Теута куп 2018 (ALB)

Знак пливачког савеза Албаније и на њихову званичну страницу
ДАТУМ: 08./10.06.2018.године, почев у петак а завршава у недељу,   (English-https://translate.google.com/)
ОРГАНИЗАТОР: Пливачки савез Албаније, Пливачки савез Косова и Пливачки клуб “Теута” из Драча,
МЕСТО: Драч, Албанија,
БАЗЕН: Отворени Олимпијски базен “Taq Dafa”, Драч, 50m са 8 стаза и температуром воде 26,5 °C ,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско, “Quince” електроника,
ПРАВИЛА: Такмичење је организовано по правилима FINA, Пливачког савеза Албаније, Пливачког савеза Косова и правилима овог такмичења. Пливачи ће пливати у групама по 8, распоређени по пријављеним испливаним временима, најбоља група наступа последња,
НАПОМЕНА: Организатор такмичања задржавају право да у зависности од броја пливача омогуће пливање три најбрже групе сваке дисциплине на почетку јутарњих квалификација, у јутарњем делу програма,
МЕРЕЊЕ ВРЕМЕНА: Електронско,
ПРАВО НАСТУПА: Сваки пливач има неограничено право наступа у сваком делу програма,
СТАРТНИНА: Стартнина је ALB-LEK 450,00 – по сваком наступу пливача, за иностране такмичаре 3,5 € по старту. Стартнина се мора платити организатору пре почетка такмичења,
СМЕШТАЈ: За све клубове из иностранства имамо обезбедили смо одређени број соба у нашем званичном хотелу. Због ограниченог броја, молимо да се што пре информишете и резервишете. За све информације о смјештају контактирајте г. Јурген Фици на е-пошту: jurgenfici@yahoo.com , или на моб.: +355 (0) 675850361 (Вибер) или  +37744163153,
ПРИЈАВЕ: послати најкасније до 04.06.2018. (среда) до 24:00. на е-пошту: komisioni.garave@gmail.com . У најскорије време биће доступни пријавни обрасци у Lenex-у и одговарајућој Excel табели (наменској за ово такмичење), 
НАГРАДЕ:

  • Три првопласирана такмичара у свакој категорији добијају медаље,
  • Пливачи/пливачице из категорија , Б, Ц, Д, Е и Ф ће добити медаље у преподневном делу такмичења по завршетку сваке дисциплине,
  • Пливачи/пливачице из категорије А медаље добијају по испливавању финалних трка у поподневним сатима,
  • Најуспешнији такмичари/такмичарке биће награђени новчаним наградама (према збиру FINA бодова из 3 најбоље испливане дисциплине), по табели у прилогу:
КАТЕГОРИЈА ЖЕНСКИ И МУШКИ
 
А 1. место – 300 €
2. место – 200 €
3. место – 100 €
Б 1. место – 300 €
2. место – 200 €
3. место – 100 €
Ц 1. место – 100 €
Д 1. место – 100 €
Е 1. место – 50 €
Ф 1. место – 50 €
 
  •   Клубови са
    највише златних медаља ће бити награђени пехаром и новчаним наградама:

    • 1. место – 800 €
    • 2. место – 500 €
    • 3. место – 300 €
КАТЕГОРИЈЕ ТАКМИЧАРА
 
К ЖЕНСКИ К МУШКИ
А АПСОЛУТНО А АПСОЛУТНО
Б 2001. и 2002. Б 2000. и 2001.
Ц 2003. и 2004. Ц 2002. и 2003.
Д 2005. и 2006. Д 2004. и 2005.
Е 2007. и 2008. Е 2006. и 2007.
Ф 2009. и млађе Ф 2008. и млађи
 

БРОЈ ДЕЛОВА: Такмичење ће се одржати у пет (5) делова,
САТНИЦА:

