Срђан и Максим 2018 (BiH)

Постер пливача клуба Леотар из Требиња и линк на њихову званичну страницу

ДАТУМ: 14./15.07.2018. године, (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки-ватерполо клуб “Леотар”, Требиње, http://www.pvkleotar.info/
БАЗЕН: СРЦ „Бање“, Требиње, 50m, 8 стаза, температура воде 25 °C,
МЈЕРЕЊЕ: Електронско, Sprint електроника,
БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење се одржава је из два дијела,
САТНИЦА:
СУБОТА:

  • 14:30 – Састанак делегата и распливавање,
  • 15:15 – Свечани дефиле и отварање такмичења,
  • 15:30 – Почетак такмичења,

 НЕДЈЕЉА:

  • 10:00 – Распливавање,
  • 11:00 – Такмичење,

СТАРТОВИ: Такмичари су разврстани по серијама од 8 пливача, по вриједности прописано пријављених резултата. Најбоља група наступа последња,
ТИП ТАКМИЧЕЊА: Такмичење је појединачно и екипно,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у 2 (двије) дисциплине сваког дијела програма, не рачунајући штафете,
НАГРАДЕ:

  • Три првопласирана такмичара у свим категоријама награђују се медаљама, три штафете ( једна штафета по клубу),
  • Побједничка екипа добија по пехар (бодови по кључу: 10,8,6,5,4,3,2,1, једна штафета по категорији се бодује двоструко),
  • Збир два највреднија резултата (по дијелу један резултат) у мушкој и женској конкуренцији по FINA таблицама, биће посебно награђени,

ОДГОВОРНОСТ: Клубови или појединци који се пријаве за такмичење сносе законску и материјалну одговорност за здравственуспособност пријављених такмичара, без обзира на узраст, пол и такмичарску категорију,
СТАРТНИНА: по пријављеном такмичару износи 20,00 КМ – 12,00 € и мора бити уплаћена пре почетка такмичења,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: Пријаве доставити најкасније до сриједе 11.07.2018.године до 22.00hна адресе:

  • ПВК “Леотар”, Требиње, на е-пошту: pkleotar@gmail.com и на:
  • Обрада података: Миломир Миловановић – Мики, Зрењанин на е-пошту: mmilomir@gmail.com

РОК ЗА ОДЈАВЕ :  до четвртка, 12.07.2018.године до 20:00 сати
ИНФОРМАЦИЈЕ: На контакт телефон: +387-65-997-328 (Брано); pkleotar@gmail.comwww.pvkleotar.info,

КАТЕГОРИЈЕ:
К МУШКИ ЖЕНСКИ
А 2006. и млађи 2008. и млађе
Б 2004. и 2005. 2006. и 2007.
Ц 2002. и 2003. 2004. и 2005.
Д 2000. и 2001. 2003. и 2004.
Е 1999. и старији 2001. и старије
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:
I дио I-st Parth
Субота, 14.07.2018.године
14:30h распливавање и технички састанак varming up and tehnical meeting
15:30h такмичење competition
ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ DISCIPLINE
50m краул М/Ж АБЦДЕ freestyle M/F
100m прсно М/Ж АБЦДЕ breaststroke M/F
50m леђно М/Ж АБЦДЕ bаckstroke M/F
100m делфин М/Ж АБЦДЕ butterfly M/F
200m слободно М/Ж АБЦДЕ freestyle M/F
4×50m слободно М/Ж А+Б
(АПС)
feestyle M/F
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:
II дио 2-nd Parth
Недјеља, 15.07.2018.године
10:00h распливавање varming up
11:00h такмичење competition
ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ DISCIPLINE
100m слободно М/Ж АБЦДЕ freestyle M/F
50m прсно М/Ж АБЦДЕ breaststroke M/F
100m леђно М/Ж АБЦДЕ bаckstroke M/F
50m делфин М/Ж АБЦДЕ butterfly M/F
400m слободно М/Ж АБЦДЕ freestyle M/F
200m мјешовито М/Ж АБЦДЕ i.medley M/F
4×50m слободно М/Ж Ц+Д+Е
(АПС)
feestyle M/F

ПРОПОЗИЦИЈЕ (BiH/ENG)
LENEX_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ
EXCEL_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ_(BiH) 
EXCEL_ENTRY FILE_(ENG) 
ON-LINE ЛИНК