Равне 2018 (SLO)

Знак пливачког такмичења и линк нањихову страницу
МЕСТО:
Равне на Корошкем, На граду 6, SI-2390 Равне на Корошкем, , (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб Фужинар, Равне на Корошкем, SI-2390 Ravne na Koroškem, Slovenia, тел/факс: +386-41-727-339, факс: +386-2-82-23-167, e-mail: info@pkfuzinar.sihttp://www.pkfuzinar.si ,
ДАТУМ: 02./03.06.2018.године,  
БАЗЕН: Равне на Корошкем, Олимпијски базен, 50m, 8 стаза, 26.5 °C,
САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА: полуфинале од 9 сати, финале од 17 сати, загревање од 8 и од 16 сати,
СТАРТНИНА: 5 € по старту, 
МЕРЕЊЕ: Електронско, 
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: до 30.05.2018.године, 
ОДЈАВЕ ДО: 

КАТЕГОРИЈЕ:
МУШКИ ЖЕНСКИ
М4 2004. и млађи Ж4 2005. и млађе
М3 2002./2003. Ж3 2003./2004.
М2 2000./2001. Ж2 2001./2002.
М1 1999. и старији Ж1 2000. и старије
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
1. део – субота 09.00 (загревање од 08.00)
50m прсно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
50m слободно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
100m леђно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
200m слободно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
100m делфин М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
200m прсно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
200m мјешовито М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
1500m слободно М (апсолутно) спорије групе
800m слободно Ж (апсолутно) спорије групе
2. део – субота 17.00 (загревање од 16.00)
50m прсно М1,М2 и млађи / Ж1,Ж2 и млађе финале
50m слободно М1,М2 и млађи / Ж1,Ж2 и млађе финале
100m леђно М1,М2 и млађи / Ж1,Ж2 и млађе финале
200m слободно М1,М2 и млађи / Ж1,Ж2 и млађе финале
100m делфин М1,М2 и млађи / Ж1,Ж2 и млађе финале
200m прсно М1,М2 и млађи / Ж1,Ж2 и млађе финале
200m мјешовито М1,М2 и млађи / Ж1,Ж2 и млађе финале
1500m слободно М (апсолутно) брже групе
800m слободно Ж (апсолутно) брже групе
3. део – недеља 09.00 (загревање од 08.00)
50m делфин М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
50m леђно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
400m слободно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
200m делфин М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
100m прсно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
200m леђно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
400m мјешовито М / Ж (апсолутно) спорије групе
100m слободно М1,М2,М3,М4 / Ж1,Ж2,Ж3,Ж4 квалификације
800m слободно М (апсолутно) спорије групе
1500m слободно Ж (апсолутно) спорије групе
4. део – недеља 17.00 (загревање од 16.00)
50m делфин М1, М2 и млађи / Ж1, Ж2 и млађе финале
50m леђно М1, М2 и млађи / Ж1, Ж2 и млађе финале
400m слободно М1, М2 и млађи / Ж1, Ж2 и млађе финале
200m делфин М1, М2 и млађи / Ж1, Ж2 и млађе финале
100m прсно М1, М2 и млађи / Ж1, Ж2 и млађе финале
200m леђно М1, М2 и млађи / Ж1, Ж2 и млађе финале
400m мјешовито М / Ж (апсолутно) брже групе
100m слободно М1, М2 и млађи / Ж1, Ж2 и млађе финале
800m слободно М (апсолутно) брже групе
1500m слободно Ж (апсолутно) брже групе

ПО ПРАВИЛИМА: PZS и FINA.
СИСТЕМ ТАКМИЧЕЊА: Такмичење ће се одвијати у преподневним квалификацијама и поподневним финалним тркама, сем дисциплина 800/1500m слободно и 400m мјешовито, где би у препродневном делу пливале спорије групе, а у поподневном брже групе.  Преподневне групе су  формиране по пријављеним временима без обзира на старост такмичара. 8 најбољих такмичара из прелиминарних трка ће се такмичити у поподневном Финалу. Изузетак су три дисциплине 800/1500m слободно и 400m мешовито где ће такмичари бити груписани према пријављеним временима. Најбоља група наступа у поподневном делу. Задржавамо право ограничења пливача у наведеним дисциплинама.
НАГРАДЕ: 
– За категорије М3, М4, Ж3 и  Ж4 се додељују признања преподне, изузев дисциплина 800/1500m слободно и 400m мешовито где ће се медаље деллити само у АПСОЛУТНОЈ категорији.
– Најбољих троје из категорија М1, М2, Ж1, и Ж2 у свакој дисциплини финала ће бити награђени медаљама. Изузетак су дисциплине 800/1500m слободно и 400m мјешовито код којих ће се поделити медаље само у АПСОЛУТНОЈ категорији.
– Прва три пливача и пливачице у апсолутној категорији с најбољим збиром FINA бодова (валидне од 01.01.2018) из две дисциплине два финална наступа биће награђени са пехарима,
СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ: У суботу, у 16.45 сати.
НАПОМЕНА: Пливачи и пливачице наступају на сопствену одговороност. За њихову спремност и здравствену  способност одговарају клубови чији су они чланови.
ПРЕНОЋИШТЕ: Могућност смештаја межете наћи на страницама http://www.pkfuzinar.si.
ПРОПОЗИЦИЈЕ(ENG)