Talent CUP 2019 (BUL)

Знак такмичења клуба из Бугарске
Драги пријатељи,
Спортски клуб Витоша – Софија са задовољством позива пливачке спотисте ваше земље да учествују на међународном пливачком таимичењу “Талент Куп 2019”, која ће се одржати у главном граду Бугарске, Софија.
ДАТУМ:
26./28.04.2019.године, (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки клуб “Витоша”,Софија, Бугарска,
МЕСТО: Софија, Бугарска,
БАЗЕН: Базен Диана, ул. Тинтиава 29, Софија, 50m / 8 стаза, дубина 2.8m,  температура воде 26-27 °C,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско мјерење времена,
ПРАВИЛА: 

  • Сваки клуб може имати максимално 30 такмичара у свим категоријама,
  • сваки пливач може пливати у максимум 5 дисциплина и једној штафети,
  • 8 најбољих пливача пливају у финалу, у поподневном делу,

ПРЕЛИМИНАРНЕ ПРИЈАВЕ: Прелиминарне пријаве до 17.03.2019,
ПРИЈАВЕ: Коначне пријаве до 07.04.2019 (због потребе резервација хотела за такмичаре и зато што у то време има више спортских догађаја у Софији), – молимо попунити табелу са такмичарама у табелу попут датог примера у пропозицијама,
ВИЗЕ: Клубови којима је потребна виза за улазак у Бугарску, за учешће на такмичењу, молимо да пошаљете е-пошту о клубу на kpsvitosha@gmail.com најдаље до 24.02.2019, недеља, питати на е-пошту, Viber и Whats up +359 885 910 113, Георгиј Чобанов,
Молимо слати пријаве са адекватним подацима попут пријава у својој земљи (Име, презиме, годиште, дисциплине,…)
СМЈЕШТАЈ: 40 € по особи, Full board по дану, транспорт од ародрома до хотела – free!!!
СТАРТНИНА: 6 € по диспиплини, 12 € по штафетном тиму,

КАТЕГОРИЈЕ
МУШКИ / MALE ЖЕНСКЕ / FEMALE
А 2011 – 2012. А 2011 – 2012.
Б 2009 – 2010. Б 2009 – 2010.
Ц 2007 – 2008. Ц 2007 – 2008.
Д 2005 – 2006. Б 2005 – 2006.
Е 2002 – 2004. А 2002 – 2004.
ПРОГРАМ
26.04.2019. 27.04.2019. 28.04.2019.
07:30 – 08:45 – загревање 07:30 – 08:45 – загревање 07:30 – 08:45 – загревање
09:00 – Такмичење – квалификације 09:00 – Такмичење – квалификације 09:00 – Такмичење – квалификације
1. 50m слободно – А, Б, Ц, Д, Е – М/Ж 1. 50m леђно – А, Б, Ц, Д, Е – М/Ж 1. 100m леђно – А, Б, Ц, Д, Е – М/Ж
2. 200m леђноо – Б, Ц, Д,  Е – М/Ж 2. 200m мешовито – Б, Ц, Д, Е –  М/Ж 2. 200m делфин – Ц, Д, Е – М/Ж
3. 100m делфин – Б, Ц, Д,  Е – М/Ж 3. 100m слободно- А, Б, Ц, Д, Е – М/Ж 3. 100m прсно – Б, Ц, Д, Е – М/Ж
4. 50m прсно – А, Б, Ц, Д, Е – М/Ж 4. 200m прсно – Б, Ц, Д, Е – М/Ж 4. 200m делфин – Б, Ц, Д, Е  – М/Ж
5. 400m слободно – Д, Е – М/Ж 5. 50m делфин – А, Б, Ц, Д, Е – М/Ж 5. 400m мешовито – Е – М/Ж
16:30 – свечано отварање
16:45 – 17:20 – загревање 16:00 – 16:50 – загревање 15:00 – 15:45 – загревање
17:30 – Финала из преподневног дела 17:00 – Финале из преподневног дела 16:00 – Финала из преподневног дела
1. 4×50m слободно – Д – М/Ж 1. 4×50m слободно – А – М/Ж 1. 4×50m мешовито штафета – Д – М/Ж
2. 4×50m мешовито штафета – Ц – М/Ж 2. 4×50m мешовито – Б – М/Ж 2. 4×50m слободно – Ц – М/Ж
3. 4×50m слободно – Б – М/Ж 3. 4×50m мешовито – Е – М/Ж 3. 4×50m слободно штафета – Е  – М/Ж
4. 4×50m мешовито – А – М/Ж 4×50m СПОНЗОРСКА мешовита штафета (спецјално издање, биће договорено на техничком састанку)
Доделе медаља и признања:
– пливачима
– клубовима

ПРОПОЗИЦИЈЕ (ENG)/PROPOSITION (ENG)