  • Петак, 08.06.2018. – Такмичење:
    • 15:00 – састанак делегата у просторијама базена,
    • 16:00 – загревање пливача,
    • 17:00 – почетак такмичења,
  • Субота, 09.06.2018. – Квалификације:
    • 08:30 – загревање пливача,
    • 09:30 – свечана церемонија отварања такмичења,
    • 10:00 – почетак такмичења,
  • Субота, 09.06.2018. – Финала:
    • 16:00 – загревање пливача,
    • 17:00 – почетак такмичења,
  • Недеља, 10.06.2018. – Квалификације:
    • 08:30 – загревање такмичара,
    • 09:30 – почетак такмичења,
  • Недеља, 10.06.2018. – Финала:
    • 16:00 – загревање пливача,
    • 17:00 – почетак такмичења,
ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА
 
I ДЕО – 08.06.2018.године, ПЕТАК – 15:00 -Такммичење
 
РБ.Д. ДИСЦИПЛИНА ПОЛ КАТЕГОРИЈЕ
1. 1500m Слободно М / Ж А, Б
2. 400m Мешовито М / Ж А, Б
 
II ДЕО – 09.06.2018.године,
СУБОТА – 10:00 – Квалификације
 
3. 50m Делфин М / Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
4. 200m Слободно М / Ж А, Б, Ц, Д
5. 200m Прсно М / Ж А, Б, Ц, Д
6. 100m Леђно М / Ж А, Б, Ц, Д, Е
7. 200m Делфин М / Ж А, Б, Ц
8. 200m Мешовито М / Ж А, Б, Ц, Д, Е
9. 50m Слободно М / Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
10. 800m Слободно М / Ж А, Б
 
III ДЕО – 09.06.2018.године, СУБОТА – 17:00 – Финала
 
3Ф. 50m Делфин М / Ж АПСОЛУТНО
4Ф. 200m Слободно М / Ж АПСОЛУТНО
5Ф. 200m Прсно М / Ж АПСОЛУТНО
6Ф. 100m Леђно М / Ж АПСОЛУТНО
7Ф. 200m Делфин М / Ж АПСОЛУТНО
8Ф. 200m Мешовито М / Ж АПСОЛУТНО
9Ф. 50m Слободно М / Ж АПСОЛУТНО
10Ф. 800m Слободно М / Ж АПСОЛУТНО
 
IV ДЕО – 10.06.2018.године, НЕДЕЉА – 09:30 – Квалификације
 
11. 50m Леђно М / Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
12. 400m Слободно М / Ж А, Б, Ц
13. 100m Прсно М / Ж А, Б, Ц, Д, Е
14. 200m Леђно М / Ж А, Б, Ц, Д
15. 100m Делфин М / Ж А, Б, Ц, Д
16. 100m Слободно М / Ж А, Б, Ц, Д, Е
17. 50m Прсно М / Ж А, Б, Ц, Д, Е, Ф
 
V ДЕО – 10.06.2018.године, НЕДЕЉА – 17:00 – Финала
 
11Ф. 50m Леђно М / Ж АПСОЛУТНО
12Ф. 400m Слободно М / Ж АПСОЛУТНО
13Ф. 100m Прсно М / Ж АПСОЛУТНО
14Ф. 200m Леђно М / Ж АПСОЛУТНО
15Ф. 100m Делфин М / Ж АПСОЛУТНО
16Ф. 100m Слободно М / Ж АПСОЛУТНО
17Ф. 50m Прсно М / Ж АПСОЛУТНО
 

ПРОПОЗИЦИЈЕ(ENG)/PROPOSITION(ENG)
ПРОПОЗИЦИЈЕ(ALB)/PROPOSITION(ALB)
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/ENTRY_LENEX_FILE (док не буде постављен фајл, аутоматски ће вес преусмеравати на HOME страницу)
ПРИЈАВНИ_ФАЈЛ/EXCEL_ENTRY_FILE (док не буде постављен фајл, аутоматски ће вес преусмеравати на HOME страницу)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *