Talent CUP 2019 (BUL)

Znak takmičenja kluba iz Bugarske
Dragi prijatelji,
Sportski klub Vitoša – Sofija sa zadovoljstvom poziva plivačke spotiste vaše zemlje da učestvuju na međunarodnom plivačkom taimičenju “Talent Kup 2019”, koja će se održati u glavnom gradu Bugarske, Sofija.
DATUM:
26./28.04.2019.godine, (English-https://translate.google.com/)
ORGANIZATOR: Plivački klub “Vitoša”,Sofija, Bugarska,
MESTO: Sofija, Bugarska,
BAZEN: Bazen Diana, ul. Tintiava 29, Sofija, 50m / 8 staza, dubina 2.8m,  temperatura vode 26-27 °C,
MERENJE VREMENA: Elektronsko mjerenje vremena,
PRAVILA: 

  • Svaki klub može imati maksimalno 30 takmičara u svim kategorijama,
  • svaki plivač može plivati u maksimum 5 disciplina i jednoj štafeti,
  • 8 najboljih plivača plivaju u finalu, u popodnevnom delu,

PRELIMINARNE PRIJAVE: Preliminarne prijave do 17.03.2019,
PRIJAVE: Konačne prijave do 07.04.2019 (zbog potrebe rezervacija hotela za takmičare i zato što u to vreme ima više sportskih događaja u Sofiji), – molimo popuniti tabelu sa takmičarama u tabelu poput datog primera u propozicijama,
VIZE: Klubovi kojima je potrebna viza za ulazak u Bugarsku, za učešće na takmičenju, molimo da pošaljete e-poštu o klubu na kpsvitosha@gmail.com najdalje do 24.02.2019, nedelja, pitati na e-poštu, Viber i Whats up +359 885 910 113, Georgij Čobanov,
Molimo slati prijave sa adekvatnim podacima poput prijava u svojoj zemlji (Ime, prezime, godište, discipline,…)
SMJEŠTAJ: 40 € po osobi, Full board po danu, transport od arodroma do hotela – free!!!
STARTNINA: 6 € po dispiplini, 12 € po štafetnom timu,

KATEGORIJE
MUŠKI / MALEŽENSKE / FEMALE
A2011 – 2012.A2011 – 2012.
B2009 – 2010.B2009 – 2010.
C2007 – 2008.C2007 – 2008.
D2005 – 2006.B2005 – 2006.
E2002 – 2004.A2002 – 2004.
PROGRAM
26.04.2019.27.04.2019.28.04.2019.
07:30 – 08:45 – zagrevanje07:30 – 08:45 – zagrevanje07:30 – 08:45 – zagrevanje
09:00 – Takmičenje – kvalifikacije09:00 – Takmičenje – kvalifikacije09:00 – Takmičenje – kvalifikacije
1. 50m slobodno – A, B, C, D, E – M/Ž1. 50m leđno – A, B, C, D, E – M/Ž1. 100m leđno – A, B, C, D, E – M/Ž
2. 200m leđnoo – B, C, D,  E – M/Ž2. 200m mešovito – B, C, D, E –  M/Ž2. 200m delfin – C, D, E – M/Ž
3. 100m delfin – B, C, D,  E – M/Ž3. 100m slobodno- A, B, C, D, E – M/Ž3. 100m prsno – B, C, D, E – M/Ž
4. 50m prsno – A, B, C, D, E – M/Ž4. 200m prsno – B, C, D, E – M/Ž4. 200m delfin – B, C, D, E  – M/Ž
5. 400m slobodno – D, E – M/Ž5. 50m delfin – A, B, C, D, E – M/Ž5. 400m mešovito – E – M/Ž
16:30 – svečano otvaranje
16:45 – 17:20 – zagrevanje16:00 – 16:50 – zagrevanje15:00 – 15:45 – zagrevanje
17:30 – Finala iz prepodnevnog dela17:00 – Finale iz prepodnevnog dela16:00 – Finala iz prepodnevnog dela
1. 4×50m slobodno – D – M/Ž1. 4×50m slobodno – A – M/Ž1. 4×50m mešovito štafeta – D – M/Ž
2. 4×50m mešovito štafeta – C – M/Ž2. 4×50m mešovito – B – M/Ž2. 4×50m slobodno – C – M/Ž
3. 4×50m slobodno – B – M/Ž3. 4×50m mešovito – E – M/Ž3. 4×50m slobodno štafeta – – M/Ž
4. 4×50m mešovito – A – M/Ž4×50m SPONZORSKA mešovita štafeta (specjalno izdanje, biće dogovoreno na tehničkom sastanku)
Dodele medalja i priznanja:
– plivačima
– klubovima

PROPOZICIJE (ENG)/PROPOSITION (ENG)