Шаренградски куп 2022 (SRB)


Знак такмичења и линк на њихову званичну страницу
НАЗИВ ТАКМИЧЕЊА: „Шаренградски куп“ 2022, 07.05.2022.,Крушевац,    /     (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “НАПРЕДАК”,  ул. Сликара Миловановића 35, 37000 Крушевац, Србија,
ДАТУМ: Такмичење се одржава у суботу 07.05.2022. године,
МЕСТО: Улица Николе Тесле бб, Крушевац, СРЦ Крушевац,
БАЗЕН: Такмичење се одржава на затвореном базену дужине 50m са 8 стаза, Температура воде 26оC и ваздуха 28оC,
ПРАВИЛА: Такмичење се одржава по правилима FINA и ПСС,
МЕРЕЊЕ: Мерење времена је аутоматско – електроником,
ТИП ТАКМИЧЕЊА: Такмичење је појединачно и екипно.
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар ипа право наступа у 3 индивидуалне дисциплине и штафети осим пливача категорије „А“ и „Б“, који имају право наступа у 2 индивидуалне дисциплине и штафети,
ЕКИПНИ ПОБЕДНИК: Екипни победник се добија збиром бодова (9,7,5,3,2,1), првих шест пливача и пливачица по категорији и дисциплини,
НАПОМЕНА: Клубови пријавом преузимају комплетну одговорност за здравствено стање пливача,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: Пријаве пливача слати најкасније до 04.05.2022. године у Lenex формату на е-пошту: boki86nis@gmail.com, (клубови из иностранства могу да шаљу пријаве у Word или Excel формату).
ОГРАНИЧЕЊЕ: Штафета се ограничава на две (2) пријаве по клубу и категорији тј. пливаче-ице наведених категорија,
СТАРТНИНА: Стартнина по трци је 400 динара за домаће и 4 € за стране пливаче,
НАГРАДЕ:

  • Медаље за прва три такмичара по дисциплинама у категорији,
  • Најбољи у мушкој и женској конкуренцији по категоријама (збир три најбоља резултата по FINA бодовима) награђује се плакетом-пехаром,
  • Најбољи пливач и пливачица митинга (збир три најбоља резултата по FINA бодовима) добијају пехар, 
  • Екипном победнику се додељује пехар, (I, II, III)

КОНТАКТ: е-Пошта: pknapredak@gmail.com, Тел: +381-64-89-30-161 (Никола Данев) или +381-64-89-30-166 (Лазар Николић)

КАТЕГОРИЈЕ
МУШКАРЦИ / ЖЕНЕ
А (A) 2014. и млађи
Б (B) 2013.
В (C) 2012.
Г (D) 2011.
Д (E) 2010.
Ђ (F) 2009.
Е (G) 2008.
Ж (H) 2007.
З (I) 2006. и старији
ПРОГРАМ
09:30 – Технички састанак / распливавање
10:30 – Такмичење
РБ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
1 50m  прсно А,Б,В (A,B,C)
2 100m делфин Г,Д,Ђ,Е,Ж,З (D,E,F,G,H,I)
3 200m слободно Г,Д,Ђ,Е,Ж,З (D,E,F,G,H,I)
4 100m леђно Г,Д,Ђ,Е,Ж,З (D,E,F,G,H,I)
5 50m слободно А,Б,В,Г,Д,Ђ,Е,Ж,З (A,B,C,D,E,F,G,H,I)
6 4×50m слободно
Микс (2М+2Ж)
АБВГ, ДЂЕЖЗ (ABCD, EFGHI)
ПАУЗА ОД 45 минута
РБ ДИСЦИПЛИНА КАТЕГОРИЈЕ
7 200m мешовито Ђ,Е,Ж,З (F,G,H,I)
8 100m прсно Г,Д,Ђ,Е,Ж,З (D,E,F,G,H,I)
9 50m леђно А,Б,В (A,B,C)
10 100m слободно Г,Д,Ђ,Е,Ж,З (D,E,F,G,H,I)
11 50m делфин А,Б,В (A,B,C)
12 400m слободно Г,Д,Ђ,Е,Ж,З (D,E,F,G,H,I)

ПРОПОЗИЦИЈЕ/PROPOSITION(SRB)
Остале линкове ћете правовремено наћи на нашим страницама Резултати,
Предвиђен кратки линк plivanje.info/nap na ОНЛАЈН ће бити жив чим све буде постављено на Свимранкингсу