Срђан и Максим 2021 (BiH)

Постер пливача клуба Леотар из Требиња и линк на њихову званичну страницуДАТУМ: Субота и недјеља, 17/18.07.2021. године,   /  (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки-ватерполо клуб “Леотар”, Требиње,
БАЗЕН: СРЦ „Бање“, Мића Љубибратића ББ, Требиње отворени базен, 50m, 8 стаза, температура воде 25 °C,
МЈЕРЕЊЕ: Електронско,
ПРАВИЛА: Такмичење се одржава по FINA правилима, а у складу са правилима ПС БиХ и ПС РС,
ТАКМИЧЕЊЕ: је појединачно и екипно,
СТАРТОВИ: Такмичари су разврстани по серијама од 8 пливача, по вриједности прописано пријављених резултата. Најбоља група наступа последња,
БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење се одржава је из два дијела,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки такмичар има право наступа у 2 (двије) дисциплине сваког дијела програма, не рачунајући штафете,
НАГРАДЕ: 

  • Три првопласирана такмичара у свим категоријама награђују се медаљама, три најбоље штафете у свакој категорији (награђује се и бодује једна штафета по клубу, друга штафета истог клуба се не бодује и не награђује медаљом без обзира на пласман),
  • Збир два највреднија резултата (по дијелу један резултат) у мушкој и женској конкуренцији по FINA таблицама, биће посебно награђени,
  • Екипни побједници се награђују пехаром – прве три екипе. Најбоље екипе се  бирају по систему бодовања првих 8 такмичара – бодови по кључу: 10,8,6,5,4,3,2,1. Једна штафета по категорији се бодује двоструко,

СТАРТНИНА: по пријављеном такмичару износи 20,00 КМ – 12,00 € и мора бити уплаћена пре почетка такмичења,
РОК ЗА ПРИЈАВЕ: Пријаве доставити најкасније до сриједе 14.07.2021.године до 24.00h на адресе:

  • ПК “Леотар”, Требиње, на е-пошту: pkleotar@gmail.com и истовремено и на:
  • Обрада података: Миломир Миловановић – Мики, Зрењанин на е-пошту: mmilomir@gmail.com 

РОК ЗА ОДЈАВЕ : до четвртка, 15.07.2021.године до 20:00 сати,
СЛУЖБЕНИ ТРЕНИНГ : за такмичаре који долазе дан раније, петак 16.07.2021.године од 18:30 до 20:00 сати,
ОДГОВОРНОСТ: Клубови или појединци који се пријаве за такмичење сносе законску и материјалну одговорност за здравствену способност пријављених такмичара, без обзира на узраст, пол и такмичарску категорију,

КАТЕГОРИЈЕ:
К МУШКИ ЖЕНСКИ
А (A) 2011. и млађи 2013. и млађе
Б (B) 2009. и 2010. 2011. и 2012.
В (C) 2007. и 2008. 2009. и 2010.
Г (D) 2005. и 2006. 2007. и 2008.
Д (E) 2003. и 2004. 2005. и 2006.
Ђ (F) 2002. и старији 2004. и старије
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА:
СУБОТА 17.07.2021.
I дио / I st Parth
14:30h технички састанак (tehnical meeting) и распливавање (varming up)
15:15h свечани дефиле (open ceremony)
15:30h такмичење (competition)
ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ DISCIPLINE
1. 50m краул М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) freestyle M/F
2. 100m прсно М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) breaststroke M/F
3. 50m леђно М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) bаckstroke M/F
4. 100m делфин М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) butterfly M/F
5. 200m слободно М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) feestyle M/F
6. 4×50m слободно М/Ж А+Б+В (A+B+C) – АПСОЛУТНО feestyle relay M/F
НЕДЕЉА 18.07.2021.
II дио / II rd Parth
10:00h распливавање (varming up)
11:00h такмичење (competition)
ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ DISCIPLINE
1. 100m краул М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) freestyle M/F
2. 50m прсно М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) breaststroke M/F
3. 100m леђно М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) bаckstroke M/F
4. 50m делфин М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) butterfly M/F
5. 400m слободно М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) freestyle M/F
6. 200m мјешовито М/Ж АБВГДЂ (ABCDEF) i.medley M/F
7. 4×50m мјешовито М/Ж Г+Д+Ђ (D+E+F) – АПСОЛУТНО
medley relay M/F

НАПОМЕНА : Организатор задржава право измјене и допуне пропозиција до рока за достављање пријава,
ПРОПОЗИЦИЈЕ (BiH)
ПРОПОЗИЦИЈЕ (ENG)
LENEX_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ
EXCEL_ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ_(BiH/ENG)
ON-LINE ЛИНК