Sve prolazi, Zvezda traje 2020 (SRB)

Znak takmičenja "Crvena zvezda" iz Beograda i link na njihovu matičnu stranicu
DATUM:25.04.2020.,    (English-https://translate.google.com/)
MESTO:Beograd,
BAZEN:SC “Milan Gale Muškatirović”, zatvoreni bazen, 50m, 8 staza, temperatura vore 26oC i vazduha 28oC,
ORGANIZATOR:Plivački klub “Crvena Zvezda”, Beograd,
ADRESA:Tadeuša Košćuškog 63, Beograd,
PRAVILA:FINA i PSS,
MERENJE:Automatsko, elektronsko,
TAKMIČENJE:je pojedinačno,
NAGRADE:
  • medalje za prva tri mesta po disciplinama i kategoriji,
  • poklon za najmlađeg plivača i plivačicu mitinga,
  • najbolji plivač i plivačica mitinga / zbir 4 najbolja rezultata / po FINA bodovima dobijaju pehar,
  • najbolji plivač i plivačica kluba “Crvena Zvezda” / zbir 4 najbolja rezultata / po FINA bodovima dobijaju pehar,
  • pobednik memorijalne trke “Zoran Vidaković” 8×50m delfin dobija plaketu,
NAPOMENA:
  • Klubovi prijavom preuzimaju kompletnu odgovornost za zdravstveno stanje sportista,
  • Organizator nije odgovoran za gubitke, oštećenja i posledice,
PRIJAVE:Konačne prijave do 23.04.2020. do 20:00 sati u Lenex formatu, matke1@mts.rs,
ODJAVE:do 24.04.2020. do 20:00 sati na matke1@mts.rs,
STARTNINA:za učešće je 500 dinara PO STARTU za domaće takmičare i 5 € za inostrane takmičare,
PRAVO NASTUPA:
  • Takmičari imaju pravo nastupa u neograničenom broju disciplina. Svaki klub ima pravo da prijavi jednu štafetu,
  • Štafetu 8×50m delfin, na kraju drugog dela čine 4 plivačice + 4 plivača, svaki klub ima pravo da prijavi jednu memorijalnu štafetu,
KONTAKT:e-pošta:pkcrvenazvezda@gmail.com, tel: +381-11-26-61-872 /  +381-64-41-69-706, PK “Crvena Zvezda”, Beograd, Ljutice Bogdana 1a,
Tekući račun: 170-875-08 Uni Kredit Banka ad Beograd,
KATEGORIJE
KAT.MUŠKIŽENSKI
A2001. i stariji2002. i starije
B2002. i 2003.2003. i 2004.
V2004. i 2005.2005. i 2006.
G2006. i 2007.2007. i 2008.
D2008. i 2009.2009. i 2010.
Đ2010.2011.
E2011.2012.
Ž2012. i mlađi2013. i mlađe
PROGRAM
I DEO
09:00 – tehnički sastanak i rasplivavanje
10:00 – početak takmičenja
STILKATEGORIJE
1.100mslobodnoA, B, V, G, D
2.100mdelfinA, B, V, G, D
Dodela medalja za disciplinu 1
3.100mprsnoA, B, V, G, D
Dodela medalja za disciplinu 2
4.100mleđnoA, B, V, G, D
Dodela medalja za disciplinu 3
5.50mdelfinĐ, E, Ž
Dodela medalja za disciplinu 4
6.50mprsnoĐ, E, Ž
7.4×50mštafeta mešovitoĐ, E, Ž
Dodela medalja za disciplinu 5,6,7
 
II DEO
15:00 – rasplivavanje
15:45 – svečano otvaranje mitinga
16:00 – početak takmičenja
STILKATEGORIJE
1.100mslobodno-FINALEB, V, G
2.100mdelfin-FINALEB, V, G
3.100mprsno-FINALEB, V, G
4.100mleđno-FINALEB, V, G
Dodela medalja za discipline 1, 2, 3, 4
5.50mslobodnoA, B, V, G, D, Đ, E, Ž
6.200mmešovitoA, B, V, G, D
Dodela medalja za disciplinu 5
7.50mleđnoĐ, E, Ž
Dodela medalja za disciplinu 6
8.200mslobodnoA, B, V, G, D
Dodela medalja za disciplinu 7
9.200mprsno
A, B, V, G, D
Dodela medalja za disciplinu 8
10.8×50mdelfin štafeta
Memorijalna trka “Zoran Vidaković”
APSOLUTNO
( 4M + 4Ž)
Dodela medalja za disciplinu 10
PROPOZICIJE/PROPOSITION(ENG)