОЗИЦИЈЕ
ON-LINE/ОНЛАЈН
LENEX_FILE/ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ
ПРИЈАВНИ_EXCEL_ФАЈЛ/ENTRY_EXCEL_FILE_(BiH)
ПРИЈАВНИ_EXCEL_ФАЈЛ/ENTRY_EXCEL_FILE_(ENG)