Šarengradski kup 2019 (SRB)

Znak takmičenja i link na njihovu zvaničnu stranicuDATUM: Takmičenje se održava u subotu 11.05.2019. godine,    (English-https://translate.google.com/)
BAZEN: Ulica Nikole Tesle bb, Kruševac, SRC Kruševac,
ORGANIZATOR: Plivački klub “NAPREDAK”, Kruševac,
ADRESA KLUBA: Plivački klub “NAPREDAK”, ul. Slikara Milovanovića 35, 37000 Kruševac, Srbija,
DIMENZIJE BAZENA: Takmičenje se održava na zatvorenom bazenu dužine 50m sa 8 staza, Temperatura vode 26oC i vazduha 28oC,
PRAVILA: Takmičenje se održava po pravilima FINA i PSS,
MERENJE: Merenje vremena je automatsko – elektronikom,
TIP TAKMIČENJA: Takmičenje je pojedinačno i ekipno.
PRAVO NASTUPA: Svaki takmičar ipa pravo nastupa u 3 individualne discipline i štafeti osim plivača kategorije “A” i “B”, koji imaju pravo nastupa u 2 individualne discipline i štafeti,
EKIPNI POBEDNIK: Ekipni pobednik se dobija zbirom bodova (9,7,5,3,2,1), prvih šest plivača i plivačica po kategoriji i disciplini,
NAPOMENA: Klubovi prijavom preuzimaju kompletnu odgovornost za zdravstveno stanje plivača,
ROK ZA PRIJAVE: Prijave plivača slati najkasnije do 09.05.2019. godine u Lenex formatu na e-poštu: boki86nis@gmail.com, (klubovi iz inostranstva mogu da šalju prijave u Word ili Excel formatu).
OGRANIČENJE: Štafeta se ograničava na dve (2) prijave po klubu i kategoriji tj. plivače-ice navedenih kategorija,
STARTNINA: Startnina po trci je 350 dinara za domaće i 3,5 € za strane plivače,
NAGRADE:

 

  • Medalje za prva tri takmičara po disciplinama u kategoriji,
  • Najbolji u muškoj i ženskoj konkurenciji po kategorijama (zbir dva najbolja rezultata po FINA bodovima) nagrađuje se plaketom-peharom,
  • Najbolji plivač i plivačica mitinga (zbir dva najbolja rezultata po FINA bodovima) dobijaju pehar, 
  • Ekipnom pobedniku se dodeljuje pehar,

KONTAKT: www.napredak.org.rs, e-pošta: pknapredak@gmail.com, Tel: +381-64-89-30-161 (Nikola Danev) ili +381-64-89-30-166 (Lazar Nikolić)

KATEGORIJE
MUŠKARCI / ŽENE
A2011. i mlađi
B2010. 
C2009.
D2000.
E2007.
F2006.
G2005.
H2004.
I2003. i stariji
PROGRAM
9:30h – tehnički sastanak/rasplivavanje
10:30h – takmičenje
1.50m prsnoA, B, C, D
2.100m delfinE, F, G, H, I
3.200m slobodnoD, E, F, G, H, I
4.100m leđnoC, D, E, F, G, H, I
5.50m slobodnoA, B, C, D
6.200m mešovitoE, F, G, H, I
7.100m prsnoC, D, E, F, G, H, I
8.50m leđnoA, B, C, D
9.100m slobodnoC, D, E, F, G, H, I
10.50m delfinA, B, C, D
11.4×50m mešovito mix (2M+2Ž)(ABCD)
(EFGHI)

PROPOZICIJE/PROPOSITION(SRB/ENG)