Срђан и Максим 2019 (БиХ)

Постер пливача клуба Леотар из Требиња и линк на њихову званичну страницуДАТУМ: 20./21.07.2019. године, (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки-ватерполо клуб “Леотар”, Требиње,
БАЗЕН: СРЦ „Бање“, Требиње, отворени базен, 50m, 8 стаза, температура воде 25 °C,
МЈЕРЕЊЕ: Електронско,
БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење се одржава је из два дијела,
САТНИЦА:
СУБОТА:  

 

  • 14:30 – Састанак делегата и распливавање,
  • 15:15 – Свечани дефиле и отварање такмичења,
  • 15:30 – Почетак такмичења,

 НЕДЈЕЉА:

  • 10:00 – Распливавање,
  • 11:00 – Такмичење,

СТАРТОВИ: Такмичари су разврстани по серијама од 8 пливача, по вриједности прописано пријављених резултата. Најбоља група наступа последња,
ТИП ТАКМИЧЕЊА: Такмичење је појединачно и екипно,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у 2 (двије) дисциплине сваког дијела програма, не рачунајући штафете,
НАГРАДЕ:

  • Три првопласирана такмичара у свим категоријама награђују се медаљама, три штафете ( једна штафета по клубу),
  • Побједничка екипа добија пехар (бодови по кључу: 10,8,6,5,4,3,2,1, једна штафета по категорији се бодује двоструко),
  • Збир два највреднија резултата (по дијелу један резултат) у мушкој и женској конкуренцији по FINA таблицама, биће посебно награђени,

СТАРТНИНА: по пријављеном такмичару износи 20,00 КМ – 12,00 € и мора бити уплаћена пре почетка такмичења,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: Пријаве доставити најкасније до сриједе 17.07.2019.године до 22.00hна адресе:

  • ПК “Леотар”, Требиње, на е-пошту: pkleotar@gmail.com и на:
  • Обрада података: Миломир Миловановић – Мики, Зрењанин на е-пошту: mmilomir@gmail.com

РОК ЗА ОДЈАВЕ : до четвртка, 18.07.2019.године до 20:00 сати,
ИНФОРМАЦИЈЕ: На ПВК “Леотар”, Обала Мића Љубибратића бб, Требиње 89101, е-пошта: pkleotar@gmail.com, Веб страница: www.pkleotar.info,
ОДГОВОРНОСТ: Клубови или појединци који се пријаве за такмичење сносе законску и материјалну одговорност за здравствену способност пријављених такмичара, без обзира на узраст, пол и такмичарску категорију,

КАТЕГОРИЈЕ:
К МУШКИ ЖЕНСКИ
А 2009. и млађи 2011. и млађе
Б 2007. и 2008. 2009. и 2010.
Ц 2005. и 2006. 2007. и 2008.
Д 2003. и 2004. 2005. и 2006.
Е 2001. и 2002. 2003. и 2004.
Ф 2000. и старији 2002. и старије
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:
I дио I st Parth
Субота, 20.07.2019.године
14:30h расплив и технички састанак varming up and tehnical meeting
15:30h такмичење competition
ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ DISCIPLINE
50m краул М/Ж АБЦДЕФ freestyle M/F
100m прсно М/Ж АБЦДЕФ breaststroke M/F
50m леђно М/Ж АБЦДЕФ bаckstroke M/F
100m делфин М/Ж АБЦДЕФ butterfly M/F
200m слободно М/Ж АБЦДЕФ freestyle M/F
4×50m слободно М/Ж А+Б+Ц (АПС) feestyle M/F
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:
II дио 2 nd Parth
Недјеља, 21.07.2019.године
10:00h расплив varming up
11:00h такмичење competition
ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ DISCIPLINE
100m слободно М/Ж АБЦДЕФ freestyle M/F
50m прсно М/Ж АБЦДЕФ breaststroke M/F
100m леђно М/Ж АБЦДЕФ bаckstroke M/F
50m делфин М/Ж АБЦДЕФ butterfly M/F
400m слободно М/Ж АБЦДЕФ freestyle M/F
200m мјешовито М/Ж АБЦДЕФ i.medley M/F
4×50m слободно М/Ж Д+Е+Ф (АПС) feestyle M/F

ПРОПОЗИЦИЈЕ (BiH/ENG)
LENEX_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ
EXCEL_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ_(BiH)
EXCEL_ENTRY FILE_(ENG)
ON-LINE ЛИНК